Thrillers

  • Jack Molenaar boeken
    Jack Molenaar - Machtsstrijd

    Kort nadat Michael Stikker de leiding over het elektronicaconcern Stikker Holding van zijn vader heeft overgenomen, komt de familie onder druk te staan van medeaandeelhouder Presser Capital. Die eist de volledige zeggenschap over het bedrijf. Michael weigert… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    20,99
  • Martine Kamphuis boeken
    Martine Kamphuis - Zondebok

    Als psychologe Wynona Post gevraagd wordt een forensisch psychologisch onderzoek te doen, pakt ze de kans met beide handen aan. Vreemd genoeg wil Anja Nooitgedacht, de verdachte in kwestie, niet meewerken, terwijl ze eerder een volledige bekentenis afgelegde.… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    15,00
  • Andy McNab boeken
    Andy McNab - In de vuurlinie

    Nick Stone is terug in Londen, waar hij hoopt het wat rustiger te krijgen. Maar hij heeft het helemaal mis. Zodra hij voet op Britse bodem zet, wordt hij onder druk gezet door de Uil - een man met veel macht en totaal geen scrupules. Stone kan geen kant op en… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    19,99
  • Peter J.L.M. Bernink boeken
    Peter J.L.M. Bernink - Valse hoop

    De hele neurologische wereld kijkt uit naar Myracen, een nieuw geneesmiddel tegen multiple sclerose. Neuroloog en onderzoeker Koch ontdekt dat het geneesmiddel echter een afschuwelijke bijwerking heeft: bloedkanker. De farmaceutische connectie houdt dit tegen… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    18,95
  • Danya Kukafka boeken
    Danya Kukafka - Meisje in sneeuw

    Wie ben jij als niemand toekijkt?Wanneer de populaire scholiere Lucinda Hayes vermoord wordt aangetroffen, laat dat niemand in haar slaperige stadje in Colorado onberoerd, en zeker niet de jongen die te veel van haar hield, het meisje dat net zo'n perfect… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    19,99
  • Michael Crichton boeken
    Michael Crichton - Drakentand

    Bestsellerauteur Michael Crichton (Jurassic Park) keert met Drakentand terug naar de wereld van de paleontologie in een fantastisch avontuur dat zich afspeelt tijdens de gouden eeuw van de fossielenjacht. Drakentand is een avontuur vol dinosaurusbotten,… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    19,99
  • Sam Wilson boeken
    Sam Wilson - Zodiac

    Stel je een samenleving voor waarin mensen zijn ingedeeld naar hun sterrenbeeld en waarin status wordt bepaald bij de geboorte. Een serie uitzonderlijk brute moorden zet de hele gemeenschap op zijn kop. Alle ogen zijn gericht op inspecteur Jerome Burton en… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    19,99
  • Mason Cross boeken
    Mason Cross - Operatie Winterlong

    Operatie Winterlong van Mason Cross is het derde boek over manhunter Carter Blake. Voor de lezers van Lee Childs serie over Jack Reacher. Het is vijf jaar geleden dat Carter Blake de topgeheime operatie Winterlong van de regering verliet. Toentertijd sloten ze… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    19,99
  • Jaap Kooistra boeken
    Jaap Kooistra - De kabouterman

    Deze spraakmakende misdaadroman laat je niet los! Rechercheur de heer A. H. Buikema Dit meeslepende verhaal beschrijft de ijzingwekkende belevenissen van de gedreven rechercheur Nora Bouwman. Deel 1. Terschelling. Tijdens Oerol verdwijnt een jonge vrouw, Kim… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    19,95
  • Clive Cussler, Justin Scott boeken
    Clive Cussler, Justin Scott - Isaac Bell-avonturen De smokkelaar

    Het is 1920, ondanks de drooglegging wordt er volop drank gesmokkeld. Als Isaac Bells beste vriend Joseph Van Dorn gewond raakt tijdens een achtervolging op een drankschip zweert Bell dat hij de daders zal grijpen. Maar als een getuige van de schietpartij op… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    19,99
  • Samuel Bjørk boeken
    Samuel Bjørk - Ik reis alleen

    Ik reis alleen is het internationaal succesvolle thrillerdebuut van de Noorse schrijver Samuel Bjørk, over inspecteur Holger Munch en zijn collega Mia Krüger.Op het Noorse platteland wordt een zesjarig meisje gevonden, met een springtouw opgeknoopt aan een… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    10,00
  • John Grisham boeken
    John Grisham - De oplichters

    Mark, Todd en Zola zijn rechten gaan studeren om de wereld te verbeteren. Ze hebben zich alle drie zwaar in de schulden gestoken, maar met het einde van hun studie in zicht ziet hun toekomst er somber uit. De universiteit is zo middelmatig dat de… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    21,99
  • John Grisham boeken
    John Grisham - Het eiland

