Literaire thrillers

  • David Lagercrantz boeken
    David Lagercrantz - Wat ons niet zal doden - Millennium 4

    Mikael Blomkvist en Lisbeth Salander zijn terug!Hij is een charmante man, een kritische journalist van middelbare leeftijd, en uitgever van het beroemde en beruchte tijdschrift Millennium. Zij is een jonge, gecompliceerde vrouw met piercings en tattoos én ze… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    22,50
  • Blake Crouch boeken
    Blake Crouch - Dark Matter

    Het leven bestaat uit keuzes. Door één pad te kiezen, sluit je het andere af. Maar wat als dat nu eens niet zo is? Wat als je in een andere werkelijkheid dat andere pad volgt. Wat als je spijt krijgt van je keuzen? 'Ben je gelukkig met je leven?' Dat zijn de… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    19,99
  • Jane Casey boeken
    Jane Casey - Na de brand

    'Na de brand' is een spannende thriller van Jane Casey. Voor fans van Simone van der Vlugt en Nicci French. Na een grote brand in een flatgebouw in Londen worden Maeve Kerrigan en haar collega's opgeroepen. De zaak ligt gevoelig - niet vanwege het feit dat de… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    19,99
  • Peter Robinson boeken
    Peter Robinson - Drijfzand (POD)

    Wanneer Alan Banks een verontrustend telefoontje krijgt van zijn broer Roy, vertrekt hij ogenblikkelijk naar Londen om hem te zoeken. Maar Roy is spoorloos verdwenen en Banks vreest dat het telefoontje wel eens hun laatste gesprek zou kunnen zijn geweest.… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    19,95
  • Cath Staincliffe boeken
    Cath Staincliffe - Ongewis (Scott en Bailey no.2)

    Janet Scott en Rachel Bailey, rechercheurs te Manchester, hoofpersonen in 'Ongewis' van Cath Staincliffe.Drie lichamen worden levenloos aangetroffen in een flat in Manchester, doodgestoken in hun bed. De vader en echtgenoot van de slachtoffers is verdwenen.… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    18,99
  • Peter Robinson boeken
    Peter Robinson - Tegenstroom (POD)

    Een grote demonstratie in het anders zo rustige Yorkshire eindigt in de arrestatie van vijftig demonstranten en de gewelddadige dood van een jonge agent. Vanuit Londen wordt hoofdinspecteur Richard 'Dirty Dick' Burgess gestuurd om het moordonderzoek te leiden,… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    19,95
  • Peter Robinson boeken
    Peter Robinson - Zondeval (POD)

    Niet ver buiten het dorpje Swainshead ligt een vredige. bosrijke valley. haast verborgen voor de buitenwereld. Maar iemand heeft de rust die er heerstwreedverstoord. Een lichaam dat in verregaande staat van ontbinding verkeert wordt gevonden. het tweede… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    19,95
  • Ingar Johnsrud boeken
    Ingar Johnsrud - Broederschap Zij die volgen

    De nieuwste thrillersensatie uit Noorwegen! Rechercheur Fredrik Beier wordt naar een uithoek van Oslo geroepen om een massamoord te onderzoeken. De slachtoffers waren allemaal lid van de apocalyptische sekte Het licht van God. Daarom wijst alles op een… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    16,99
  • Claus Brockhaus boeken
    Claus Brockhaus - Respect

    IEDEREEN WIL RESPECT...Een roeister vindt in het Twentekanaal het hoofd van een man.Nico ter Mors herkent in hem zijn jeugdvriend André Hammink, ooit de derde doelman van FC Twente, maar daarna spoorloos verdwenen.Tot vorige week.Nico raakt betrokken in een… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    17,90
  • Fiona Barton boeken
    Fiona Barton - De weduwe

    We weten allemaal wie hij is, de man die wordt verdacht van een verschrikkelijke misdaad. Het monster. Maar wie is de vrouw die zich aan hem vastklampt op de trappen van de rechtbank? Het leven van Jean Taylor was heerlijk gewoontjes. Mooi huis, prima baan,… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    19,99
  • Linda van Rijn boeken
    Linda van Rijn - ZEEZICHT

    Tijdens de vakantie in Bergen aan Zee heeft de man van Anouk eindelijk weer tijd voor zijn gezin. Maar tijdens de surpriseparty voor zijn veertigste verjaardag slaat het noodlot toe... Door de crisis zit de jaarlijkse vakantie naar Spanje er dit jaar niet in… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    15,00
  • Dinie Bell boeken
    Dinie Bell - Knekelhuis

    Lynns nieuwe woning staat vanwege een dubbele moord die er in het verleden gepleegd is bekend als spookhuis. Hoewel ze niet in geesten gelooft, heeft Lynn vanaf het moment dat ze de woning betrekt toch het gevoel dat ze er niet alleen is. Langzaam maar zeker… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    17,95
  • Janine Keijser boeken
    Janine Keijser - Rauw

