Peter James - Ultiem bewijs

In de traditie van de ‘Da Vinci Code’ van Dan Brown, schreef Peter James (bekend van de Roy Grace-serie) ‘Ultiem bewijs’ (Absolute Proof)

Onderzoeksjournalist Ross Hunter krijgt een telefoontje van ene Harry F. Cook. Deze oude man beweert bewijs te hebben voor het bestaan van God en hij wil dat Ross degene is die hem helpt bij het laatste stuk van zijn zoektocht. Ross is sceptisch maar ook geïntrigeerd en met behulp van een set coördinaten die Cook hem geeft, begint hij aan een ingewikkelde en gevaarlijke taak. Hij volgt de coördinaten die hem van Glastonbury via de Vallei der Koningen naar Los Angeles brengen. Met gevaar voor eigen leven, want al snel blijkt dat niet iedereen gecharmeerd is van het idee dat het bestaan van God aangetoond kan worden…

’Ultiem bewijs’ kreeg lovende recensies van oa Lee Child en David Baldacci.


Het boek ultiem bewijs van Peter James is op dit moment op voorraad in ons magazijn. De prijs is € 22,50 incl. gratis bezorging thuis of op het werk.


Peter James boeken - Ultiem bewijs
ISBN 9789026146626
PAGINA’S 496
VERSCHENEN 31-05-2019
DRUK 2e druk
UITVOERING Zachte kaft
Ook verkrijgbaar: e-book.
TAAL Nederlands
UITGEVER De Fontein Romans & Spanning
Vandaag voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
Meer informatie
22,50
Bestel

Andere boeken van Peter James

  • Peter James - Doodsangst
    Peter James - Doodsangst

    'Doodsangst’( ‘Need You Dead’) is het nieuwe deel in de Roy Grace-serie van Peter James waarvan alle delen afzonderlijk te lezen zijn. ‘Peter James is een van de beste thrillerschrijvers van dit moment.’ - Karin Slaughter Kapster Lorna Belling wordt dood aangetroffen in…

    Lees meer...
    19,99
  • Peter James - Dodelijke affaire
    Peter James - Dodelijke affaire

    'Dodelijke affaire' is het nieuwe deel in de Roy Grace-serie van Peter James waarvan alle delen afzonderlijk te lezen zijn. 'Wie eenmaal aan een Roy Grace-thriller begint, is voor zijn omgeving onbereikbaar.' Jodie Bentley had als kind twee grote wensen: mooi zijn en rijk worden…

    Lees meer...
    20,99
  • Peter James - Tot in de dood
    Peter James - Tot in de dood

    'Tot in de dood' is het nieuwe deel in de Roy Grace-serie van Peter James waarvan alle delen afzonderlijk te lezen zijn. 'Wie eenmaal aan een Roy Grace-thriller begint, is voor zijn omgeving onbereikbaar.' De laatste woorden die Jamie van zijn verloofde Logan hoort, zijn in een…

    Lees meer...
    20,99
  • Peter James - Als de dood
    Peter James - Als de dood

    'Als de dood' van Peter James is deel 10 in de thriller-serie rondom inspecteur Roy Grace. Roy Grace figureerde voor het eerst in de hittitel 'Doodsimpel'.Voor de fans van Lee Child, Ian Rankin en Inspector Morse.Online dating, stalken, en obsessie; ingrediënten voor een…

    Lees meer...
    20,99
  • Peter James - Op sterven na dood
    Peter James - Op sterven na dood

    'Op sterven na dood'' is het vierde deel in de Roy Grace-serie van Peter James waarvan alle delen afzonderlijk te lezen zijn. 'Wie eenmaal aan een Roy Grace-thriller begint, is voor zijn omgeving onbereikbaar.' Als Ronnie Wilson bij het opstaan had geweten dat hij een paar uur…

    Lees meer...
      7,99
  • Peter James - De dood voor ogen
    Peter James - De dood voor ogen

    Wat zou jij doen als je een cd in de trein zou vinden?Tom Bryce vindt een cd in de trein en neemt hem mee naar huis. Hij wil de eigenaar ervan opsporen en de cd terugbezorgen. 's Avonds steekt hij het schijfje in de computer en ziet tot zijn ontzetting hoe een nietsvermoedende…

