Literaire thrillers

  • Federico Axat boeken
    Federico Axat - De laatste uitweg

    Ted McKay staat op het punt een einde aan zijn leven te maken, als de deurbel gaat. En blijft gaan. Hij wil alsnog de trekker overhalen, maar ziet dan een briefje op zijn bureau liggen. Het handschrift herkent hij als het zijne, maar hij kan zich niet… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    17,50
  • Paula Hawkins boeken
    Paula Hawkins - Het meisje in de trein - grote letter uitgave

    Rachel neemt elke ochtend dezelfde trein. Elke dag hobbelt ze over het spoor, langs een rij charmante huizen in een buitenwijk van Londen, en stopt daar altijd voor hetzelfde rode sein. Zo kijkt ze elke ochtend naar een stel dat op hun terras ontbijt. Ze heeft… (Harde kaft)

    Lees meer...
    45,00
  • Rebecca Griffiths boeken
    Rebecca Griffiths - Het verkeerde pad

    De literaire thriller ‘Het verkeerde pad’ zet je telkens op het verkeerde been en blijft tot het einde verrassend! Sarah d’Villez is als tiener jaren geleden elf dagen vastgehouden door een man en wist toen op miraculeuze wijze te ontsnappen. Ze… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    15,00
  • Celia Fremlin boeken
    Celia Fremlin - De huurster

    Louise Henderson heeft voortdurend het gevoel achter zichzelf aan te lopen: ze heeft een huilbaby, twee kleine dochters die naar school moeten en een echtgenoot die zijn rust nodig zegt te hebben. De onrust wordt versterkt door de aanwezigheid van Vera… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    10,00
  • Karin Fossum boeken
    Karin Fossum - Kijk niet achterom

    Bij een afgelegen bosmeertje vindt de politie het dode lichaam van de vijftienjarige Annie Holland. Ze is volledig naakt, maar wel toegedekt met een windjack. Het knappe meisje was zeer geliefd in de kleine dorpsgemeenschap waar ze woonde en veel mannelijke… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    10,00
  • Linda van Rijn boeken
    Linda van Rijn - Last Minute | Blue Curacao | Vakantievrienden

    Last minute Vijf jaar zijn Susan en Hugo getrouwd en om dat te vieren regelt Susan haar schoonouders als oppas voor hun zoontje Stijn en boekt ze een duikvakantie naar Hurghada. Maar als ze hun eerste duik gaan maken, krijgt Susan de schrik van haar leven. De… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    15,00
  • Jens Lapidus boeken
    Jens Lapidus - Stockholm delete

    Emelie: de pas benoemde advocaat op een glamoureus advocatenkantoor. Teddy: de ex-crimineel en fixer die probeert op het rechte pad te blijven, en die nu ingehuurd is als 'speciale onderzoeker' van de firma waar Emelie werkt.In een huis op Värmdö gaat een… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    19,99
  • Mons Kallentoft, Markus Lutteman boeken
    Mons Kallentoft, Markus Lutteman - KALLENTOFT*ONTSPOORD

    Op een livestream is een jongetje te zien, opgesloten in een kooi. Een klok telt de 71 uren af dat het kind nog te leven heeft. De politie staat voor een raadsel... Inspecteur Zack Herry, een toppolitieman met een verwoestende drugsverslaving, gaat met gevaar… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    19,99
  • David Lagercrantz boeken
    David Lagercrantz - Wat ons niet zal doden - Millennium 4

    Mikael Blomkvist en Lisbeth Salander zijn terug! Hij is een charmante man, een kritische journalist van middelbare leeftijd, en uitgever van het beroemde en beruchte tijdschrift Millennium. Zij is een jonge, gecompliceerde vrouw met piercings en tattoos én ze… (Harde kaft)

    Lees meer...
    27,50
  • David Lagercrantz boeken
    David Lagercrantz - Wat ons niet zal doden - Millennium 4

    Mikael Blomkvist en Lisbeth Salander zijn terug!Hij is een charmante man, een kritische journalist van middelbare leeftijd, en uitgever van het beroemde en beruchte tijdschrift Millennium. Zij is een jonge, gecompliceerde vrouw met piercings en tattoos én ze… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    22,50
  • Karin Fossum boeken
    Karin Fossum - De Indiase bruid

    De bedachtzame vrijgezel Gunder Jomann gaat op reis naar India om een vrouw te zoeken. Zijn oog valt op Poona. Zij is serveerster in een restaurant en hij gaat daar voortaan iedere dag eten om haar te kunnen zien. Halverwege de vakantie trekt hij de stoute… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    10,00
  • Chantal van Mierlo boeken
    Chantal van Mierlo - Het isolement

    In 'Het isolement' van Chantal van Mierlo raakt Razvan na een avond uit in Amsterdam geobsedeerd door Coco. Hij heeft na een moeilijke jeugd zijn weg gevonden in de internetcriminaliteit en gebruikt zijn kennis van cybercrime om haar te isoleren. Hij plundert… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    19,99
  • Elizabeth Brundage boeken
    Elizabeth Brundage - Alles houdt op te bestaan

