Literaire thrillers

  • Cath Staincliffe boeken
    Cath Staincliffe - Ongewis (Scott en Bailey no.2)

    Janet Scott en Rachel Bailey, rechercheurs te Manchester, hoofpersonen in 'Ongewis' van Cath Staincliffe.Drie lichamen worden levenloos aangetroffen in een flat in Manchester, doodgestoken in hun bed. De vader en echtgenoot van de slachtoffers is verdwenen.… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    18,99
  • Peter Robinson boeken
    Peter Robinson - Tegenstroom (POD)

    Een grote demonstratie in het anders zo rustige Yorkshire eindigt in de arrestatie van vijftig demonstranten en de gewelddadige dood van een jonge agent. Vanuit Londen wordt hoofdinspecteur Richard 'Dirty Dick' Burgess gestuurd om het moordonderzoek te leiden,… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    19,95
  • Peter Robinson boeken
    Peter Robinson - Zondeval (POD)

    Niet ver buiten het dorpje Swainshead ligt een vredige. bosrijke valley. haast verborgen voor de buitenwereld. Maar iemand heeft de rust die er heerstwreedverstoord. Een lichaam dat in verregaande staat van ontbinding verkeert wordt gevonden. het tweede… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    19,95
  • Linda van Rijn boeken
    Linda van Rijn - Last minute - grote letter uitgave

    Hoe een romantische vakantie ineens verandert in een nachtmerrie...Vijf jaar zijn Susan Waterberg en haar man Hugo getrouwd en gelukkig in Almere. Die mijlpaal wil Susan niet onopgemerkt voorbij laten gaan. Ze regelt haar schoonouders als oppas voor hun… (Harde kaft)

    Lees meer...
    25,00
  • Karin Slaughter boeken
    Karin Slaughter - Verborgen

    'Vakmanschap' NRC 'Thema's, krachtig, rauw en empathisch' Volkskrant WILL TRENT is terug! Het is de verraderlijkste zaak uit zijn carrière. Dat beseft Will Trent zodra hij het verlaten pakhuis in Atlanta binnengaat, en het dode lichaam van een ex-politieagent… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    19,95
  • Claus Brockhaus boeken
    Claus Brockhaus - Respect

    IEDEREEN WIL RESPECT...Een roeister vindt in het Twentekanaal het hoofd van een man.Nico ter Mors herkent in hem zijn jeugdvriend André Hammink, ooit de derde doelman van FC Twente, maar daarna spoorloos verdwenen.Tot vorige week.Nico raakt betrokken in een… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    17,90
  • Deon Meyer boeken
    Deon Meyer - Bennie Griessel 1 : Duivelspiek

    Wie is de mysterieuze persoon die het recht in eigen hand neemt? De anonieme wreker die in de pers al snel de bijnaam Artemis krijgt, omdat een getuige een vrouw met een speer meent te hebben gezien op de plek waar een vermoorde pedofiel is gevonden? De… (Zachte kaft)

    Lees meer...
      9,99
  • Alexander Kastelijn boeken
    Alexander Kastelijn - The Monkey of Manhattan

    Het aapje Boy zit vast in New York (Manhattan) en word geholpen door Marleen en Bruno te ontsnappen naar de vrije wereld! Ze nemen alle risico om hem te helpen en uit eindelijk lukt het hun om Boy te geven wat hij verdiend! (Zachte kaft)

    Lees meer...
    14,95
  • Mariska Noordeloos boeken
    Mariska Noordeloos - Het spel is uit

    Ellis en Monique zijn twee hartsvriendinnen die toe zijn aan een heerlijke vakantie vol luieren en rust. Na een nare en zeer verdrietige periode van Ellis gaat de zon eindelijk weer schijnen in het heerlijke Egypte, waar ze een oude vriendin tegen komen. Maar… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    19,95
  • Dinie Bell boeken
    Dinie Bell - Knekelhuis

    Lynns nieuwe woning staat vanwege een dubbele moord die er in het verleden gepleegd is bekend als spookhuis. Hoewel ze niet in geesten gelooft, heeft Lynn vanaf het moment dat ze de woning betrekt toch het gevoel dat ze er niet alleen is. Langzaam maar zeker… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    17,95
  • Nicci French boeken
    Nicci French - De verborgen glimlach DL

    dwarsligger 439 ‘De verborgen glimlach’ van Nicci French is een ijzingwekkende en beklemmende thriller over een ex-vriend die uit is op wraak. Als Miranda van haar werk thuiskomt treft ze haar nieuwe liefde Brendan lezend in haar dagboek aan. Ze is zo… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    12,99
  • Jane Casey boeken
    Jane Casey - Na de brand

    'Na de brand' is een spannende thriller van Jane Casey. Voor fans van Simone van der Vlugt en Nicci French. Na een grote brand in een flatgebouw in Londen worden Maeve Kerrigan en haar collega's opgeroepen. De zaak ligt gevoelig - niet vanwege het feit dat de… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    19,99
  • Graeme Cameron boeken
    Graeme Cameron - Graeme Cameron - Doodnormaal

