Fantasy

  • Likaiar boeken
    Likaiar - Splinters Een laatste dag

    Bij het beoefenen van zijn baan gaat Kol over lijken, wanneer hij ze in opdracht weer tot leven wekt. Deze onnatuurlijke toestand is aan strenge voorwaarden gebonden en levert soms aparte resultaten op.Als een bezwering niet helemaal gaat zoals hij in… (Zachte kaft)

    Lees meer...
      5,95
  • Roselynd Randolph boeken
    Roselynd Randolph - De boeken van de Varulven De zilveren raaf

    Na de verdwijning van Judith en Justin, vreest Jesse voor het bestaan van de Varulvenwereld: het mysterieuze zwaard "Demonendoder" wordt gestolen en overal nemen Alpha's het recht in eigen poot. Jesse beseft dat alleen het ultieme offer de Zilveren wolven… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    22,95
  • Likaiar boeken
    Likaiar - Splinters Een laatste dag

    Bij het beoefenen van zijn baan gaat Kol over lijken, wanneer hij ze in opdracht weer tot leven wekt. Deze onnatuurlijke toestand is aan strenge voorwaarden gebonden en levert soms aparte resultaten op.Als een bezwering niet helemaal gaat zoals hij in… (Zachte kaft)

    Lees meer...
      5,95
  • Harman Nielsen boeken
    Harman Nielsen - Het Eerste Boek. Boek 7

    Het Eerste Boek is het laatste verhaal uit de kronieken van Het Verscholen Volk, de meest geprezen Nederlandstalige fantasyreeks, door de pers eensluidend bestempeld tot eigentijds hoogtepunt in het genre: 'Vergelijkbaar met Ursula Le Guin', 'Het beste dat de… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    19,90
  • Marten Blom boeken
    Marten Blom - Cardan

    Als Cardan Omoures overboord slaat, begint er voor hem een aaneenschakeling van gebeurtenissen die hem verder van huis brengt dan ooit. Na een jarenlang isolement op een onbewoond eiland keert hij terug in een land dat drastisch is veranderd. Steden zijn in… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    18,95
  • Arwen Mannes boeken
    Arwen Mannes - De laatste strijd Rheya

    Wanneer de nieuwsgierigheid van Rheya een slapend kwaad wekt, zien de wijzen van de Gezworen Raad zich genoodzaakt om een oud plan voortijdig uit te voeren.Rheya stort in wanneer zij de waarheid verneemt over een van Liourains best bewaarde geheimen. Maar… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    22,95
  • Valérie Reijers boeken
    Valérie Reijers - De negen stenen

    Noëmie groeit op tussen de Pariahs, de dieven- en moordenaarsgilde van Belagar, en heeft al op jonge leeftijd geleerd te overleven in deze harde wereld. Onbewust bouwt ze een muur van onverschilligheid en woede om zich heen, waarachter ze zich verschuilt.… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    22,95
  • Natascha van Limpt boeken
    Natascha van Limpt - Luotisade: De verdoemenis

    Aan het sterfbed van haar moeder krijgt Eleanor te horen dat ze nog een broer heeft. Tijd om vragen te stellen is er niet: het dorp wordt aangevallen door trollen en met de grond gelijk gemaakt. De jonge vrouw vlucht weg en bijt zich vast in de zoektocht naar… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    22,95
  • Danaë ten Hoedt boeken
    Danaë ten Hoedt - Martelli Dipinto

    Devine heeft een obsessie voor het raam aan de overkant. Hoewel hetonbewoond zou moeten zijn, brandt er licht in het huis en ziet ze schaduwen.Steeds geestdriftiger onderzoekt ze alles rondom het huis, totdat haar vrienden ineens de aandacht opeisen. Vooral… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    22,95
  • Hans Rek, Marieke Plaisier boeken
    Hans Rek, Marieke Plaisier - Veel liefs

    "Hoi schat, ben even een pakje af aan het leveren in het Heldere Bos. Het levert veel geld op en niemand anders wou deze klus hebben..." Tja, dat vraagt natuurlijk om problemen. Hendrikus en Mergilda wonen in Sloegara. Om het hoofd boven water te kunnen… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    16,95
  • Jasper Polane boeken
    Jasper Polane - De Onzichtbare Maalstroom Wolvinnen van Otrostaadt

    Het spannende derde boek in de Maalstroom-reeks!Een raadselachtige moord, waarbij slechts gemummificeerde resten achterblijven. Als er meer slachtoffers vallen gaan Edison Walraven en Heike Krim op onderzoek uit. Al snel blijkt het om een seriemoordenaar van… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    18,95
  • Eisso Post boeken
    Eisso Post - Splinters Aan de oever

    Een anarchistische cel. Afvallende ledematen. Conversaties met een hert.In deze miniverhalenbundel zijn zes magisch-realistische verhaaltjes opgenomen over kapitalisme, politiek en arbeidsmoraal. Soms maatschappijkritisch, soms surrealistisch, maar altijd… (Zachte kaft)

    Lees meer...
      5,95
  • Sarah J. Maas boeken
    Sarah J. Maas - Glazen troon Erfgenaam van vuur

