Literaire thrillers

  • Peter Robinson boeken
    Peter Robinson - Zondeval (POD)

    Niet ver buiten het dorpje Swainshead ligt een vredige. bosrijke valley. haast verborgen voor de buitenwereld. Maar iemand heeft de rust die er heerstwreedverstoord. Een lichaam dat in verregaande staat van ontbinding verkeert wordt gevonden. het tweede… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    19,95
  • Claus Brockhaus boeken
    Claus Brockhaus - Respect

    IEDEREEN WIL RESPECT...Een roeister vindt in het Twentekanaal het hoofd van een man.Nico ter Mors herkent in hem zijn jeugdvriend André Hammink, ooit de derde doelman van FC Twente, maar daarna spoorloos verdwenen.Tot vorige week.Nico raakt betrokken in een… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    17,90
  • Fiona Barton boeken
    Fiona Barton - De weduwe

    We weten allemaal wie hij is, de man die wordt verdacht van een verschrikkelijke misdaad. Het monster. Maar wie is de vrouw die zich aan hem vastklampt op de trappen van de rechtbank? Het leven van Jean Taylor was heerlijk gewoontjes. Mooi huis, prima baan,… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    19,99
  • Dinie Bell boeken
    Dinie Bell - Knekelhuis

    Lynns nieuwe woning staat vanwege een dubbele moord die er in het verleden gepleegd is bekend als spookhuis. Hoewel ze niet in geesten gelooft, heeft Lynn vanaf het moment dat ze de woning betrekt toch het gevoel dat ze er niet alleen is. Langzaam maar zeker… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    17,95
  • Janine Keijser boeken
    Janine Keijser - Rauw

    Met kille vastberadenheid keek Van Schouten me aan. Ik schrok van de haat in zijn ogen. Haat tegenover iemand die hij niet eens kende. Haat tegenover een obstakel op zijn weg. Een weg vol vernieling en destructie. En voor wat? Geld? Macht? Hij vertelde mij met… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    19,50
  • Graeme Cameron boeken
    Graeme Cameron - Graeme Cameron - Doodnormaal

    "Fascinerend en bloedstollend" - Lee Child "Het komt niet vaak voor dat iemand precies het moment kan aangeven waarop zijn leven naar de klote ging. Maar ik ben één van de gelukkigen, het was op 5 april om 19:23:17. De oorzaak: twee ogen." Hij woont bij jou… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    15,00
  • Karin Slaughter boeken
    Karin Slaughter - Verbroken DL

    De dwarsligger ® 'Verbroken' is een spannende thriller van Karen Slaugther.Sara Linton keert na lange tijd voor een vakantie terug naar Frant County. Daar wordt ze ongewild geconfronteerd met de verdrinkingsdood van een jonge, mooie studente. De verdachte,… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    12,95
  • Jess Walter boeken
    Jess Walter - In het land der blinden

    'Opnieuw een roman die je niet loslaat... Een angstaanjagend, spannend boek.' - Booklist Caroline Mabry is rechercheur op het politiebureau van Spokane. Haar weekenddienst is net begonnen wanneer een verwarde, smerig uitziende man met een zwart lapje voor zijn… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    15,00
  • Mariette Zweers boeken
    Mariette Zweers - Maakbaar

    Literaire thriller Maakbaar van Mariette Zweers is een pageturner voor lezers die houden van de thrillers van Saskia Noort, Esther Verhoef en Simone van der Vlugt. Ogenschijnlijk ontbreekt het de succesvolle Anna aan niets: ze heeft een eigen bedrijf, een… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    19,99
  • Karim Miské boeken
    Karim Miské - Arab Jazz

    Ahmed zit een thriller te lezen op zijn balkon in Parijs als er een bloeddruppel op zijn djellaba valt. Op het balkon boven hem steekt het been uit van zijn bovenbuurvrouw, de stewardess Laura. Als Laura op gruwelijke wijze vermoord blijkt, realiseert Ahmed… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    18,95
  • Karin Slaughter boeken
    E-book
    Karin Slaughter - Verborgen

    WILL TRENT is terug! Het is de verraderlijkste zaak uit zijn carrière. Dat beseft Will Trent zodra hij het verlaten pakhuis in Atlanta binnengaat, en het dode lichaam van een ex-politieagent aantreft. Van het lijk lopen bloederige voetsporen weg die erop… (E-book)

    Lees meer...
      9,49
  • Linda van Rijn boeken
    Linda van Rijn - Piste alarm - grote letter uitgave

    Tijdens een skivakantie in Kirchberg verdwijnt de kleine Marius. De lokale politie staat voor een raadsel... De skivakantie van Renske en Sven Donkervoort in het Oostenrijkse Kirchberg slaat om in een nachtmerrie als hun vierjarige zoon Marius tijdens de… (Harde kaft)

    Lees meer...
    25,50
  • Arnaldur Indridason boeken
    Arnaldur Indridason - Onland

