Fantasy

  • Christopher Paolini boeken
    Christopher Paolini - De drietand, de heks en de draak

    Het langverwachte nieuwe boek van Christopher Paolini: hoe vergaat het Eragon na Erfenis? Voor de lezers van J.R.R. Tolkien en George R.R. Martin Welkom terug in de wereld van Alagaësia! Het is jaren geleden dat Eragon het land verliet om de nieuwe generatie… (Harde kaft)

    Lees meer...
    20,00
  • Dick Marco Stedehouder boeken
    Dick Marco Stedehouder - Mirlesta; deel 4 - Mastrellion

    Ze gedroegen zich alsof ze meesters waren van de wereld waarin zij ­leefden. En wellicht waren ze dat ook; de magiërs.Iemand die zichzelf de Meester noemt, vuurt hen aan om een nieuwe staat op te richten; Mastrellion. Zij roepen de onafhankelijkheid uit in… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    18,95
  • Anneke de Jong boeken
    Anneke de Jong - Nergens is een land

    Maarten van Kouwenhoven neemt de wereld anders waar dan de andere kinderen in zijn dorp. Hij is geen gewone jongen. Zo is het voor hem vanzelfsprekend dat hij kan vliegen en hij denkt dat iedereen dat kan. Wanneer hij zijn leeftijdsgenootjes over zijn… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    17,95
  • Mary Schoon boeken
    Mary Schoon - Tilly Tod

    Ze is gevonden op de stoep van het weeshuis in Noord-Holland. 'Ze heet Tilly', stond er op het briefje dat bij haar lag. Verder weet Tilly helemaal niets van haar afkomst.Wat Tilly wel weet, is dat ze weg wil uit het weeshuis. Ze wordt er uitgebuit en heeft… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    25,00
  • Greetje van den Berg boeken
    Greetje van den Berg - Laat licht

    Timo Huibers is de sombere en zwijgzame boer van 'Hoeve Polderzicht'. Als hij een einde aan zijn leven maakt, dreunt dat hard na in het leven van zijn vrouw Nina en zijn beide zoons en schoondochters. Ze blijven achter met zoveel vragen. Bovendien lijdt Nina… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    22,00
  • José Vriens boeken
    José Vriens - Onschuldig verlangen

    De twintigjarige Lisa staat vol in het leven, als haar vader plotseling komt te overlijden. Buiten de twijfel of ze hem al dan niet had kunnen redden, als ze reanimatie toe had gepast, komt ze er ook nog eens achter dat ze geadopteerd is. Alle zekerheden zijn… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    23,50
  • Rae Meadows boeken
    Rae Meadows - Moeders en dochters

    Sam is nog maar kort moeder terwijl ze haar eigen moeder Iris onlangs heeft verloren. Hoewel ze zich geen leven meer kan voorstellen zonder haar dochtertje Ella, blijft ze ook twijfelen over haar rol als moeder. En ze mist Iris meer dan ooit. Als ze op een dag… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    25,50
  • Reina Crispijn boeken
    Reina Crispijn - Bittere chocolade

    Voor de familie Van den Homburg is het leven zo zoet als de bonbons die moeder Lucie verkoopt in haar succesvolle winkel aan de Amsterdamse Singelgracht. Maar als door de bonbons al haar energie wordt opgeslokt, krijgt de chocolade een bittere bijsmaak. Lucie… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    27,00
  • Suzanne Vermeer boeken
    Suzanne Vermeer - Noorderlicht

    Wat als je zelfs je vrienden niet meer kunt vertrouwen? Kim Romeijn wordt bijna dertig en ze wil dit met haar vrienden groots gaan vieren tijdens een rondreis door Noorwegen. De reis is ook een test voor haar knipperlichtrelatie met Brian. Ze wil hem daar ten… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    24,50
  • Victoria Hislop boeken
    Victoria Hislop - Plaza Granada

    Droom weg naar de zomer.... Sonia heeft een adempauzein haar vreugdeloze huwelijk nodig en gaat met een vriendin een week naar Granada. In een plaatselijk café ontmoet ze de oude Miguel. Aan de muur van het café hangen oude foto's van een stierenvechter en… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    49,00
  • Catalijn Claes boeken
    Catalijn Claes - Ons dagelijks brood

    Het gezin Mandemakers (vader Goof, moeder Ant en twee zonen) heeft een kleine bakkerij in een plattelandsgemeente. De oudste zoon wil de bakkerij, die bepaald geen vetpot is, niet overnemen. Ondanks al het harde werken kan het gezin het hoofd amper boven water… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    24,50
  • Margo Schröder boeken
    Margo Schröder - Grenzeloze Strijder, verraad

    Ludo staat voor een ingewikkeld probleem. Zonder zijn krachten is hij weerloos. Zijn vrienden staan voor hem klaar, maar zijn Ludo’s vrienden wel echt wie hij denkt dat ze zijn? (Zachte kaft)

    Lees meer...
    17,50
  • Maeve Binchy boeken
    Maeve Binchy - Zilveren bruiloft

