Thrillers

  • Val McDermid boeken
    Val McDermid - De vervangster (POD)

    Jarenlang vochten ze zij aan zij tegen de misdaad: psycholoog Tony Hill en rechercheur Carol Jordan. Hun vriendschap is kapotgeslagen door verdriet en schuldgevoel. Ze hebben geen contact meer. Maar misdaad gaat altijd door… Een seriemoordenaar heeft het… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    21,99
  • Preston & Child boeken
    Preston & Child - De verborgen kamer (POD)

    FBI-detective Aloysius Pendergast is terug! De verborgen kamer van Preston & Child, het zestiende deel in de Pendergast-serie, is nóg spannender dan Scharlaken kust. Pendergast is vermist – en het lijkt alsof hij na zijn laatste onderzoek is verdronken aan… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    21,99
  • Frederick Forsyth boeken
    Frederick Forsyth - De Vos

    Wat als het gevaarlijkste wapen ter wereld een tiener blijkt te zijn? Het voormalige hoofd van de Britse geheime dienst Adrian Weston wordt midden in de nacht wakker gebeld door de premier. Haar bericht is schokkend: de strengst beveiligde firewalls ter… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    20,99
  • John Grisham boeken
    John Grisham - Het oordeel

    Een verbijsterende moord Een bizarre rechtszaak En de diepe wonden die ze slaan in een kleine gemeenschap Pete Banning is een van de meest geliefde inwoners van Clanton, Mississippi. Oorlogsheld, patriarch van een invloedrijke familie, herenboer, vader, goede… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    22,99
  • Roger Pearce boeken
    Roger Pearce - Explosief (POD)

    John Kerr, hoofd van de Eenheid Geheime Operaties, werkte jaren ‘op straat’: op de speciale afdeling terrorismebestrijding, in Londen. Van gewelddadige ontvoeringen, bomgordels, lone wolves en de rekrutering van terroristen heeft Kerr meer verstand dan wie… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    20,99
  • Clive Cussler boeken
    Clive Cussler - Dood op de Zwarte Zee

    Een wanhopige poging in 1917 om de rijkdom en macht van het Romanov-rijk te behouden. Een bommenwerper uit de Koude Oorlog met een dodelijke lading. Mysterieuze sterfgevallen op de Zwarte Zee die in verband worden gebracht met handelaren in nucleair materiaal.… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    22,50
  • Ellen Lina boeken
    Ellen Lina - Gefaald

    De dertigjarige Vesper runt met haar ouders een bungalowpark op Texel,wanneer ze de charmante Stijn Daalhuizen en diens puberzoon Nick ontmoet. Na het overlijden van zijn moeder heeft Nick het moeilijk,en dat hij een goede band weet op te bouwen met Vesper is… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    20,50
  • Patricia D. Cornwell boeken
    Patricia D. Cornwell - Dodenrol

    Kay Scarpetta, hersteld van een gewelddadige confrontatie met een psychopaat, besluit haar leven een nieuwe wending te geven. Ze verhuist van Florida naar South Carolina en begint een privépraktijk voor forensische pathologie. Dan wordt ze uitgenodigd naar… (Harde kaft)

    Lees meer...
    52,10
  • Liesbeth Van Kempen boeken
    Liesbeth Van Kempen - Verpest

    Liesbeth van Kempen heeft met ‘Verpest’ een thriller geschreven over de verstrekkende gevolgen van pesten. Wanneer coach Barbara in Frankrijk een workshop verzorgt heeft ze al snel in de gaten dat de zeven deelnemers een gedeeld verleden hebben. De… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    18,99
  • Anja Feliers boeken
    Anja Feliers - Vergeef me

    Als vergeten onmogelijk is... Voor haar was hij gewoon een vakantieflirt, maar hij werd halsoverkop verliefd op haar. Wanneer Yasmine met de veel jongere David breekt, ontketent ze een ware tijdbom. David probeert hardnekkig tot haar door te dringen.… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    13,00
  • Anja Feliers boeken
    Anja Feliers - Zuur

    Het vijfde topboek in de Kathleen Verlinden-reeks Een bijtend scherpe whodunit. Op een avondfeest wordt Cara zonder reden aangevallen. Een bijtend zuur vreet haar gezicht weg en het meisje blijft voor het leven verminkt. Het verwerkingsproces is bijzonder… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    13,00
  • Anja Feliers boeken
    Anja Feliers - Femme fatale

