Thrillers

  • Dario Correnti boeken
    Dario Correnti - Heimwee naar bloed

    Wie imiteert de eerste Italiaanse seriemoordenaar? Een stadje in het noorden van Italië wordt opgeschrikt door een aantal moorden. De lijken van de slachtoffers zijn gruwelijk toegetakeld en de moordenaar laat telkens een mysterieuze, in bloed geschreven… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    19,99
  • Kelly Ter Velde boeken
    Kelly Ter Velde - Dragonfly

    Mijn vader heeft me vroeger geleerd, dat je als klein meisje nooit alleen het bos in mocht gaan. Er lagen altijd wolven op de loer. Hongerige, onvoorspelbare wolven die niets van een klein meisje zoals ik heel zouden laten. Maar het hele leven was toch… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    18,00
  • Patricia D. Cornwell boeken
    Patricia D. Cornwell - Aasvlieg

    Kay Scarpetta is verhuisd naar Florida, op zoek naar rust na de traumatische gebeurtenissen in Virginia. Daar krijgt ze vrijwel meteen te maken met een aantal afgrijselijke moorden; een leven zonder geweld is haar kennelijk niet gegund. Ook raakt ze verstrikt… (Harde kaft)

    Lees meer...
    56,20
  • Tess Gerritsen boeken
    Tess Gerritsen - Ik weet een geheim. - grote letter uitgave

    De nieuwe thriller met Rizzoli & IslesRizzoli en Isles onderzoeken een van de meest bizarre moorden die ze ooit hebben gezien: een jonge vrouw ligt op haar bed, haar ogen uit hun kassen gehaald en in haar handen gelegd. Is het een hint naar de horrorfilms die… (Harde kaft)

    Lees meer...
    41,50
  • Clive Cussler, Graham Brown boeken
    Clive Cussler, Graham Brown - Het geheim van de Farao

    Kurt Austin krijgt te maken met een schrikwekkende vijand, iemand die een Egyptisch rijk - machtig en groot als dat van de farao's - wil stichten. Daarvoor heeft hij een krachtig wapen in handen, een wapen dat voor de gehele wereldbevolking een bedreiging… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    19,99
  • Mo Hayder boeken
    Mo Hayder - Wolf

    'O, wat hou ik toch van Mo Hayder!' Karin Slaughter Veertien jaar geleden werden twee verliefde tieners meedogenloos vermoord in een verlaten bos. De dader bekende schuld en ging de gevangenis in. De herinneringen aan die moord spelen een gezin nu nog steeds… (Zachte kaft)

    Lees meer...
      8,00
  • Antoon Engelbertink boeken
    Antoon Engelbertink - Jacht op de sergeant

    Thessa Gunnarsdóttir (19) bezorgt in Hengelo de ochtendkrant bij de ex-Bosniëveteraan Dennis van Gompel (34), alias de Sergeant. Vier Italiaanse drugscriminelen rippen vlak hierna zijn wietoogst en ontvoeren die twee. Het MMB-team van de politie wordt… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    16,95
  • Andrew Gross boeken
    Andrew Gross - De saboteur

    ‘De saboteur’ van Andrew Gross is een thriller waarin de Tweede Wereldoorlog een grote rol speelt, net als in zijn bestseller ‘Alleen hij’ (‘The One Man’). Wanneer het Noorse verzet er in 1943 achter komt dat de nazi’s in het geheim bezig zijn… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    19,99
  • L.S. Hilton boeken
    L.S. Hilton - Ultima

    Judith Ragleih's echte identiteit is verborgen onder een flink aantal lagen. Maar nu ze ingesloten is tussen de Russische maffia aan de ene kant en een corrupte Italiaanse agent aan de andere, heeft ze een kunststukje nodig om het er leven van af te brengen.… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    19,99
  • Jeffery Deaver boeken
    Jeffery Deaver - Spanningsveld

    Vlak voor Earth Day wordt er ingebroken bij de elektriciteitscentrale van New York. Niet lang daarna komen er stroomstoten uit willekeurige stopcontacten. Ze kosten iedereen die in de buurt staat het leven en kunnen op elk moment opduiken, overal... Lincoln… (Harde kaft)

    Lees meer...
    60,40
  • Mary Higgins Clark boeken
    Mary Higgins Clark - De geheime erfenis

    De hoogbejaarde Olivia Morrow beseft dat ze snel zal moeten beslissen: vertelt ze haar geheim of neemt ze het mee het graf in? Haar overleden nicht Catherine kreeg op zeventienjarige leeft ijd een zoon, die ze afstond ter adoptie. De vader was Alex Gannon, die… (Harde kaft)

