Fantasy

  • Sonn Franken boeken
    Sonn Franken - Bleke Demonen

    De Kronieken van Ginder Bleke Demonen Boek II Nadat Akam en zijn vrienden de Kwade Godin hebben verslagen, verwachten ze dat de rust wederkeert op hun wereld. Niets blijkt minder waar te zijn. Het kwade waart nog altijd rond, dit keer in de gedaante van bleke… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    17,95
  • Johan Klein Haneveld boeken
    Johan Klein Haneveld - De Krakenvorst Kartaalmon

    De Wurg, beter bekend als de 'zwarte rovers', zijn Kartaalmon binnengevallen. Tegelijk zijn uit het buurland Taris de legers de zee overgestoken. Samen dreigen ze het hele schiereiland aan zich te onderwerpen. In het Noorden maken de Hirita zich op ten strijde… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    19,95
  • Debby Willems boeken
    Debby Willems - Splinters Breekbaar

    Xui-Wen ziet niet alleen het duister dat mensen omringt, maar kan deze duisternis ook verdrijven. Ze ontmoet een vreemdeling die is gespecialiseerd in mechanische metalen. Xui-Wen verlaat haar thuisland voor het zijne. In die kille wereld vol mechaniek… (Zachte kaft)

    Lees meer...
      5,95
  • Lyne Uytterhoeven boeken
    Lyne Uytterhoeven - Over de Elfengrens

    In de reeks 'Dochters van het Elfenwoud' volgen we de avonturen van twee meisjes die een bijzonder geheim delen. 'Over de Elfengrens' is het eerste boek uit de reeks. Deel 1: Nayla Wanneer Nayla met mama naar het woud vlucht, komt ze in een wervelend avontuur… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    17,50
  • Annelies De Cooman boeken
    Annelies De Cooman - Het geheim van de sleutelmeester

    Wanneer Louis samen met zijn ouders en zijn troetelrat Baziel verhuist naar een oud kasteel op het platteland, vindt hij dat best spannend. Aangemoedigd door de sympathieke tuinman Bert, die de geschiedenis van slot Saghaven op zijn duimpje kent, gaat Louis op… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    20,00
  • Rick Vermunt boeken
    Rick Vermunt - De maker, de sloper, de breker

    De alleenstaande Dagmar Karlsson wordt na een nachtmerrie over rampspoed uit haar leven weggerukt en ontwaakt in een gigantisch paleis. Angstig en onzeker gaat ze op onderzoek uit. Ze stuit op een mens, een elf, een dwerg en een Walkure. Volgens Odin vormen… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    22,95
  • Bjorn Peeters boeken
    Bjorn Peeters - De legende van Are en Dina

    Een slaperig dorpje aan de rand van een uitgestrekt bos.Are zit in de herberg en drinkt zijn bier na een goede jacht.Hij heeft enkel oog voor Dina, die hard werkt en niet naar hem omkijkt.Porco de smid beledigt Are, en erger, zijn gevoelens voor Dina. Het komt… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    20,00
  • Hendrik van der Poel boeken
    Hendrik van der Poel - Ante Genesis

    Dit boek beschrijft de werkelijkheid voor Genesis. Een werkelijkheid die nu niet meer bestaat. Wanneer je de tekst doorgrond is alles mogelijk. alles wat je ooit heb willen bereiken ligt binnen handbereik. (Harde kaft)

    Lees meer...
    31,47
  • Sophia Drenth boeken
    Sophia Drenth - Bloedwetten Kleine moordenaar

    Een Bloedwetten-bronvertelling De twaalfjarige Rafaël heeft één wens: van de tirannieke luimen van zijn vader verlost worden. Wanneer hij in de door waterpest getroffen straten van Hofstedes Scheepskwartier getuige is van een moord, lijkt het erop dat hij… (Zachte kaft)

    Lees meer...
      8,95
  • Patty van Delft boeken
    Patty van Delft - Drägan Duma Zij Die Hoort

    Bloed tegen de autoruit... De nachten van Jill worden geteisterd door een nachtmerrie over het ongeluk waarbij ze haar moeder verloor. Haar vader heeft ze nooit gekend. In de nacht van haar zestiende verjaardag ziet ze buiten de schim van een draak. Ervan… (Harde kaft)

    Lees meer...
    20,00
  • Yasmine Elsen boeken
    Yasmine Elsen - De legende van Cadria 1 - De maansteen

    Freya, een elfjaaroude fey gaat voor het eerst naar een speciale school waar ze nieuwe vrienden leert kennen. Daar laat ze haar schat zien die ze lang geleden op haar zolder had gevonden. Het is een onheilspellende steen die beschermd moet worden. Freya en… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    17,95
  • Anna Stephens boeken
    Anna Stephens - De Ziener

    De Ziener is het epische fantasy-debuut van Anna Stephens. Een duister verhaal over oorlog, familie, godsdienstextremisme en verraad dat doet denken aan de boeken van Joe Abercrombie, Mark Lawrence en Scott Lynch.Duizend jaar geleden werden de Rode Goden… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    24,99
  • Anton Boon boeken
    Anton Boon - ZilverGoud, de tranen der goden