    June en haar man Robbert leven in luxe, maar ze rouwen om hun verloren dochtertje Imke en zijn compleet vervreemd van elkaar. Dan duikt Lexi terug op in Junes leven. Deze vrouw met wie ze tijdens haar studententijd een passionele romance beleefde, laat oude… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    20,00
  • Stephen King boeken
    Stephen King - Mr. Mercedes

    Op een ijskoude ochtend staan honderden wanhopige werklozen in de rij voor een banenbeurs. Zonder waarschuwing raast een eenzame bestuurder in een gestolen Mercedes dwars door de menigte; acht mensen worden gedood, velen raken gewond. De moordenaar ontsnapt.… (Harde kaft)

    Lees meer...
    61,90
  • Johan Deseyn boeken
    Johan Deseyn - Daemonium

    Een adembenemende zoektocht naar pijnlijke maar onontkoombare waarheden?Daemonium: Het Rijk der Demonen? én de naam van een verborgen genootschap van vijf mediums in staat demonen op te roepen en te controleren. Hun bedoelingen zijn verre van eerlijk. Zij… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    19,95
  • Peter J.L.M. Bernink boeken
    Peter J.L.M. Bernink - Gifgas

    Tijdens een lijndienst van New York naar Amsterdam vindt een kaping plaats door Tsjetsjenen, die mede door toedoen van neuroloog Koch mislukt. De piloot en een kaper komen om. Een dag later wordt een eveneens aanwezige CIA-agent vermoord aangetroffen. Dan… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    18,95
  • Samuel Bjørk boeken
    Samuel Bjørk - De jongen in de sneeuw

    In De jongen in de sneeuw van Samuel Bjørk, het ijzingwekkende vervolg op Ik reis alleen en De doodsvogel, keert het beroemde rechercheteam Holger Munch en Mia Krüger terug!In een bergmeer wordt een 21-jarige ballerina gevonden, bruut vermoord. De politie… (Harde kaft)

    Lees meer...
    35,50
  • Karen Rose boeken
    Karen Rose - Niemand zeggen

    Karen Rose schreef een nieuwe meesterlijke thriller: ‘Niemand zeggen’. Voor de fans van Tess Gerritsen en Karin Slaughter.De enige uitweg die Mary Grace Winters ziet om een gewelddadig huwelijk te ontvluchten, is het in scène zetten van haar eigen dood en… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    12,50
  • Daan Fousert boeken
    Daan Fousert - Jachtig

    Hij had het eruit geraffeld als een lesje dat hij uit zijn hoofd had geleerd. Met open mond en in opperste verbazing had ze naar haar broertje zitten luisteren. Ze voelde angst om haar hart samentrekken en vroeg zich af of haar ouders op de hoogte waren van de… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    20,50
  • Arne Dahl boeken
    Arne Dahl - Grensgebieden

    Het begin van een nieuwe serie van de bestsellerauteur Arne Dahl Wanneer de vijftienjarige Ellen spoorloos verdwijnt, vermoedt Sam Berger van de Stockholmse politie dat er een seriemoordenaar aan het werk is. Niemand deelt zijn vermoeden; Sam ziet zich… (Zachte kaft)

    Lees meer...
      8,00
  • Matthew Mather boeken
    Matthew Mather - Darknet

    Jake O’Connell heeft zijn criminele verleden achter zich gelaten. Maar als zijn jeugdvriend Sean Womack wordt vermoord, komt er een einde aan zijn nieuwe leven als succesvolle effectenmakelaar in New York. Aan de andere kant van de wereld, in Hongkong,… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    19,99
  • Glenn Meade boeken
    Glenn Meade - Het Romanov Mysterie

    ‘Het Romanov mysterie’ van Glenn Meade is een intrigerende thriller over het mysterie rondom een lichaam dat wordt gevonden in de permafrost in Rusland, bij Sint-Petersburg. Een internationaal team doet archeologisch onderzoek in de buitenwijken van… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    15,00
  • Peter James boeken
    Peter James - Ultiem bewijs

    In de traditie van de ‘Da Vinci Code’ van Dan Brown, schreef Peter James (bekend van de Roy Grace-serie) ‘Ultiem bewijs’ (Absolute Proof)Onderzoeksjournalist Ross Hunter krijgt een telefoontje van ene Harry F. Cook. Deze oude man beweert bewijs te… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    22,50
  • Terry Hayes boeken
    Terry Hayes - Ik ben Pelgrim

    'De enige thriller die je dit jaar moet lezen.' - Yorkshire Post ‘Ik ben Pelgrim is een ware pageturner, een indrukwekkende prestatie voor een debuut.’ – Trouw ‘Uitmuntende spionagethriller […] Ik ben Pelgrim is een intelligente, urgente pageturner -… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    12,50