Thrillers

  • Clive Cussler boeken
    Clive Cussler - De storm

    In het midden van de Indische Oceaan is een NUMA-onderzoeksschip bezig met het afnemen van watermonsters. Uit het niets valt een zwerm zwarte microrobots het schip aan, niets dan doden achterlatend. Kurt Austin en een ander NUMA-team ontdekken dat ze het… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    19,99
  • Robert Nolden boeken
    Robert Nolden - Moorderlicht

    Drie jaar na de onopgeloste moord op zijn dochter Merel, behandelt psychiater Maarten Boumeester een patiënt met een meervoudige persoonlijkheidsstoornis in de mysterieuze villa Swaensteyn, een psychiatrische kliniek in Wassenaar. De patiënt lijkt meer te… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    17,95
  • Marten Withaar boeken
    Marten Withaar - 9 Millimeterdum Dum

    Midden jaren 60, twintig jaar na de Tweede Wereldoorlog, vindt Jan van Dijk in zijn vrachtwagen met zand een schedel met een kogelgat. Dat is het begin van een zoektocht. Als dan ook nog het lijk met kogelgaten van havenmeester Johan Popov wordt gevonden bij… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    14,90
  • Era Richmen boeken
    Era Richmen - De Saraceense Samenzwering

    Uit de kerncentrales van Iran zijn splijtstofstaven ontvreemd. Israël en de Verenigde Staten voelen zich hierdoor ernstig bedreigd. Zozeer zelfs dat de Israëlische regering overweegt de Iraanse kerncentrales te bombarderen. Geheim agent Jim Matteos wordt… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    18,00
  • Sarah Pinborough boeken
    Sarah Pinborough - Belofte maakt schuld

    Drie vrouwen, en een van hen leeft een leugen. Maar wie? Is het Lisa? Achtervolgd door haar tragische verleden, wil ze niets anders dan een rustig leven met haar dochter Ava.Is het Ava? Zij wordt een held als ze een jongetje redt, maar ze zit helemaal niet op… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    12,50
  • Jordan Harper boeken
    Jordan Harper - Kind van de rekening

    Een opwindend, ruig verhaal over een ten dode opgeschreven meisje dat moet vechten en stelen om in leven te blijven, in de leer bij de meest angstaanjagende man die ze kent – haar vader De elfjarige Polly McClusky is verlegen, te oud voor de teddybeer die ze… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    19,99
  • Anja Feliers boeken
    Anja Feliers - Wat hij mij zei

    Op een warme zomerdag gebeurt het ondenkbare voor Caro Westerhof: haar gezin blijft verwoest achter wanneer haar echtgenoot sterft en een van hun kinderen spoorloos verdwijnt. Onmacht neemt haar leven over, maar onverwacht maakt het verdriet ook nieuwe… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    22,00
  • Attica Locke boeken
    Attica Locke - Bluebird, bluebird

    Kort na elkaar worden er twee lichamen gevonden in het moeras van Lark, een stadje in Oost-Texas. De slachtoffers zijn een zwarte advocaat uit Chicago en een witte lokale vrouw. De zwarte Texas Ranger Darren Mathews heeft Texas jaren geleden ingeruild voor… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    20,00
  • Iris Boter boeken
    Iris Boter - Buiten bereik

    Buiten bereik van Iris Boter is een razend spannende psychologische thriller over bedrog, wraak en jezelf overwinnen.Als haar man Daniël en hun zwijgzame zoontje Jonas niet terugkomen van hun gezamenlijke vakantie, gaat Katja tevergeefs op zoek. Ze roept de… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    19,99
  • Steve Berry boeken
    Steve Berry - De verdwenen orde

    Steve Berry – De verdwenen orde (The Lost Order), voor de fans van Dan Brown en Ken Follett. Ridders van de Gouden Cirkel was het grootste geheim genootschap in de Amerikaanse geschiedenis. Ze vergaarden miljarden aan gestolen goud en zilver, wat door het… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    21,99
  • Nele Neuhaus boeken
    Nele Neuhaus - Moederdag

    In zijn huis wordt het lichaam van Theodor Reifenrath gevonden. Wanneer rechercheur Pia Sander en haar baas Oliver von Bodenstein het huis doorzoeken, stuiten ze vervolgens op menselijke botten, waarna drie vrouwenlichamen worden opgegraven. Forensisch… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    22,50
  • Jeffery Deaver boeken
    Jeffery Deaver - Spanningsveld

    Vlak voor Earth Day wordt er ingebroken bij de elektriciteitscentrale van New York. Niet lang daarna komen er stroomstoten uit willekeurige stopcontacten. Ze kosten iedereen die in de buurt staat het leven en kunnen op elk moment opduiken, overal... Lincoln… (Harde kaft)

