Fantasy

  • Likaiar boeken
    Likaiar - Splinters Een laatste dag

    Bij het beoefenen van zijn baan gaat Kol over lijken, wanneer hij ze in opdracht weer tot leven wekt. Deze onnatuurlijke toestand is aan strenge voorwaarden gebonden en levert soms aparte resultaten op.Als een bezwering niet helemaal gaat zoals hij in… (Zachte kaft)

    Lees meer...
      5,95
  • Roselynd Randolph boeken
    Roselynd Randolph - De boeken van de Varulven De zilveren raaf

    Na de verdwijning van Judith en Justin, vreest Jesse voor het bestaan van de Varulvenwereld: het mysterieuze zwaard "Demonendoder" wordt gestolen en overal nemen Alpha's het recht in eigen poot. Jesse beseft dat alleen het ultieme offer de Zilveren wolven… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    22,95
  • Likaiar boeken
    Likaiar - Splinters Een laatste dag

    Bij het beoefenen van zijn baan gaat Kol over lijken, wanneer hij ze in opdracht weer tot leven wekt. Deze onnatuurlijke toestand is aan strenge voorwaarden gebonden en levert soms aparte resultaten op.Als een bezwering niet helemaal gaat zoals hij in… (Zachte kaft)

    Lees meer...
      5,95
  • Harman Nielsen boeken
    Harman Nielsen - Het Eerste Boek. Boek 7

    Het Eerste Boek is het laatste verhaal uit de kronieken van Het Verscholen Volk, de meest geprezen Nederlandstalige fantasyreeks, door de pers eensluidend bestempeld tot eigentijds hoogtepunt in het genre: 'Vergelijkbaar met Ursula Le Guin', 'Het beste dat de… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    19,90
  • Marten Blom boeken
    Marten Blom - Cardan

    Als Cardan Omoures overboord slaat, begint er voor hem een aaneenschakeling van gebeurtenissen die hem verder van huis brengt dan ooit. Na een jarenlang isolement op een onbewoond eiland keert hij terug in een land dat drastisch is veranderd. Steden zijn in… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    18,95
  • Valérie Reijers boeken
    Valérie Reijers - De negen stenen

    Noëmie groeit op tussen de Pariahs, de dieven- en moordenaarsgilde van Belagar, en heeft al op jonge leeftijd geleerd te overleven in deze harde wereld. Onbewust bouwt ze een muur van onverschilligheid en woede om zich heen, waarachter ze zich verschuilt.… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    22,95
  • Natascha van Limpt boeken
    Natascha van Limpt - Luotisade: De verdoemenis

    Aan het sterfbed van haar moeder krijgt Eleanor te horen dat ze nog een broer heeft. Tijd om vragen te stellen is er niet: het dorp wordt aangevallen door trollen en met de grond gelijk gemaakt. De jonge vrouw vlucht weg en bijt zich vast in de zoektocht naar… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    22,95
  • Danaë ten Hoedt boeken
    Danaë ten Hoedt - Martelli Dipinto

    Devine heeft een obsessie voor het raam aan de overkant. Hoewel hetonbewoond zou moeten zijn, brandt er licht in het huis en ziet ze schaduwen.Steeds geestdriftiger onderzoekt ze alles rondom het huis, totdat haar vrienden ineens de aandacht opeisen. Vooral… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    22,95
  • Hans Rek, Marieke Plaisier boeken
    Hans Rek, Marieke Plaisier - Veel liefs

    "Hoi schat, ben even een pakje af aan het leveren in het Heldere Bos. Het levert veel geld op en niemand anders wou deze klus hebben..." Tja, dat vraagt natuurlijk om problemen. Hendrikus en Mergilda wonen in Sloegara. Om het hoofd boven water te kunnen… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    16,95
  • Jasper Polane boeken
    Jasper Polane - De Onzichtbare Maalstroom Wolvinnen van Otrostaadt

    Het spannende derde boek in de Maalstroom-reeks!Een raadselachtige moord, waarbij slechts gemummificeerde resten achterblijven. Als er meer slachtoffers vallen gaan Edison Walraven en Heike Krim op onderzoek uit. Al snel blijkt het om een seriemoordenaar van… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    18,95
  • Evi F Verhasselt boeken
    Evi F Verhasselt - De laatste erfgenaam De saffieren troon

    Het boek begint met een volle maan.Een rode, volle maan.Een Bloedmaan...Wanneer de Orde van het Bloed de macht overneemt in Zuid-Terumen, zit er voor Eleanora niets anders op dan het land te ontvluchten. De Bloedridders en hun Magna Mater zien in het elfenras… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    18,00
  • Jürgen Snoeren boeken
    Jürgen Snoeren - De Demon van Felswyck 1 - Invocatie

    Invocatie is het eerste deel van het fantasy-tweeluik De Demon van Felswyck van auteur Jürgen Snoeren. In de straten van Felswyck is er geen dief zo bedreven als Feri. Maar als ze op een avond met haar metgezellen in een laboratorium inbreekt, laat haar… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    19,99
  • George R.R. Martin boeken
    George R.R. Martin - De IJsdraak (geïllustreerde editie)

    De IJsdraak is de perfecte introductie tot de wereld van Het Lied van IJs en Vuur van auteur George R.R. Martin, wiens boeken de inspiratie vormden voor de HBO tv-serie Game of Thrones. In de wereld van Het Lied van IJs en Vuur is de ijsdraak een legendarisch… (Harde kaft)