    Met kille vastberadenheid keek Van Schouten me aan. Ik schrok van de haat in zijn ogen. Haat tegenover iemand die hij niet eens kende. Haat tegenover een obstakel op zijn weg. Een weg vol vernieling en destructie. En voor wat? Geld? Macht? Hij vertelde mij met… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    19,50
  • Graeme Cameron boeken
    Graeme Cameron - Graeme Cameron - Doodnormaal

    "Fascinerend en bloedstollend" - Lee Child "Het komt niet vaak voor dat iemand precies het moment kan aangeven waarop zijn leven naar de klote ging. Maar ik ben één van de gelukkigen, het was op 5 april om 19:23:17. De oorzaak: twee ogen." Hij woont bij jou… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    15,00
  • Ruud Offermans boeken
    Ruud Offermans - De Diana cultus

    De bokkenrijders vormen het einde van een lange lijn. Maar welke lijn? Deze wordt in dit boek besproken. De schrijver Ruud Offermans (1966-*) studeerde fysische geografie aan de universiteit van Utrecht. Hier kwam hij in aanraking met heksen wat hem… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    17,50
  • John le Carré boeken
    John le Carré - De toegewijde tuinier

    Tessa Quayle wordt dood in een auto aan de oever van het Turkanameer in Kenia aangetroffen. Van Tessa's reisgenoot, de Afrikaanse arts Arnold Bluhm, is geen spoor te bekennen. Tessa's veel oudere echtgenoot, een Brits diplomaat op de ambassade in Nairobi,… (Zachte kaft)

    Lees meer...
      8,00
  • Linda van Rijn boeken
    Linda van Rijn - Piste alarm - grote letter uitgave

    Tijdens een skivakantie in Kirchberg verdwijnt de kleine Marius. De lokale politie staat voor een raadsel... De skivakantie van Renske en Sven Donkervoort in het Oostenrijkse Kirchberg slaat om in een nachtmerrie als hun vierjarige zoon Marius tijdens de… (Harde kaft)

    Lees meer...
    25,50
  • Saskia Noort boeken
    Saskia Noort - Huidpijn DL

    dwarsligger 407 'Huidpijn' is de gevoeligste thriller tot nu toe van Saskia Noort, auteur van de bestsellers 'Terug naar de kust', 'De eetclub', 'Nieuwe buren', 'De verbouwing', 'Koorts' en 'Debet'. Iedereen heeft een duistere kant. Ook Anne, Nederlands… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    17,99
  • Maud Mayeras boeken
    Maud Mayeras - Reflex

    De uitgever heeft voor deze uitgave geen omschrijving aangeleverd. Wij tonen daarom de omschrijving van een andere uitgave van het boek (E-book, ISBN 9789023490487):Elf jaar geleden is mijn zoon vermoord. Alleen mijn moeder weet wat er die dag is gebeurd. Iris… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    19,90
  • Bianca Kruger boeken
    Bianca Kruger - DE VLUCHT en andere spannende verhalen

    Veel mensen lezen graag, maar hebben te weinig tijd om zich te verdiepen in een dik boek. Hier zijn korte verhalen ideaal voor. In deze bundel zijn tien korte verhalen te vinden met elk een actueel thema. Bianca Kruger is geboren op 6 februari 1992 te… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    14,95
  • Lupko Ellen boeken
    Lupko Ellen - Wraaktocht - grote letter uitgave

    Een meisje met een hoofddoek wil een nieuw leven beginnen. Ze heeft een simpel verzoek aan Ludde Menkema: breng mij naar een onderduikadres. Maar nadat Ludde met haar in Rotterdam arriveert, komt hij al snel in een situatie terecht waarin hij gedwongen wordt… (Harde kaft)

    Lees meer...
    45,00
  • Sarah Prins boeken
    Sarah Prins - Holland House

    Een jonge journaliste onthult de duistere kant van Rio de Janeiro.Wat speelt er zich af achter de schermen van het grootste sportevenement ter wereld...Journaliste Sanne Gregorius reist net als haar vriend Fabian, die als fysiotherapeut deel uitmaakt van het… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    17,50
  • Jessica Ruston boeken
    Jessica Ruston - Je loog tegen mij

    Klara Mortimer heeft haar moeder nooit echt gekend. Het voormalige model verliet haar dochter toen ze zes jaar was. Alles wat Klara weet, is een handvol verhalen van haar vader. Dat haar moeder is verdwenen, heeft ze lang geleden een plekje kunnen geven. Dan… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    19,99
  • Antoine Gresel boeken
    Antoine Gresel - Publieksjacht

    Publieksjacht - Antoine Gresel Een nieuw genre: de Mediathriller! De dader(s) worden niet nagejaagd door een detective of inspecteur van de politie, maar door de Nederlandse media! Er is een seriemoordenaar aan het werk in de Amsterdamse grachtengordel. Alle… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    18,95
  • Clare Mackintosh boeken
    Clare Mackintosh - Mea culpa

    Mea culpa van Clare Mackintosh is een thriller voor de fans van SJ Watson, Nicci French, Sophie Hannah, Het meisje in de trein en Gone Girl De wereld van Jenna Gray stort in na een tragisch ongeluk. In de hoop alles achter zich te kunnen laten, verhuist ze… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    15,00