    Internationale fantasysensatie; Sarah J. Maas was in 2015 Goodreads Choice Winner for Best Young Adult Fantasy Celaena Sardothien heeft de gevechten op leven en dood overleefd, maar tegen een zeer hoge prijs. Hoewel ze niets liever wil dan de dood van haar… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    19,99
  • Cato Frederiks boeken
    Cato Frederiks - De halsketting

    Voor haar verjaardag krijgt de 21-eeuwse Lara een halsketting. Als ze die avond met de hanger om haar hals in slaap valt, gebeurt er iets vreemds. Als ze haar ogen opent, is ze niet langer meer in haar eigen kamer, noch in haar eigen tijd. De ketting heeft… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    17,95
  • Patricia Briggs boeken
    Patricia Briggs - Mercy Thompson 3 - Ziel van ijzer

    'Ziel van ijzer' is het derde deel in de Mercy Thompson-serie van Patricia Briggs, na het eerste deel 'Onder de maan' en het tweede deel 'In het bloed'. Heerlijk leesvoer voor fans van Anne Bishop, Ilona Andrews en Jaye Wells. Parttime coyote en garagehoudster… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    18,99
  • Michael Scott boeken
    Michael Scott - De geheimen van de onsterfelijke Nicolas Flamel 1

    Meer dan 1000 pagina’s fantastisch leesplezier! De geheimen van de onsterfelijke Nicolas Flamel is een zesdelige serie over de vijftienjarige tweeling Sophie en Josh Newman. Josh verdient wat bij in de boekhandel van Nick Fleming, die eigenlijk de beroemde… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    19,99
  • Pierre Grimbert boeken
    Pierre Grimbert - De Kinderen van Ji 1 - Het Vergeten Testament

    Het Vergeten Testament van Pierre Grimbert is deel één van de vijfdelige serie De Kinderen van Ji. Een vervolg op Het Geheim van Ji. De tijd dat de erfgenamen moesten vechten voor hun leven lijkt ver weg, maar het gevaar duikt toch weer op, en op Bowbaq na,… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    19,99
  • Jen Williams boeken
    Jen Williams - De IJzeren Geest

    Het tijdperk van een nieuwe magiër is aangebroken... Wydrin van Kruishaven, Sebastiaan Steenhouwer en Heer Aaron Frith hebben veel ervaring met het opruien van de oude goden. Ze weten zelfs hoe je er een kunt verslaan. En dat betekent dat deze helden nu volop… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    24,99
  • Christie Golden boeken
    Christie Golden - Warcraft

    Met World of Warcraft creëerde Blizzard een van de grootste games aller tijden. Voorloper Warcraft, over de eerste kennismaking tussen mens en orc, is nu spectaculair verfilmd onder regie van Duncan Jones. Dit is het verhaal van die film, en het vervolg op… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    15,99
  • Benthe van Orsouw boeken
    Benthe van Orsouw - Herovering

    Aaron strijkt neer op de Aarde met maar één doel: hét bloed vinden wat zijn geliefde planeet gaat bevrijden uit de klauwen van de vijand. Het duurt niet lang of hij komt in contact met Kim, een betweterig meisje dat al snel door heeft dat Aaron niet… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    17,95
  • Erika Johansen boeken
    Erika Johansen - Tearling De invasie van de Tearling

    Erika Johansen heeft een prachtige wereld geschapen, vol magie, avontuur en geweldige personages Kelsea Glynn groeit elke dag meer in haar nieuwe rol als koningin van de Tearling. Door te stoppen met het leveren van slaven aan het naburige koninkrijk… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    22,99
  • Naomi Buijs boeken
    Naomi Buijs - Gezegend I - Het erfdeel van de draak

    Lorelle groeit op in een eenvoudig dorpje, en leeft net als iedereen een normaal leven. Toch is Lorelle alles behalve normaal. Als dochter van het stamhoofd en gezegend door de Groene Draak zal zij ooit Hout moeten leiden. De avontuurlijke Lorelle voelt daar… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    17,99
  • Ursula K. le Guin boeken
    Ursula K. le Guin - Aardzee

    In Aardzee volgen we een legendarische tovenaar vanaf het eerste gebruik van zijn gave tot aan het toppunt van zijn macht en wijsheid. Als jongen wordt Ged naar het eiland Roke gestuurd om de ware weg van de magie te leren. Ondanks onbezonnen daden met… (Harde kaft)

    Lees meer...
    24,99
  • Angelique Borgmeijer boeken
    Angelique Borgmeijer - Verraad

    Het verleden van Gabriël haalt hem in, zal Helena hiertegen bestand zijn? Is hun liefde voor elkaar sterk genoeg of komt er een vroeg einde aan? Er komt van alles op haar af en vreemde telefoontjes brengen haar nog meer in verwarring. Helena is bang dat haar… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    18,95
  • Ilona Andrews boeken
    Ilona Andrews - De Grens 1 - Op de grens

    Op de grens is het eerste deel in de serie De Grens. Op de grens is een Urban Fantasy titel, een genre voor de liefhebbers van Buffy, Charmed en Twilight.Tussen onze wereld zonder magie en haar spiegelbeeld met magie ligt de Grens… Rose woont met haar… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    17,99