    Lees meer...
    19,99
  • Peter James - Perfectie
    Peter James - Perfectie

    Peter James staat garant voor ijzersterke thrillers. Zijn serie over inspecteur Roy Grace, met titels als 'Doodsimpel', 'Doodsklok' en 'Als de dood' is wereldberoemd.'Perfectie' (Perfect People) is een thriller over klonen, toekomstbeelden en medische misdaden. Nadat John en…

    Lees meer...
    19,99
  • Peter James - Doodsklok
    Peter James - Doodsklok

    Het negende deel in de Roy Grace serie van Peter James.Bij een roofoverval in Brighton komt de bejaarde bewoonster om het leven. Hoewel de buit miljoenen waard is, gaat het de familie alleen om een antiek horloge, dat voor hen van onschatbare waarde is. Alles zullen ze ervoor…

    Lees meer...
    20,99
  • Peter James - Op dood spoor
    Peter James - Op dood spoor

    In de nacht dat Brian Bishop zijn vrouw vermoordde, was hij zo'n honderd kilometer van huis en lag hij te slapen. Tenminste, zo lijkt het voor inspecteur Roy Grace, die het onderzoek leidt naar de perverse moord op de jonge Katie Bishop, een bekend en mooi gezicht in het chique…

    Lees meer...
      4,99
  • Peter James - Dodemansrit
    Peter James - Dodemansrit

    ‘Peter James is een van de besten in dit vak.’ Karin Slaughter Carly Chase is nog in shock, tien dagen nadat ze betrokken was bij een verkeersongeval waarbij een student van Brighton University om het leven kwam. Dan krijgt ze een bericht waardoor haar leven in een…

    Lees meer...
    19,99
  • Peter James - Ten dode opgeschreven
    19,99
  • Peter James - Doodskus
    19,99
  • Peter James - Ultiem bewijs
    Peter James - Ultiem bewijs

    In de traditie van de ‘Da Vinci Code’ van Dan Brown, schreef Peter James (bekend van de Roy Grace-serie) ‘Ultiem bewijs’ (Absolute Proof)Onderzoeksjournalist Ross Hunter krijgt een telefoontje van ene Harry F. Cook. Deze oude man beweert bewijs te hebben voor het bestaan…

    Lees meer...
    12,99
  • Peter James - Op dood spoor
    19,99
  • Peter James - Op sterven na dood
    19,99
  • Peter James - Perfectie
    Peter James - Perfectie

    Nadat John en Naomi hun zoontje verloren aan een genetische ziekte, blijken ze beiden drager te zijn. De kans dat een nieuw kind de ziekte ook zal hebben is zeer groot. Dan horen ze over een arts die een methode ontwikkelde die het gendefect uitsluit. Het lijkt een droomkans. Aan…

    Lees meer...
      9,99
  • Peter James - Doodsangst
    Peter James - Doodsangst

    'Doodsangst’( ‘Need You Dead’) is het nieuwe deel in de Roy Grace-serie van Peter James waarvan alle delen afzonderlijk te lezen zijn. ‘Peter James is een van de beste thrillerschrijvers van dit moment.’ - Karin Slaughter Kapster Lorna Belling wordt dood aangetroffen in…

    Lees meer...
      4,99
  • Peter James - Tot in de dood
    Peter James - Tot in de dood

    'Tot in de dood' is het nieuwe deel in de Roy Grace-serie van Peter James waarvan alle delen afzonderlijk te lezen zijn. 'Wie eenmaal aan een Roy Grace-thriller begint, is voor zijn omgeving onbereikbaar.' De laatste woorden die Jamie van zijn verloofde Logan hoort, zijn in een…

    Lees meer...
      6,49
  • Peter James - De perfecte moord
    Peter James - De perfecte moord

    Victor en Joan zijn twintig jaar getrouwd en praten nauwelijks nog met elkaar. Victor heeft het helemaal gehad met zijn baan en wordt in beslag genomen door zijn bezoekjes aan zijn favoriete prostituee Kamila. Joan heeft zich neergelegd bij het feit dat Victor nooit meer écht…

    Lees meer...
      1,99
  • Peter James - Schijndood
    Peter James - Schijndood

    Een nieuw boek in de serie over inspecteur Roy Grace!Voor LA filmproducer Larry Brooker is dit de film die hem het fortuin moet gaan brengen waar hij zo lang op heeft gewacht voor rockster Gaia, die er naar snakt om ook serieus genomen te worden als actrice, is dit de rol die…