    Desmond en Deirdre Doyle zijn bijna vijfentwintig jaar getrouwd. Hoeveel tijd de organisatie van een groot feest ook kost, dochter Anna is vastbesloten het jubileum van haar ouders niet zomaar voorbij te laten gaan. Het is alleen nog maar de vraag of de… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    28,00
  • Grenzeloze strijder

    Ludo, zijn vriend Dave en moordenaar Tom, gaan op vakantie om Ludo's bovenmenselijke krachten te trainen. Hun vakantie neemt echter een vreselijke wending. (Zachte kaft)

    Lees meer...
    17,50
  • Ursula Visser boeken
    Ursula Visser - Abby Ryan

    Nu duidelijk wordt dat de aarde slechts een tijdelijke verblijfplaats voor Abby is, begint haar herstel naar wie ze werkelijk is pas echt. Naast haar innerlijke strijd om haar geheugen terug te vinden, moet ze op zoek naar de man die haar wereld een vreselijke… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    17,95
  • Giel De Reuver boeken
    Giel De Reuver - Aan de Duisternis Ontsproten

    Laat u meevoeren naar het verborgen keizerrijk van Sogremenia, begin 13e eeuw... Symethra en haar pleegvader Molan worden gedwongen hun geboortestad te verlaten, maar slagen erin een nieuw leven te beginnen in een afgelegen dorpje. Het rustige dorpsleven wordt… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    26,17
  • Sebastiaan Koen boeken
    Sebastiaan Koen - Een koninklijk verraad

    Er zijn geen veilige oorden in deze oorlog. Na de vlucht uit Rodean en na Sedrans dood, is er weinig tijd om te rusten voor de gebroeders Staalhart en hun vrienden.Hun volgende doel is om de koning af te zetten en dat moet zo snel mogelijk gebeuren.Terwijl… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    19,95
  • René Ofsen boeken
    René Ofsen - Het Orion Project

    Tumo, studerend voor econoom, wint de Spaanse Kerstloterij. Hij besluit om een nieuw hotel te bouwen in Puerto Naos. Op het vliegveld van La Palma ontmoet hij Carona die bijzondere gaven heeft. Hij gaat kinderprojecten op Java en Flores bezoeken en wordt op… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    18,95
  • Chams Najée boeken
    Chams Najée - Bloed en Verraad

    Wanneer Tenny in Tension aankomt na haar wereldreis ontdekt ze enkele grote veranderingen.Ze probeert haar leven terug op te pakken, maar de spanning tussen haar en Blade is om te snijden.Aydan helpt een oude bekende met een probleem en eindigt zo zelf in de… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    20,00
  • Han Lemahieu boeken
    Han Lemahieu - Dimensiërs

    Jentel maakt de reis die elke boekenwurm vroeg of laat wil maken: een reis naar de fantastische wereld achter een verhaal dat je leest. Jentel komt terecht in De Vijf Steden, de wereld die ze in haar eigen boek schiep en waarin er een moord op de kroonprins… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    22,50
  • Yasmine Elsen boeken
    Yasmine Elsen - De legende van Cadria 2 - De traan van de zon

    De maansteen is gestolen en nu moeten Sevine en zijn vrienden de steen gaan zoeken. Samen met een paar bekenden gaan ze op pad naar Idralaan, het geboorteland van Idralice. Onderweg leren zij zichzelf kennen, positief en negatief. Jammer genoeg, gaat het… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    17,95
  • Chloé De Meerschman boeken
    Chloé De Meerschman - Fantasia

    'Ik heb nooit in magie geloofd. Op geen enkele manier geloofde ik in de onzin van 'het bovennatuurlijke' of wezens die net dat iétsje meer dan mensen zijn. Ik heb nooit geloofd in sprookjes, of in verhaaltjes die mijn ouders me vertelden vlak voor ik… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    20,00
  • Rosita Sikking-Reeberg boeken
    Rosita Sikking-Reeberg - De zevende deur

    Luuk en Anna bezoeken samen met hun ouders het atelier van mevrouw Huberts. Zij is een bekende kunstenares, die de meest wonderlijke wezens en landschappen schildert.Niet helemaal toevallig belanden de kinderen via haar huis, samen met hun hond Mees, in de… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    26,95
  • Naomi Novik boeken
    Naomi Novik - Ontworteld

    dwarsligger 571 Naomi Novik Ontworteld Een volk vertrouwt op een kille tovenaar die hen moet beschermen tegen het gevaarlijke Woud. Maar de tovenaar eist daarvoor dat telkens een andere jonge vrouw hem tien jaar dient – een vreselijk lot. Nu de tien jaren… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    13,99
  • Wouter Brink boeken
    Wouter Brink - Het Nieuwe Legioen

    Al van kinds af aan is het Raidons droom om in het leger te gaan. Maar zijn familie is arm en bovendien is hij nog erg jong. Toch meldt hij zich aan als er op een dag krijgers gezocht worden voor een speciaal legioen. Dit is zijn kans om zijn grootste wens in… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    22,50