Thrillers

  • Suzanne Vermeer boeken
    Suzanne Vermeer - Hittegolf - grote letter uitgave

    Het is zomer in de Algarve en een hittegolf houdt de gemoederen van de bevolking en de Nederlanders die er zijn neergestreken, flink bezig. Maar Anoek Huizing en haar Portugese vriendin Cesária zijn meer geïnteresseerd in de Hollywoodfilm die op dat moment… (Harde kaft)

    Lees meer...
    42,20
  • Stephen King boeken
    Stephen King - Wisseling van de wacht - grote letter uitgave

    Brady Hartsfi eld, de Mercedes Killer die acht mensen doodreed en er nog veel meer gewond achterliet, ligt al vijf jaar in vegetatieve toestand ineen hersenletselkliniek. Maar achter het gestaar en gekwijl is Brady bij kennis en in het bezit van dodelijke… (Harde kaft)

    Lees meer...
    59,50
  • Peter J.L.M. Bernink boeken
    Peter J.L.M. Bernink - Het icoon

    De familie Zeelen beheert luxe wooncomplexen, waarvan Morgenschittering de grootste is: na de Martinitoren het hoogste gebouw in Groningen. Het megalomane paleis van glas is zeer in trek bij vermogende mensen. Maar voor de bewoners begint hun verblijf in dit… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    18,95
  • Vera Stupenea boeken
    Vera Stupenea - Moord om de hoek

    Een gemoedelijk provinciestadje is in rep en roer wanneer de zestienjarige Sophie zelfmoord pleegt en zij via een briefje haar lerares Jonna de schuld geeft van haar wanhoopsdaad. Maar wanneer ook de buurvrouw van Sophie levenloos wordt gevonden, twijfelt… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    12,00
  • Tom Clancy, Peter Telep boeken
    Tom Clancy, Peter Telep - Eindspel - grote letter uitgave

    Na een vernietigende nucleaire confrontatie in het Midden-Oosten, staan Amerika en Rusland lijn- recht tegenover elkaar in hun honger naar werelddominantie. Terwijl JFS-piloot majoor Stephanie Halverson op een verkenningsexpeditie in Rusland een revolutionair… (Harde kaft)

    Lees meer...
    47,50
  • Robert Fabbri boeken
    Robert Fabbri - Vespasianus Heilig vuur van Rome

    Achtste deel in de bestsellende Vespasianus-serie!'Een absolute must voor geïnteresseerden in het oude Rome.' - NBD BiblionRome, 63 na Christus. De onvoorspelbare keizer Nero benoemt Vespasianus tot gouverneur van Afrika en geeft hem de opdracht naar het… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    17,99
  • Marijke Verhoeven boeken
    Marijke Verhoeven - De laatste adem

    Midden in het zomerseizoen wordt het toeristische Deense eiland Kenning opgeschrikt door een gruwelijke moord. Aanvankelijk lijkt er geen verband te zijn met het kleine groepje vrouwen dat zich witte heksen noemt en dat deze zomer op het eiland verblijft. Maar… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    15,00
  • Herbert De Paepe, Els Depuydt boeken
    Herbert De Paepe, Els Depuydt - Highway 245

    Juli 2017. Emma Mangelschodts vertrekt als 18-jarige au pair naar Californië. Haar naïeve dromen van glamour, glitter en strand worden verbrijzeld als ze terechtkomt in een rurale gemeenschap in de Central Valley. Toch raakt Emma gefascineerd door de… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    19,95
  • Samuel Bjørk boeken
    Samuel Bjørk - Ik reis alleen - grote letter uitgave

    Ik reis alleen is het razend spannende thriller-fenomeen van de Noorse schrijver Samuel Bjørk, over inspecteur Holger Munch en zijn collega Mia Krüger. Op het Noorse platteland wordt een zesjarig meisje gevonden, met een springtouw opgeknoopt aan een boom.… (Harde kaft)

    Lees meer...
    60,40
  • Klaus-Peter Wolf boeken
    Klaus-Peter Wolf - Doodse stilte op het wad

    Bernhard Sommerfeldt is huisarts in Norden, een rustig kuststadje in Oost-Friesland. Zijn inzet voor zijn patiënten is mateloos en blijft niet beperkt tot medische zaken. Hij kan geen onrecht zien en als hij ermee wordt geconfronteerd, grijpt hij meedogenloos… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    15,95
  • S.L. Grey boeken
    S.L. Grey - Het appartement

    Mark en Steph hebben een relatief gelukkig gezin met hun jonge dochter in het zonnige Kaapstad, tot op een dag gewapende mannen met bivakmutsen hun huis binnenvallen. Getraumatiseerd maar fysiek ongedeerd zijn Mark en Steph niet in staat om terug te keren naar… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    19,99
  • Sophie Hannah boeken
    Sophie Hannah - Heb jij haar gezien?