    Bob vindt een oud boek, met op het omslag een geheimzinnige code. Het blijken coördinaten te zijn, die hem naar een open plek in het bos leiden. Daar vindt hij in de grond een zilveren koffer. Die is leeg, maar op het glanzende oppervlak weerspiegelt zich een… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    14,99
  • Björn Peeters boeken
    Björn Peeters - De uren van de rat

    Van Björn Peeters, auteur van de epische Fantasy reeks Ictiluni, en de Dark Urban Fantasy reeks Infinitus Memorias, verschijnt nu een nieuwe reeks: Tempus. Steampunk Fantasy op zijn best! In de klokkenstad betaal je niet met geld, maar met tijdskaarten. En… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    20,00
  • Björn Peeters boeken
    Björn Peeters - De terugkeer van de prinses

    In een wereld waar LICHT onvoorstelbare macht bevat, strijden ebero mannen en vrouwen op spectaculaire wijze met elkaar. Steeds zij aan zij met hun amani partner. Maar de macht van het licht reikt veel verder dan hun ongelofelijke strijdkunsten. Enkele… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    20,00
  • Björn Peeters boeken
    Björn Peeters - Het pad van de Waterbloesems

    In een wereld waar LICHT onvoorstelbare macht bevat, strijden ebero mannen en vrouwen op spectaculaire wijze met elkaar. Steeds zij aan zij met hun amani partner. Maar de macht van het licht reikt veel verder dan hun ongelofelijke strijdkunsten. Opstand!… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    20,00
  • Björn Peeters boeken
    Björn Peeters - Het lot van de wereld

    In een wereld waar LICHT onvoorstelbare macht bevat, strijden ebero mannen en vrouwen op spectaculaire wijze met elkaar. Steeds zij aan zij met hun amani partner. Maar de macht van het licht reikt veel verder dan hun ongelofelijke strijdkunsten. Anaa leidt de… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    20,00
  • Jim Brands boeken
    Jim Brands - Het Judea Kruis

    In Maastricht wordt een drenkeling gevonden aan de oever van de rivier de Maas. De man ademt niet meer, artsen kunnen zijn leven ternauwernood redden. Dokter Marianne Pierson, de afdelingsarts bekommert zich over de onbekende patiënt, die aan geheugenverlies… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    24,95
  • Lisa Maxwell boeken
    Lisa Maxwell - De laatste magiër

    Spannende fantasy die historie, mysterie, magie, tijdreizen en een vleugje romantiek combineert – voor de lezers van Michael Scott en Christopher Paolini In New York is magie allesbehalve uitgestorven. De Mageus – de laatsten die nog magische krachten… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    19,99
  • Grenzeloze strijder

    Ludo, zijn vriend Dave en moordenaar Tom, gaan op vakantie om Ludo's bovenmenselijke krachten te trainen. Hun vakantie neemt echter een vreselijke wending. (Zachte kaft)

    Lees meer...
    17,50
  • Ursula Visser boeken
    Ursula Visser - Abby Ryan

    Nu duidelijk wordt dat de aarde slechts een tijdelijke verblijfplaats voor Abby is, begint haar herstel naar wie ze werkelijk is pas echt. Naast haar innerlijke strijd om haar geheugen terug te vinden, moet ze op zoek naar de man die haar wereld een vreselijke… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    17,95
  • Rolf Österberg boeken
    Rolf Österberg - De afgrond Het Verraad

    De ontmoeting met een Gwargvrouw die over negatieve Energie beschikt, zorgt voor verwarring bij Leila en haar groep. Is deze vrouw te vertrouwen? Dient zij het Kwade, of toch het Goede? De Elf Dalarna krijgt de opdracht een Drakenmes uit een grot te halen.… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    20,00
  • Anita Henriët boeken
    Anita Henriët - Instinct

    Rose Prescott is anders dan andere meiden van haar leeftijd. Al zolang ze zich kan herinneren beschikt ze over vreemde gaven. Gaven die ze niet altijd in de hand heeft en angstvallig verborgen houdt voor de buitenwereld. Wanneer ze haar vriend op een feest… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    17,95
  • Gerd Goris boeken
    Gerd Goris - Goedzo en de Zoeker

    Op een dag krijgt de eenvoudige huisknecht Goedzo van zijn meester de opdracht naar de stad Zonnaven te reizen en daar zo snel mogelijk met de koning te spreken. De weg naar Zonnaven blijkt echter gevaarlijker dan gedacht. Een bende criminelen zit achter hem… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    16,95
  • Ian Laverman boeken
    Ian Laverman - De corrupte trilogie De geestenkoning

    Zýro, de bron van de corruptie is bevrijd. Nu de draak zijn vleugels heeft uitgeslagen, verspreidt de ellende zich sneller dan voorheen. Door het verraad van zijn mentor, is Mó de nieuwe geestengids geworden. Het is aan hem om de wereld te beschermen. Er is… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    19,95