    Lees meer...
    42,90
  • Joy Fielding boeken
    Joy Fielding - Dodelijke ambitie

    Charley Webb schrijft een populaire maar controversiële column voor een grote krant in Florida. Nu ontvangt ze voor het eerst bedreigingen - tegen Charley zelf, maar ook tegen haar kinderen. De bedreigingen worden grimmiger en serieuzer als ze besluit de… (Harde kaft)

    Lees meer...
    54,80
  • Ingrid Oonincx boeken
    Ingrid Oonincx - Medicijn

    Een klein en machtig eliteclubje gebruikt al jaren een middel tegen veroudering. Wat hen betreft blijft dat geheim. Ontdekker Jacob Grünberg wil echter wereldwijde erkenning voor zijn uitvinding. Na de plotselinge dood van haar minnaar raakt pr-vrouw Ella… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    42,85
  • Jan D. Westerman boeken
    Jan D. Westerman - De schaduw van het kwaad

    Een klein rookwolkje verscheen vanachter de voorsteven van de kaper, gevolgd door een tweede en een derde, voor het geluid van de 12 ponders van de kotter hun oren bereikten. Crubé stond bijna te springen van opwinding. 'Bij Helg, hij enfileert haar...' Lev… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    29,50
  • Lynda la Plante boeken
    Lynda la Plante - Weduwen

    Drie mannen komen om tijdens een dramatisch verlopen bankoverval. Ze laten drie radeloos en totaal ontredderde vrouwen achter; Dolly Rawlins, Linda Pirelli en Shirley Miller. Als één van hen, Dolly, erachter komt dat haar echtgenoot een kluis had, doet ze… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    19,99
  • Mary Higgins Clark, Carol Higgins Clark boeken
    Mary Higgins Clark, Carol Higgins Clark - De vijfde winnaar

    Vier collega's van de plaatselijke supermarkt in Branscombe, New Hampshire, hebben gezamenlijk de loterij gewonnen. Duncan,die altijd meedoet, speelde juist dit keer niet mee, maar de vier zijn zo aardig het gewonnen geld met hem te willen delen. Er is alleen… (Harde kaft)

    Lees meer...
    36,65
  • Jonathan Kellerman boeken
    Jonathan Kellerman - De mysterieuze vrouw

    Psycholoog Alex Delaware en rechercheur Milo Sturgis onderzoeken de moord op een knappe, ongrijpbare vrouw. Onder de naam 'Mystery' liet ze zich via een online datingsite aan mannen koppelen; haar enige dateblijkt echter al maanden eerder te zijn overleden.… (Harde kaft)

    Lees meer...
    43,95
  • Kjell Eriksson boeken
    Kjell Eriksson - Open graf

    Als professor Bertram von Ohler de Nobelprijs voor Geneeskunde krijgt toegekend, wordt het onrustig in de anders zo chique wijk van Uppsalawaar hij woont. Wanneer er een steen door zijn ruit wordt gegooid, denkt de politie aan een grap, maar wat volgt kan… (Harde kaft)

    Lees meer...
    42,20
  • Mary Higgins Clark boeken
    Mary Higgins Clark - Zolang ze slaapt

    Hannah Connelly is ontsteld door het nieuws van de explosie: het meubelbedrijf van haar grootvader is tot de grond toe afgebrand. Haarzus Kate kon ternauwernood ontsnappen en ligt nu zwaargewond in het ziekenhuis. Ze ligt in coma. Volgens de brandweer is er… (Harde kaft)

    Lees meer...
    42,80
  • Miranda van der Steen boeken
    Miranda van der Steen - Broer

    William wordt op de ochtend van het dorpsfeest dood aangetroffen. In het dorp wordt gezegd dat William zelfmoord heeft gepleegd, maar dat gelooft Christien, Williams pleegzusje van 16 jaar, niet. Tijdens haar zoektocht naar de moordenaar stuit ze op nog meer… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    18,95
  • Roz Nay boeken
    Roz Nay - Niet verder vertellen

    Angela wordt al uren vastgehouden in een verhoorkamer op het politiebureau. De vrouw van haar ex wordt vermist. Hoewel ze beweert niets met de zaak te maken te hebben, is commissaris Novak ervan overtuigd dat Angela meer weet. Onder druk van de commissaris… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    15,00
  • Emelie Schepp boeken
    Emelie Schepp - Memento

    'Memento' van Emelie Schepp is een Scandinavische thriller voor de liefhebbers van Lars Kepler, Stieg Larsson en Jo Nesbø.Zomer 1986. Vluchtelingen, Chili, Zweden en een verborgen verleden zijn de ingrediënten van deze ijzersterke thriller.br>Een jong meisje… (Zachte kaft)

    Lees meer...
      7,99