    Lees meer...
    60,40
  • Mary Higgins Clark boeken
    Mary Higgins Clark - De geheime erfenis

    De hoogbejaarde Olivia Morrow beseft dat ze snel zal moeten beslissen: vertelt ze haar geheim of neemt ze het mee het graf in? Haar overleden nicht Catherine kreeg op zeventienjarige leeft ijd een zoon, die ze afstond ter adoptie. De vader was Alex Gannon, die… (Harde kaft)

    Lees meer...
    42,90
  • Joy Fielding boeken
    Joy Fielding - Dodelijke ambitie

    Charley Webb schrijft een populaire maar controversiële column voor een grote krant in Florida. Nu ontvangt ze voor het eerst bedreigingen - tegen Charley zelf, maar ook tegen haar kinderen. De bedreigingen worden grimmiger en serieuzer als ze besluit de… (Harde kaft)

    Lees meer...
    54,80
  • Jan D. Westerman boeken
    Jan D. Westerman - De schaduw van het kwaad

    Een klein rookwolkje verscheen vanachter de voorsteven van de kaper, gevolgd door een tweede en een derde, voor het geluid van de 12 ponders van de kotter hun oren bereikten. Crubé stond bijna te springen van opwinding. 'Bij Helg, hij enfileert haar...' Lev… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    29,50
  • Jessica Fellowes boeken
    Jessica Fellowes - De Mitford-moorden

    Het is 1920 en Louisa Cannon hoopt aan haar leven van armoede en een gevaarlijke oom te ontsnappen. Ze krijgt een baan als kindermeisje en chaperonne in de huishouding van de rijke familie Mitford. Als er op klaarlichte dag in de trein een verpleegster wordt… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    17,50
  • James Swallow boeken
    James Swallow - Nomade

    Marc Dane is een MI6 field agent die thuis achter de computer werkt, maar als hij de enige overlevende is van een gewelddadige aanval op zijn team, bevindt hij zich plots middenin de actie. Wanneer alle bewijzen Marc als verrader aanwijzen, volgt een race… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    24,99
  • Cees de Vries boeken
    Cees de Vries - Zeemansgraf op de Wildevaart

    Douwe is een oorlogskind en moest zijn vader de eerste jaren van zijn leven missen. Na diens terugkomst in het gezin wilde de klik niet echt meer komen. Om het ouderlijke huis zo snel mogelijk te kunnen ontvluchten, volgt Douwe een opleiding tot banketbakker… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    19,90
  • Mary Higgins Clark, Carol Higgins Clark boeken
    Mary Higgins Clark, Carol Higgins Clark - De vijfde winnaar

    Vier collega's van de plaatselijke supermarkt in Branscombe, New Hampshire, hebben gezamenlijk de loterij gewonnen. Duncan,die altijd meedoet, speelde juist dit keer niet mee, maar de vier zijn zo aardig het gewonnen geld met hem te willen delen. Er is alleen… (Harde kaft)

    Lees meer...
    36,65
  • Jonathan Kellerman boeken
    Jonathan Kellerman - De mysterieuze vrouw

    Psycholoog Alex Delaware en rechercheur Milo Sturgis onderzoeken de moord op een knappe, ongrijpbare vrouw. Onder de naam 'Mystery' liet ze zich via een online datingsite aan mannen koppelen; haar enige dateblijkt echter al maanden eerder te zijn overleden.… (Harde kaft)

    Lees meer...
    43,95
  • Kjell Eriksson boeken
    Kjell Eriksson - Open graf

    Als professor Bertram von Ohler de Nobelprijs voor Geneeskunde krijgt toegekend, wordt het onrustig in de anders zo chique wijk van Uppsalawaar hij woont. Wanneer er een steen door zijn ruit wordt gegooid, denkt de politie aan een grap, maar wat volgt kan… (Harde kaft)

    Lees meer...
    42,20
  • Mary Higgins Clark boeken
    Mary Higgins Clark - Zolang ze slaapt

    Hannah Connelly is ontsteld door het nieuws van de explosie: het meubelbedrijf van haar grootvader is tot de grond toe afgebrand. Haarzus Kate kon ternauwernood ontsnappen en ligt nu zwaargewond in het ziekenhuis. Ze ligt in coma. Volgens de brandweer is er… (Harde kaft)

    Lees meer...
    42,80
  • Iris Luijten boeken
    Iris Luijten - De ontmaskering 2

    “Mijn hart klopte als een galopperend paard. Er wrong zich een brok omhoog richting mijn strot, waardoor mijn luchtpijp afsloot en me licht liet hyperventileren. Mijn hoofd tolde en het duizelde voor mijn ogen: allemaal zwarte vlekjes met minutieuze… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    17,50