Thrillers

  • Emelie Schepp boeken
    Emelie Schepp - Postuum

    Emelie Schepp (‘Memento’, ‘Narcotica’, ‘Post Mortem’) is terug met ‘Postuum’. Opnieuw een thriller met Jana Berzelius in de hoofdrol. Wanneer Sam Widell op een avond thuiskomt, blijkt zijn vrouw vermoord en zijn zoon ontvoerd te zijn. Officier… (Harde kaft)

    Lees meer...
    19,99
  • Aad Vlag boeken
    Aad Vlag - Het Onderzoekslab

    Bij de opnames van een nieuw televisieprogramma met een revolutionair format wordt een brute keiharde moord gepleegd. Al snel wordt één van de presentatoren als verdachte gearresteerd. De bewijzen zijn waterdicht. Zijn collega's zijn ervan overtuigd dat hij… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    18,95
  • Consuelo Roland boeken
    Consuelo Roland - Lady Limbo

    Er is een plek tussen hemel en hel, die limbo wordt genoemd... Wat heeft Lady Limbo te maken met de verdwijning van haar man? Hoe ver zal Paola Dante gaan om de enige man van wie ze ooit heeft gehouden te vinden?Paola Dante, een ambitieuze carrièrevrouw en in… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    22,99
  • Robert Fabbri boeken
    Robert Fabbri - Magnus

    Over de Vespasianus-serie:'Geschiedenisles boordevol actie!' -NRC HandelsbladMarcus Salvius Magnus is leider van het Broederschap van de Zuidelijke Quirinaal. Hij domineert de Romeinse onderwereld en doet er alles aan om dat te behouden. Magnus bevindt zich in… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    19,99
  • Tess Gerritsen boeken
    Tess Gerritsen - Ik weet een geheim

    Rizzoli en Isles onderzoeken een van de meest bizarre moorden die ze ooit hebben gezien: een jonge vrouw ligt op haar bed, haar ogen uit hun kassen gehaald en in haar handen gelegd. Is het een hint naar de horrorfilms die de vrouw heeft gemaakt? Als er een… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    12,50
  • Linda Jansma boeken
    Linda Jansma - In naam van de vader

    Veroorzaakt callgirl Judith de ondergang van de steenrijke familie Van Foreest? Vlak voordat Francis van Foreest het prestigieuze Larense advocatenkantoor van zijn vader overneemt, begaat hij een grote fout die hij voor iedereen verzwijgt. Zijn vrouw Renée… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    20,50
  • Wouter van Mastricht boeken
    Wouter van Mastricht - Het scherp van Ambon

    Het scherp van Ambon is een verbijsterend verhaal vol spanning, menselijk drama, macht en machtsmisbruik, dat zich afspeelt tegen het decor van bijzondere locaties, in een tijd die tot ieders verbeelding spreekt. In de Gouden Eeuw is de jacht op specerijen in… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    15,99
  • Steve Cavanagh boeken
    Steve Cavanagh - De getuige

    Voor de lezers van Michael Connelly, Lee Child en John Grisham Leonard Howells ergste nachtmerrie is uitgekomen. Zijn dochter Caroline is ontvoerd. Op de politie kan hij niet vertrouwen dus belt Howell de enige man waarvan hij zeker weet dat hij zijn dochter… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    19,99
  • Bernice Berkleef boeken
    Bernice Berkleef - Cody

    Jelka schrikt zich dood als het bedje waar haar zoontje Cody hoort te liggen leeg is. Ze raakt vervolgens helemaal in paniek als ze van de politie hoort dat haar partner Oscar zich op die bloed­hete dag op het bureau gemeld heeft met in de de Maxi-Cosi hun… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    15,00
  • Terry Hayes boeken
    Terry Hayes - Ik ben Pelgrim

    'De enige thriller die je dit jaar moet lezen.' - Yorkshire Post ‘Ik ben Pelgrim is een ware pageturner, een indrukwekkende prestatie voor een debuut.’ – Trouw ‘Uitmuntende spionagethriller […] Ik ben Pelgrim is een intelligente, urgente pageturner -… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    12,50
  • Jorge Zepeda Patterson boeken
    Jorge Zepeda Patterson - Zwarte trui

    De Frans-Colombiaanse wielrenner Marc Moreau is als superknecht de drijvende kracht achter de successen van de Amerikaanse Steve Panata. Panata is een wereldster en geldt als een van de favorieten om dit jaar de Tour de France te winnen.Maar er gebeuren… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    19,99
  • Loes Hollander boeken
    Loes Hollander - Duivelspact