    Het is 1979. Als George Clare op een winterse namiddag uit zijn werk komt, vindt hij thuis het levenloze lichaam van zijn vrouw. Zijn driejarige dochter zit in de hal en kan niet zeggen wie er verantwoordelijk is voor haar moeders dood. George wordt in het… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    19,99
  • Arnaldur Indridason boeken
    Arnaldur Indridason - Onland

    IJsland, 1979. In een meer bij de krachtcentrale op Reykjanes ontdekt een vrouw een verminkt lichaam. Er zijn aanwijzingen dat de dode iets te maken heeft gehad met de militaire basis op de Miðnesheiði. Daar stelt men echter geen prijs op samenwerking met de… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    19,99
  • Vera Buck boeken
    Vera Buck - Runa

    Voor fans van The Knick en Shutter Island!Parijs, 1884. OP de neurologische afdeling van de enorme Salpetrière-kliniek, voert dokter Charcot experimenten uit op hysterische patiënten. Op een dag wordt het jonge meisje Runa bij de kliniek afgeleverd: een… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    24,95
  • Mike Nicol boeken
    Mike Nicol - Kaapstadtrilogie Killer Country

    Als schimmige zakenman Obed Chocho op het punt staat om vrijgelaten te worden uit de gevangenis vraagt de rechter die hem heeft veroordeeld om de bescherming van Mace Bishop en Pylon Buso. Dan komt Sheemina February, de advocate die voor Chocho’s vrijlating… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    19,95
  • Peter Robinson boeken
    Peter Robinson - Drijfzand (POD)

    Wanneer Alan Banks een verontrustend telefoontje krijgt van zijn broer Roy, vertrekt hij ogenblikkelijk naar Londen om hem te zoeken. Maar Roy is spoorloos verdwenen en Banks vreest dat het telefoontje wel eens hun laatste gesprek zou kunnen zijn geweest.… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    19,95
  • Karin Fossum boeken
    Karin Fossum - Wie de wolf vreest

    Op een afgelegen boerderij vindt de twaalfjarige Kannick het lijk van een oude vrouw en ziet nog net een glimp van een wegrennende man. Deze verdachte, een ontsnapte psychiatrische patiënt, wordt een paar dagen later tijdens een bankoverval als gijzelaar… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    10,00
  • Simone van der Vlugt boeken
    Simone van der Vlugt - Vraag niet waarom

    'Vraag niet waarom' van bestsellerauteur Simone van der Vlugt is het derde deel in de serie met de Alkmaarse rechercheur Lois Elzinga in de hoofdrol. 'Aan niemand vertellen' en 'Morgen ben ik weer thuis' zijn de eerste twee delen. In 'Vraag niet waarom' krijgt… (Zachte kaft)

    Lees meer...
      7,50
  • Cath Staincliffe boeken
    Cath Staincliffe - Ongewis (Scott en Bailey no.2)

    Janet Scott en Rachel Bailey, rechercheurs te Manchester, hoofpersonen in 'Ongewis' van Cath Staincliffe.Drie lichamen worden levenloos aangetroffen in een flat in Manchester, doodgestoken in hun bed. De vader en echtgenoot van de slachtoffers is verdwenen.… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    18,99
  • Peter Robinson boeken
    Peter Robinson - Tegenstroom (POD)

    Een grote demonstratie in het anders zo rustige Yorkshire eindigt in de arrestatie van vijftig demonstranten en de gewelddadige dood van een jonge agent. Vanuit Londen wordt hoofdinspecteur Richard 'Dirty Dick' Burgess gestuurd om het moordonderzoek te leiden,… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    19,95
  • Peter Robinson boeken
    Peter Robinson - Zondeval (POD)

    Niet ver buiten het dorpje Swainshead ligt een vredige. bosrijke valley. haast verborgen voor de buitenwereld. Maar iemand heeft de rust die er heerstwreedverstoord. Een lichaam dat in verregaande staat van ontbinding verkeert wordt gevonden. het tweede… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    19,95
  • Herman Brusselmans boeken
    Herman Brusselmans - Zeik en het lijk op de dijk

    Er ligt een lijk op de dijk, dat sporen draagt van een hard voorwerp en is aangevreten door vogels. Wat is hier in godsnaam aan de hand? Wel is duidelijk dat het slachtoffer, een onopvallende zestiger, op een criminele wijze werd omgebracht. De Moordbrigade… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    14,95
  • René Appel boeken
    René Appel - Verzwegen

    Verzwegen is de nieuwe thriller van René Appel, de godfather van de Nederlandse thriller. René Appel behoort al ruim vijfentwintig jaar tot de top van de Nederlandse thrillerauteurs. In 2015 won hij de oeuvreprijs De Gouden Vleermuis van boekensite Hebban.nl… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    19,99
  • Claus Brockhaus boeken
    Claus Brockhaus - Respect

    IEDEREEN WIL RESPECT...Een roeister vindt in het Twentekanaal het hoofd van een man.Nico ter Mors herkent in hem zijn jeugdvriend André Hammink, ooit de derde doelman van FC Twente, maar daarna spoorloos verdwenen.Tot vorige week.Nico raakt betrokken in een… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    17,90