    "Fascinerend en bloedstollend" - Lee Child "Het komt niet vaak voor dat iemand precies het moment kan aangeven waarop zijn leven naar de klote ging. Maar ik ben één van de gelukkigen, het was op 5 april om 19:23:17. De oorzaak: twee ogen." Hij woont bij jou… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    15,00
  • Simone van der Vlugt boeken
    Simone van der Vlugt - Aan niemand vertellen - grote letter uitgave

    Lois is een jonge rechercheur Moordzaken, afde-ling Noord-Holland Noord. Op het eerste gezicht leidt ze een overzichtelijk leven: ze heeft een huis in het centrum van Alkmaar en een uitdagende, spannende baan.Als op een mistige novemberavond het verminkte… (Harde kaft)

    Lees meer...
    42,00
  • Simon Toyne boeken
    Simon Toyne - De zoeker

    'Een spannende en geen doorsnee thriller. Een personage en boek om niet vlug te vergeten!' NBDSolomon Creed - Hij heeft geen verleden of toekomst, maar wel een missie...Een vliegtuig stort neer in de woestijn van Arizona.Een eenzame figuur loopt weg van het… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    19,95
  • Linda van Rijn boeken
    Linda van Rijn - Piste alarm - grote letter uitgave

    Tijdens een skivakantie in Kirchberg verdwijnt de kleine Marius. De lokale politie staat voor een raadsel... De skivakantie van Renske en Sven Donkervoort in het Oostenrijkse Kirchberg slaat om in een nachtmerrie als hun vierjarige zoon Marius tijdens de… (Harde kaft)

    Lees meer...
    25,50
  • Marion Pauw boeken
    Marion Pauw - Girl in te dark / Meisje in het donker

    ‘Meisje in het donker’ van Marion Pauw is de Amerikaanse remake van ‘Daglicht’, de internationale bestseller die tevens succesvol werd verfilmd. Marion Pauw schreef eerder onder andere de thrillers ‘Drift’, ‘Hemelen’ en ‘We moeten je iets… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    12,50
  • Maud Mayeras boeken
    Maud Mayeras - Reflex

    De uitgever heeft voor deze uitgave geen omschrijving aangeleverd. Wij tonen daarom de omschrijving van een andere uitgave van het boek (E-book, ISBN 9789023490487):Elf jaar geleden is mijn zoon vermoord. Alleen mijn moeder weet wat er die dag is gebeurd. Iris… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    19,90
  • Bianca Kruger boeken
    Bianca Kruger - DE VLUCHT en andere spannende verhalen

    Veel mensen lezen graag, maar hebben te weinig tijd om zich te verdiepen in een dik boek. Hier zijn korte verhalen ideaal voor. In deze bundel zijn tien korte verhalen te vinden met elk een actueel thema. Bianca Kruger is geboren op 6 februari 1992 te… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    14,95
  • Eugénie Brands boeken
    Eugénie Brands - Een Witte Raaf

    Als Clair wordt uitgenodigd doorvrienden om mee te helpen met hetopzetten van een kookcursus in deProvence, verandert dat haar heleleven. Ze wordt zo gegrepen doorhet zonnige en kleurrijke leven inZuid-Frankrijk dat ze meteen opzoek gaat naar een huis in die… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    16,95
  • Gilly Macmillan boeken
    Gilly Macmillan - Laat me niet alleen

    In ‘Laat me niet alleen’ van Gilly Macmillan verdwijnt Ben, de achtjarige zoon van Rachel Jenner, vermist en raakt stort haar wereld in. Van de krant tot blogs: overal wordt geschreven over de vermissing en vooral over haar schuld daaraan. Maar wat heeft… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    10,00
  • Iain Levison boeken
    Iain Levison - De gedachtelezer

    Er zijn mensen die gedachten kunnen lezen. FBI-agente Terry zet die gedachtelezers in tijdens geheime missies. Wanneer ze een ter dood veroordeelde crimineel voor zo'n missie uit de gevangenis haalt, ontsnapt hij. Terry laat een andere gedachtelezer, een jonge… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    19,99
  • Clare Mackintosh boeken
    Clare Mackintosh - Mea culpa

    Mea culpa van Clare Mackintosh is een thriller voor de fans van SJ Watson, Nicci French, Sophie Hannah, Het meisje in de trein en Gone Girl De wereld van Jenna Gray stort in na een tragisch ongeluk. In de hoop alles achter zich te kunnen laten, verhuist ze… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    15,00
  • Rudy Soetewey boeken
    Rudy Soetewey - Terecht

    Als iemand voldoende geld en macht heeft om zich met succes boven de wet te stellen, dan zijn er maar twee opties: deemoedig het hoofd buigen en het accepteren, of het recht in eigen handen nemen.Wanneer Matthias De Wolf een anonieme USB-stick in z'n… (Harde kaft)

    Lees meer...
    19,95
  • Monique Hendriks boeken
    Monique Hendriks - Verbinding verbroken, bestemming bereikt

    Ik staar naar de muur, waar ik “Leven=” op heb geschreven, in het rood. Als er iemand is die antwoord heeft op deze vraag dan ben ik het wel. Er is zoveel wat ik niet begrijp: waarom Suzanne me heeft verlaten, wie mijn dochtertje heeft ontvoerd, waarom… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    22,16