    Wat de gelukkigste dag van haar leven had moeten worden, eindigt in een ware nachtmerrie voor Marijn Bentink van Heemstede. De dood van haar aanstaande man gooit haar hele leven overhoop. Het lukt Marijn om de zwarte dag te verwerken en een plaats te geven.… (Zachte kaft)

    Lees meer...
      7,99
  • Lee Child boeken
    Lee Child - Op doorreis

    Op doorreis van Lee Child is een bundel van twaalf spannende verhalen over Jack Reacher. Reacher is altijd op doorreis en overal waar hij komt, stuit hij op onrecht, dat hij op karakteristieke wijze aanpakt. Na 22 thrillers verschijnt nu deze bundel met tien… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    20,99
  • Håkan Nesser boeken
    Håkan Nesser - De man zonder hond

    Maak kennis met Inspecteur Barbarotti en je wilt de hele reeks lezen. Op de familie Hermansson lijkt niets aan te merken, totdat zoon Robert zich in een realitysoap op televisie obsceen gedraagt en tijdens een verjaardagsfeest verdwijnt. Wanneer kort daarna… (Zachte kaft)

    Lees meer...
      8,00
  • Ronald van der Pol boeken
    Ronald van der Pol - De blauwe sleutel

    Mark vulde de waterkoker en schrok van de beweging die hij via het glas van de magnetron zag. Hij draaide zich met een ruk om en keek recht in het weerzinwekkende beschilderde gezicht dat voor het keukenraam verscheen. Een capuchon was over het hoofd getrokken… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    20,50
  • Chris McGeorge boeken
    Chris McGeorge - Tik Tak

    Tik Tak van Chris McGeorge is de perfecte thriller voor fans van Daniel Cole, M.J. Arlidge en Ruth Ware. Chris McGeorge: de nieuwe koning van de locked room mystery. Als 11-jarig jongetje loste Morgan Sheppard de moord op zijn wiskundeleraar op, terwijl… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    19,99
  • R.C. Martelli boeken
    R.C. Martelli - Hexit

    Hoe een man een scheidingsoorlog beleeft,en na verlies van alles wat hij liefheeft het geluk vindt maar ook het masterplan van zijn ex ontdekt. Aanklacht tegen vooringenomen tegenwerkende instanties.Raimond van Amersfoort reist voor zijn werk de hele wereld… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    17,99
  • Jack Coughlin boeken
    Jack Coughlin - 100% Focus

    De CIA wordt aangevallen en Kyle Swanson ook. De onderscheiden voormalig sergeant artillerie bij de marine overleeft ternauwernood twee aanslagen. Tijdens de uitvaart van een vriend blaast een terrorist het graf op. Een week later overleeft hij ternauwernood… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    16,99
  • Stephen King boeken
    Stephen King - De eerlijke vinder

    Een meesterlijke, gruwelijk spannende thriller over een lezer wiens obsessie voor een schrijver veel te ver gaat. Met in de hoofdrol het trio onwaarschijnlijke en zegevierende helden dat King introduceerde in Mr. Mercedes, dat werd genomineerd voor de Edgar… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    20,99
  • Pat Craenbroek boeken
    Pat Craenbroek - Uitgebroed

    Verteerd door pijn en verdriet besluit Lilith van Winckel om zichzelf voor een aankomende trein te gooien. Er wordt om haar getreurd, maar niemand in haar omgeving is echt verbaasd. Nadien gaat het leven voor haar familie en vrienden verder. Al snel blijkt dat… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    20,50
  • Wouter van Mastricht boeken
    Wouter van Mastricht - Spaans vuur

    Maastricht, 1635. In de duisternis van de stad sluipt een Spaanse moordenaar rond, verkleed als monnik, zijn mes verborgen in de mouw van zijn pij. Zijn slachtoffers lijken willekeurig gekozen, maar achter elke moord schuilt een weldoordacht plan. Resultaat… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    15,99
  • Wouter van Mastricht boeken
    Wouter van Mastricht - Tromps Armada

    Zomer, 1639: Cornelis Telman, scheepsbouwer uit de Zaan, staat in de haven van Rotterdam. Hij heeft voor de Rotterdamse Admiraliteit een nieuw, revolutionair oorlogsschip gebouwd, het onverslaanbare fregat De Rode Leeuw. Dan wordt er voor zijn ogen een brute… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    15,99
  • Suzanne Vermeer boeken
    Suzanne Vermeer - Lawinegevaar

    Chantal Donkers breekt definitief door als strafrechtadvocate na het winnen van een zaak die vol in de aandacht van de media staat. Ineens hoort ze bij 'de groten' en is ze een graag geziene gast in nieuws- en actualiteitenprogramma's. Dat de roem ook een… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    15,00