    Cara Burrows verlaat uitgeblust haar man en kinderen, en vlucht naar een wellnessresort. Als ze daar uitgeput haar hotelkamer betreedt blijkt die al bezet. Het foutje van de receptionist doet Cara twijfelen; het meisje dat ze springlevend in de kamer heeft… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    15,00
  • Frank von Hebel boeken
    Frank von Hebel - Graf van klei

    Op een grauwe ochtend vindt een boer in zijn akker het lichaam van de extreemrechtse Youri Houtman, die drie jaar eerder spoorloos verdween. De kersverse rechercheur Arthur Coenders en zijn mentor Dieter Wigboldus van het Groninger politiekorps vinden een… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    19,50
  • Haylen Beck boeken
    Haylen Beck - Verdwenen

    Audra Kinney is op de vlucht met haar twee kinderen en probeert zo ver mogelijk weg te komen van haar gewelddadige echtgenoot in New York. In Arizona krijgt ze een stopteken van de politie. De sheriff doorzoekt haar auto en vindt drugs in de achterbak. Hoe… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    19,99
  • Tess Gerritsen boeken
    Tess Gerritsen - Meisje vermist - grote letter uitgave

    Vuilnismannen vinden in een steegje de lichamen van twee jonge vrouwen en forensisch arts Kat Novak moet ze onderzoeken. Op het eerste gezicht hebben de twee gevallen van overdosis niets met elkaar te maken. Maar Kat vermoedt dat er onheilspellende dingen… (Harde kaft)

    Lees meer...
    39,60
  • Melissa Skaye boeken
    Melissa Skaye - VT-reeks Verminkte toekomst

    De moeder van Sanne Philips verdwijnt spoorloos als haar dochtertje nog maar tien jaar oud is. Sanne groeit op bij haar grootouders en kiest later voor het beroep van rechercheur, mede ingegeven door die eerdere verdwijning.Vierentwintig jaar later ontvangt… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    17,50
  • Lee Child boeken
    Lee Child - Nachthandel

    Nachthandel – Jack Reacher #22 van Lee Child Advies: leg Reacher geen strobreed in de weg. Jack Reacher maakt een wandelingetje in een stad in de Amerikaanse Midwest. In de etalage van een pandjeshuis valt zijn oog toevallig op een sierraad, een kleine… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    19,99
  • John Grisham boeken
    John Grisham - De oplichters

    Mark, Todd en Zola zijn rechten gaan studeren om de wereld te verbeteren. Ze hebben zich alle drie zwaar in de schulden gestoken, maar met het einde van hun studie in zicht ziet hun toekomst er somber uit. De universiteit is zo middelmatig dat de… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    21,99
  • Maile Meloy boeken
    Maile Meloy - Blijf rustig

    Blijf rustig van Maile Meloy is een ijzersterke, psychologische thriller over de nachtmerrie van iedere ouder: wat als je kind opeens verdwijnt? Voor de liefhebbers van Paula Hawkins en Ruth Ware. In een opwelling besluiten Liv en Nora met hun gezinnen op een… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    19,99
  • Vince Flynn boeken
    Vince Flynn - Jacht op de jager

    'Een zinderende must-read voor fans van Ludlum.' - Booklist'Een spectaculaire en vermakelijke thriller.' - PeopleCIA-agent Mitch Rapp vecht in de frontlinie mee in de oorlog tegen het terrorisme. Voor zijn nieuwste missie moet hij nog een leven redden: zijn… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    10,00
  • Kim Moelands boeken
    Kim Moelands - Verdieping X (POD)

    Zwart voor zijn ogen. Schimmige contouren doemen op. Hij hoort een zacht gezoem op de achtergrond. Waar is hij? Voorzichtig draait hij zijn hoofd naar het geluid. Vanuit een apparaat lopen roodgekleurde slangen naar een doorzichtige zak die half gevuld is met… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    19,99
  • Simone Grimberg boeken
    Simone Grimberg - Niemand die me ziet

    Een 16-jarig meisje wordt vermist, de politie stuit op bijzondere signalen.‘De sleutel wordt omgedraaid. Heel langzaam adem ik uit. Geen klappen dit keer.’ Er is een meisje vermist. Een naaktfoto van haar wordt aangetroffen op de mobiel van een pedofiel.… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    19,95
  • Jack Molenaar boeken
    Jack Molenaar - Machtsstrijd

    Kort nadat Michael Stikker de leiding over het elektronicaconcern Stikker Holding van zijn vader heeft overgenomen, komt de familie onder druk te staan van medeaandeelhouder Presser Capital. Die eist de volledige zeggenschap over het bedrijf. Michael weigert… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    20,99
  • Martine Kamphuis boeken
    Martine Kamphuis - Zondebok

    Als psychologe Wynona Post gevraagd wordt een forensisch psychologisch onderzoek te doen, pakt ze de kans met beide handen aan. Vreemd genoeg wil Anja Nooitgedacht, de verdachte in kwestie, niet meewerken, terwijl ze eerder een volledige bekentenis afgelegde.… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    15,00