    IJsland, 1979. In een meer bij de krachtcentrale op Reykjanes ontdekt een vrouw een verminkt lichaam. Er zijn aanwijzingen dat de dode iets te maken heeft gehad met de militaire basis op de Miðnesheiði. Daar stelt men echter geen prijs op samenwerking met de… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    19,99
  • Maud Mayeras boeken
    Maud Mayeras - Reflex

    De uitgever heeft voor deze uitgave geen omschrijving aangeleverd. Wij tonen daarom de omschrijving van een andere uitgave van het boek (E-book, ISBN 9789023490487):Elf jaar geleden is mijn zoon vermoord. Alleen mijn moeder weet wat er die dag is gebeurd. Iris… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    19,90
  • Bianca Kruger boeken
    Bianca Kruger - DE VLUCHT en andere spannende verhalen

    Veel mensen lezen graag, maar hebben te weinig tijd om zich te verdiepen in een dik boek. Hier zijn korte verhalen ideaal voor. In deze bundel zijn tien korte verhalen te vinden met elk een actueel thema. Bianca Kruger is geboren op 6 februari 1992 te… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    14,95
  • Linda van Rijn boeken
    Linda van Rijn - Last Minute | Blue Curacao | Vakantievrienden

    Last minute Vijf jaar zijn Susan en Hugo getrouwd en om dat te vieren regelt Susan haar schoonouders als oppas voor hun zoontje Stijn en boekt ze een duikvakantie naar Hurghada. Maar als ze hun eerste duik gaan maken, krijgt Susan de schrik van haar leven. De… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    15,00
  • Lupko Ellen boeken
    Lupko Ellen - Wraaktocht - grote letter uitgave

    Een meisje met een hoofddoek wil een nieuw leven beginnen. Ze heeft een simpel verzoek aan Ludde Menkema: breng mij naar een onderduikadres. Maar nadat Ludde met haar in Rotterdam arriveert, komt hij al snel in een situatie terecht waarin hij gedwongen wordt… (Harde kaft)

    Lees meer...
    45,00
  • Tupla M. boeken
    Tupla M. - Klem

    In een natuurgebied in het noorden van Nederland worden de bijna vergane resten van een man gevonden. Enige tijd later spoelt een ander dodelijk slachtoffer aan op de oever van de Maas in Zuid-Limburg. Aanvankelijk worden de zaken niet met elkaar in verband… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    14,95
  • Jessica Ruston boeken
    Jessica Ruston - Je loog tegen mij

    Klara Mortimer heeft haar moeder nooit echt gekend. Het voormalige model verliet haar dochter toen ze zes jaar was. Alles wat Klara weet, is een handvol verhalen van haar vader. Dat haar moeder is verdwenen, heeft ze lang geleden een plekje kunnen geven. Dan… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    19,99
  • Helen Fitzgerald boeken
    Helen Fitzgerald - Verloren dochter

    Helen Fitzgerald bekend van de succesvolle literaire thriller Kleine meisjes, is terug met een rollercoaster van een boek over een moeder, een dochter en een sex tape die viral gaat.Op dit moment hebben drieëntwintigduizend zesennegentig mensen mij online… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    19,99
  • Antoine Gresel boeken
    Antoine Gresel - Publieksjacht

    Publieksjacht - Antoine Gresel Een nieuw genre: de Mediathriller! De dader(s) worden niet nagejaagd door een detective of inspecteur van de politie, maar door de Nederlandse media! Er is een seriemoordenaar aan het werk in de Amsterdamse grachtengordel. Alle… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    18,95
  • Clare Mackintosh boeken
    Clare Mackintosh - Mea culpa

    Mea culpa van Clare Mackintosh is een thriller voor de fans van SJ Watson, Nicci French, Sophie Hannah, Het meisje in de trein en Gone Girl De wereld van Jenna Gray stort in na een tragisch ongeluk. In de hoop alles achter zich te kunnen laten, verhuist ze… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    15,00
  • Simone van der Vlugt boeken
    Simone van der Vlugt - Morgen ben ik weer thuis

    'Morgen ben ik weer thuis' van bestsellerauteur Simone van der Vlugt is het tweede deel in de serie met de Alkmaarse rechercheur Lois Elzinga in de hoofdrol. 'Aan niemand vertellen' is het eerste deel en 'Vraag niet waarom' is het derde deel. In 'Morgen ben ik… (Zachte kaft)

    Lees meer...
      7,50
  • Marion Pauw boeken
    Marion Pauw - We moeten je iets vertellen

    Marion Pauw is bekend van haar thrillers 'Drift', 'Daglicht', 'Zondaarskind', 'Jetset' en 'Hemelen', en haar roman 'De wilden'. 'Daglicht' is succesvol verfilmd met Angela Schijf, Fedja van Huêt en Monique van de Ven. De pageturner 'We moeten je iets… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    10,00
  • Nicci French boeken
    Nicci French - Medeplichtig

    'Medeplichtig' van Nicci French vertelt het verhaal van Bonnie, die zich - met kneuzingen in haar hals - terugvindt in een vreemd appartement, tussen omvergegooide meubels en kapotgesmeten spullen. Op de grond ligt het levenloze lichaam van een man. Ze belt… (Zachte kaft)

    Lees meer...
      7,50