    Bij een brutale roof uit de zwaarbeveiligde bibliotheek van de universiteit van Princeton worden vijf manuscripten van F. Scott Fitzgerald ontvreemd. Hoewel de toegesnelde politie er met de neus bovenop staat, weten de daders te ontkomen. De waarde van de… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    19,99
  • Vince Flynn boeken
    Vince Flynn - American Assassin

    New York Times-bestseller American Assassin is Verfilmd met Dylan O'Brien en Michael Keaton in de hoofdrollen. 'Flynn is een meester - misschien wel dé meester - van thrillers waarbij de pagina's zichzelf om lijken te slaan.'- Book Reporter Mitch Rapp was een… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    19,99
  • Preston & Child boeken
    Preston & Child - Voorbij de ijsgrens

    Voorbij de ijsgrens van Preston & Child is een Gideon Crew thriller, geschreven door de #1-bestsellerauteurs van de Pendergast-thrillers. De vloek van het oerwoud en De gruwelkamer worden gerekend tot de honderd beste thrillers aller tijden. In Voorbij de… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    19,99
  • Lee Child boeken
    Lee Child - Nachthandel

    Nachthandel – Jack Reacher #22 van Lee Child Advies: leg Reacher geen strobreed in de weg. Jack Reacher maakt een wandelingetje in een stad in de Amerikaanse Midwest. In de etalage van een pandjeshuis valt zijn oog toevallig op een sierraad, een kleine… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    19,99
  • M.P.O. Books boeken
    M.P.O. Books - De bloedzuiger

    Het is de nachtmerrie van elke ouder. Het overkomt Peter en Antoinette. Altijd hebben ze hun vijftienjarige dochter op het hart gedrukt niet alleen over het fietspad door het bos te fietsen, op weg van huis naar school en andersom. Ze hebben haar gezegd niet… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    18,95
  • Allison Brennan boeken
    Allison Brennan - Fatale kus

    'Fatale kus' (Kiss Me, Kill Me) van Allison Brennan is een thriller voor de fans van Karen Rose en Jody Picoult.Lucy Kincaid wordt door haar vriend, beveiligingsexpert Sean Rogers, gevraagd haar expertise op het gebied van cybercriminaliteit in te zetten bij… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    19,99
  • Brad Thor boeken
    Brad Thor - Machtsvirus

    'Thor bindt de strijd aan met de angst voor terrorisme en dat maakt Machtsvirus tot een fascinerende en aangrijpende thriller.' - Associated Press 'Thor en Harvath zijn beiden buitencategorie, met minder moet je geen genoegen nemen.' - Bookreporter.com 'Lezers… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    10,00
  • Arnaldur Indridason boeken
    Arnaldur Indridason - Operatie Napoleon

    Het Amerikaanse leger probeert stiekem een vliegtuigwrak te bergen op IJsland. Een jonge IJslander stuit op de operatie en verdwijnt. Vlak voor zijn verdwijning weet hij contact te leggen met zijn zus. Ze is vastbesloten de waarheid te achterhalen. Flashback… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    19,99
  • Patricia van der Broek boeken
    Patricia van der Broek - Belast verleden

    Als de jonge advocaat Ozan Özkan spoorloos verdwijnt tijdens een heiweekend, buigt rechercheur Thiemo Ravenhorst zich in Belast verleden met zijn team over de zaak. Heeft de verdwijning te maken met homofoob geweld of de aanstaande fusie van het kantoor waar… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    18,95
  • Angelique Haak boeken
    Angelique Haak - Een nieuw begin

    Jennifer Brugman is een gedreven rechercheur met een pijnlijk verleden. Ze wil graag opnieuw beginnen en een baan in haar geboortestad Rotterdam biedt haar die kans. Samen met haar nieuwe collega's werkt ze aan een heftige moordzaak: het opsporen van een… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    15,00
  • Sylvain Neuvel boeken
    Sylvain Neuvel - Ontwakende goden

    Vervolg op de wereldwijde bestseller Slapende reuzen'Puur literair escapisme over het dreigende einde van de mensheid. In één woord: unputdownable - Kirkus Revies (starred review)Als kind deed Rose Franklin een verbijsterende ontdekking: een metalen hand,… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    17,99
  • Kim Moelands boeken
    Kim Moelands - Verdieping X (POD)

    Zwart voor zijn ogen. Schimmige contouren doemen op. Hij hoort een zacht gezoem op de achtergrond. Waar is hij? Voorzichtig draait hij zijn hoofd naar het geluid. Vanuit een apparaat lopen roodgekleurde slangen naar een doorzichtige zak die half gevuld is met… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    19,99
  • John Grisham boeken
    John Grisham - De klokkenluider

    Advocaten Lacy Stoltz en Hugo Hatch werken al bijna tien jaar voor de Board on Judicial Conduct, een overheidsdienst die het gedrag van rechters onderzoekt. In al die tijd hebben slechts twee zaken ertoe geleid dat rechters uit hun ambt werden gezet, in beide… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    19,99