    Lees meer...
      4,99
  • Peter James - Doodskus
    Peter James - Doodskus

    Na een zinderend Nieuwjaarsbal in het Metropole Hotel in Brighton wordt een vrouw bruut verkracht als ze terugkomt op haar kamer. Een week later wordt nog een vrouw aangevallen. Van beide slachtoffers zijn de schoenen gestolen. Inspecteur Roy Grace realiseert zich algauw dat deze…

    Lees meer...
      4,99
  • Peter James - Dodemansrit
    Peter James - Dodemansrit

    Peter James is een van de besten in dit vak. Karin Slaughter Carly Chase is nog in shock, tien dagen nadat ze betrokken was bij een verkeersongeval waarbij een student van Brighton University om het leven kwam. Dan krijgt ze een bericht waardoor haar leven in een nachtmerrie zal…

    Lees meer...
      4,99
  • Peter James - Ten dode opgeschreven
    Peter James - Ten dode opgeschreven

    Wanneer het lijk van een tiener uit de branding voor de kust van Sussex wordt gedregd, blijken er enkele organen uit het lichaam te zijn verdwenen. Spoedig erna spoelen er nog twee doden aan. Als de vijftienjarige Caitlin Beckett niet heel snel een nieuwe lever krijgt, is ze ten…

    Lees meer...
      4,99
  • Peter James - Op sterven na dood
    Peter James - Op sterven na dood

    'Op sterven na dood'' is het vierde deel in de Roy Grace-serie van Peter James waarvan alle delen afzonderlijk te lezen zijn. 'Wie eenmaal aan een Roy Grace-thriller begint, is voor zijn omgeving onbereikbaar.' Als Ronnie Wilson bij het opstaan had geweten dat hij een paar uur…

    Lees meer...
      4,99
  • Peter James - Op dood spoor
    Peter James - Op dood spoor

    In de nacht dat Brian Bishop zijn vrouw vermoordde, was hij zo'n honderd kilometer van huis en lag hij te slapen. Tenminste, zo lijkt het voor inspecteur Roy Grace, die het onderzoek leidt naar de perverse moord op de jonge Katie Bishop, een bekend en mooi gezicht in het chique…

    Lees meer...
      4,99
  • Peter James - De dood voor ogen
    Peter James - De dood voor ogen

    Wat zou jij doen als je een cd in de trein zou vinden?Tom Bryce vindt een cd in de trein en neemt hem mee naar huis. Hij wil de eigenaar ervan opsporen en de cd terugbezorgen. 's Avonds steekt hij het schijfje in de computer en ziet tot zijn ontzetting hoe een nietsvermoedende…

    Lees meer...
      4,99
  • Peter James - Doodsimpel
    Peter James - Doodsimpel

    Een macabere grap loopt gruwelijk uit de hand. Michael Harrison gaat bijna trouwen. Zijn vrienden besluiten hem eens flink te grazen nemen en verzinnen een sinistere grap. Op zijn vrijgezellenavond voeren ze hem dronken, waarna ze hem achterlaten in een doodskist met een fles…

    Lees meer...
      4,99
  • Peter James - Doodsklok
    Peter James - Doodsklok

    Het negende deel in de Roy Grace serie van Peter James. Bij een roofoverval in Brighton komt de bejaarde bewoonster om het leven. Hoewel de buit miljoenen waard is, gaat het de familie alleen om een antiek horloge, dat voor hen van onschatbare waarde is. Alles zullen ze ervoor…

    Lees meer...
      4,99
  • Peter James - Dodelijke affaire
    Peter James - Dodelijke affaire

    'Dodelijke affaire' is het nieuwe deel in de Roy Grace-serie van Peter James waarvan alle delen afzonderlijk te lezen zijn. 'Wie eenmaal aan een Roy Grace-thriller begint, is voor zijn omgeving onbereikbaar.' Jodie Bentley had als kind twee grote wensen: mooi zijn en rijk worden…

    Lees meer...
      4,99
  • Peter James - Als de dood
    Peter James - Als de dood

    'Als de dood' van Peter James is deel 10 in de thriller-serie rondom inspecteur Roy Grace. Roy Grace figureerde voor het eerst in de hittitel 'Doodsimpel'.Voor de fans van Lee Child, Ian Rankin en Inspector Morse. Online dating, stalken, en obsessie; ingrediënten voor een…

    Lees meer...
      4,99
  • Peter James - Doodsimpel
      7,50