    Lees meer...
    14,99
  • Sophia Drenth boeken
    Sophia Drenth - Splinters Zwart hart

    Een Bloedwetten bronvertelling Yan ontsnapt aan het juk van de witkoppen met het voornemen de Sahandran te vinden. Deze zogenaamde nachtsluipers kunnen tijdens hun transformatie van mens naar monster elke vorm aannemen die ze willen. Zo zal hij eindelijk sterk… (Zachte kaft)

    Lees meer...
      5,95
  • Liesbeth Jochemsen boeken
    Liesbeth Jochemsen - De verdwenen prinses van Geografie

    Hoi, Ik ben Alice. Onlangs vond ik een brief van mijn emme, dat betekent moeder in onze taal. Zij was prinses van ons vroegere buurland. Toen ze, als gevolg van een vloek, na honderd jaar slapen wakker werd, was alles anders. Met hulp van prins Hamlet probeert… (Harde kaft)

    Lees meer...
    26,95
  • Eisso Post boeken
    Eisso Post - Splinters Aan de oever

    Een anarchistische cel. Afvallende ledematen. Conversaties met een hert.In deze miniverhalenbundel zijn zes magisch-realistische verhaaltjes opgenomen over kapitalisme, politiek en arbeidsmoraal. Soms maatschappijkritisch, soms surrealistisch, maar altijd… (Zachte kaft)

    Lees meer...
      5,95
  • Cato Frederiks boeken
    Cato Frederiks - De halsketting

    Voor haar verjaardag krijgt de 21-eeuwse Lara een halsketting. Als ze die avond met de hanger om haar hals in slaap valt, gebeurt er iets vreemds. Als ze haar ogen opent, is ze niet langer meer in haar eigen kamer, noch in haar eigen tijd. De ketting heeft… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    17,95
  • Patricia Briggs boeken
    Patricia Briggs - Mercy Thompson 3 - Ziel van ijzer

    'Ziel van ijzer' is het derde deel in de Mercy Thompson-serie van Patricia Briggs, na het eerste deel 'Onder de maan' en het tweede deel 'In het bloed'. Heerlijk leesvoer voor fans van Anne Bishop, Ilona Andrews en Jaye Wells. Parttime coyote en garagehoudster… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    18,99
  • David Hair boeken
    David Hair - De Brug der Getijden 6 - De Bloedrode Rivier

    De Bloedrode Rivier is het zesde deel in David Hairs fantasy-reeks De Brug der Getijden. Waarmee hij zich in korte tijd op het lijstje van de grootmeesters van de epische, klassieke fantasy wist te plaatsen. Nu het oosten optrekt moet de Rondiaanse keizer… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    19,99
  • Jen Williams boeken
    Jen Williams - De IJzeren Geest

    Het tijdperk van een nieuwe magiër is aangebroken... Wydrin van Kruishaven, Sebastiaan Steenhouwer en Heer Aaron Frith hebben veel ervaring met het opruien van de oude goden. Ze weten zelfs hoe je er een kunt verslaan. En dat betekent dat deze helden nu volop… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    24,99
  • Benthe van Orsouw boeken
    Benthe van Orsouw - Herovering

    Aaron strijkt neer op de Aarde met maar één doel: hét bloed vinden wat zijn geliefde planeet gaat bevrijden uit de klauwen van de vijand. Het duurt niet lang of hij komt in contact met Kim, een betweterig meisje dat al snel door heeft dat Aaron niet… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    17,95
  • Ian Laverman boeken
    Ian Laverman - De kronieken van magie De godenwereld

    Delia en Lilith zijn elkaar kwijtgeraakt in het oerwoud van Tenrou, net nu het tijd is voor het laatste gedeelte van hun reis. Ze zullen elkaar terug moeten vinden in het gevaarlijke rijk Yunnan, waar de krijgsheer Ragnar met de scepter zwaait. Deze… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    18,95
  • Cocky van Dijk boeken
    Cocky van Dijk - Drakenzieler Schemergeest

    Nu Gille en de Kring verslagen lijken, likt de Drakenburcht zijn wonden. De doden worden begraven en iedereen, Fenna incluis, probeert een nieuw ritme te vinden. Toch blijft de angst bestaan. De Moeder is van slag, Fenna voelt zich niet lekker en Eames ziet… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    17,95
  • Naomi Buijs boeken
    Naomi Buijs - Gezegend I - Het erfdeel van de draak

    Lorelle groeit op in een eenvoudig dorpje, en leeft net als iedereen een normaal leven. Toch is Lorelle alles behalve normaal. Als dochter van het stamhoofd en gezegend door de Groene Draak zal zij ooit Hout moeten leiden. De avontuurlijke Lorelle voelt daar… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    17,99
  • Bernhard Hennen boeken
    Bernhard Hennen - Ravenstorm 2 Het Spel van de Raven (POD)

    Uitgedroogd en de uitputting nabij komt Omar geketend in de woestijn bij zijn positieven. In zijn wanhoop smeekt hij zijn god om zijn geliefde Melikae nog een keer te mogen zien. Maar zijn wens vindt geen gehoor. Dan duikt er, onverwacht en vanuit het niets,… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    17,95