Vertaalde roman, novelle

  • Nina George boeken
    Nina George - Zomerwind

    Een prachtige, sensuele roman over twee vrouwen die zichzelf opnieuw uitvinden tijdens een lange zomer aan de Bretonse kust. Voor lezers van Jessie Burton en Rachel Joyce.In Zomerwind van Nina George brengt de intellectuele Parisienne Claire Cousteau net als… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    19,99
  • Colson Whitehead boeken
    Colson Whitehead - De jongens van Nickel

    ‘De jongens van Nickel’ van Colson Whitehead is de hartverscheurende opvolger van de bekroonde internationale bestseller ‘De ondergrondse spoorweg’. In deze nieuwe roman ontleedt hij een nog recenter duister hoofdstuk uit de Amerikaanse geschiedenis… (Harde kaft)

    Lees meer...
    22,99
  • Michael Ondaatje boeken
    Michael Ondaatje - Divisadero

    In het noorden van Californië staat de boerderij Anna en haar vader, haar geadopteerde zusje Claire en de mysterieuze stalknecht Coop. Op een dag wordt het geïmproviseerde gezin onverwacht verscheurd door een traumatische ervaring. Over botsende, maar… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    17,50
  • Michael Ondaatje boeken
    Michael Ondaatje - De Engelse patient

    In een kapot gebombardeerde villa ten noorden van Florence is een verpleegster aan het eind van de Tweede Wereldoorlog achtergebleven met ‘de Engelse patiënt’, een man die letterlijk zijn gezicht heeft verloren. Schitterende klassieker. (Zachte kaft)

    Lees meer...
    17,50
  • Claudio Magris boeken
    Claudio Magris - Momentopnamen

    Voor Momentopnamen stelt auteur en filosoof Claudio Magris een bloemlezing samen van korte persoonlijke schetsen – snapshots uit het leven. Aan bod komen uiteenlopende onderwerpen: groots en alledaags, universeel en persoonlijk, algemeen en politiek. Magris… (Harde kaft)

    Lees meer...
    24,99
  • Sara Collins boeken
    Sara Collins - De bekentenissen van Frannie Langton

    Londen, 1826. Een woedende menigte heeft zich verzameld voor het gerechtsgebouw om een glimp op te vangen van een jonge zwarte vrouw die in de pers als een monster wordt afgeschilderd. Het dienstmeisje Frannie Langton staat terecht voor de moord op haar… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    21,99
  • Ben Smith boeken
    Ben Smith - Doggerland

    ‘Doggerland’ van Ben Smith is een hypnotiserend, weemoedig verhaal over eenzaamheid en hoop, natuur en overleven. Op de Noordzee, ver weg van wat er over is van de kustlijn, strekt een windmolenpark zich uit tot aan de horizon. De jongen en de oude man,… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    19,99
  • Minette Walters boeken
    Minette Walters - Het laatste uur

    dwarsligger 597 Minette Walters Het laatste uur Wanneer de pest in 1348 Engeland bereikt, begrijpt niemand waarom er in zo’n korte tijd zo veel doden vallen. De inwoners denken dat de ziekte een straf van God is, een afstraffing voor ongelovigheid.… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    13,99
  • Heddi Goodrich boeken
    Heddi Goodrich - Verloren in Napels

    De Amerikaanse Hedda en de Italiaanse Pietro vieren begin jaren negentig het studentenleven in een vervallen palazzo in de beruchte Spaanse wijk in Napels, die in deze roman geur en kleur krijgt in al haar vitaliteit en verval. Ze zijn straalverliefd op elkaar… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    22,99
  • Fionnuala Kearney boeken
    Fionnuala Kearney - Het boek van jou en mij

    Vanaf het moment dat hun ogen elkaar kruisen op een huisfeestje, zijn Erin en Dom meant to be. Op hun huwelijksfeest krijgen ze van Erins vader een notitieboekje, waarin ze alles kunnen opschrijven wat ze niet tegen elkaar durven te zeggen. Het dolverliefde… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    20,99
  • Marco Balzano boeken
    Marco Balzano - Ik blijf hier

    Hoe een dorp in de bergen zich verzet tegen zijn eigen verdrinkingsdood Het in Trentino (Zuid-Tirol) gelegen Curon, Graun im Vinschgau in het Duits, is een plek op het breukvlak van de geschiedenis. Nadat Mussolini in 1923 aan de macht is gekomen wordt de… (Harde kaft)

    Lees meer...
    19,99
  • Pia Pera boeken
    Pia Pera - Ik heb het de tuin nog niet verteld

    Ik heb het de tuin nog niet verteld is een gelaagd boek dat de seizoenen van de tuin volgt. Over leven en dood, vol met fijnzinnige reflecties over filosofie en het dagelijkse leven, over religie en frustratie. Als het duidelijk wordt dat zij ongeneeslijk ziek… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    21,99
  • Christoffer Holst boeken
    Christoffer Holst - Mijn hart gaat door

    De 22-jarige banketbakker Chavve is misschien wel de eenzaamste romanticus van Stockholm. Bij gebrek aan een vriend zit hij ‘s avonds alleen op de bank Titanic te kijken. De 23-jarige Pontus woont nog bij zijn ouders thuis. Hij lijdt aan een depressie en… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    15,95
  • Ian McEwan boeken
    Ian McEwan - Machines zoals ik

    Na het succes van de verfilmde roman De kinderwet confronteert Ian McEwan in Machines zoals ik de lezer opnieuw met fundamentele vraagstukken, dit keer in een meeslepend, dystopisch verhaal, gesitueerd in het Londen van net na de Falklandoorlog: Thatcher is… (Harde kaft)

    Lees meer...
    24,90
  • Dina Nayeri boeken
    Dina Nayeri - Schuilplaats

    De Iraanse Niloo vlucht als kind naar de Verenigde Staten, haar vader blijft achter in Iran. In de volgende twintig jaar verandert Niloo van een verward kind op de vlucht in een ambitieuze vrouw van de wereld. Haar vader ontmoet ze in die jaren nog maar vier… (Harde kaft)

    Lees meer...
    22,50
  • Franz Kafka boeken
    Franz Kafka - Brief aan mijn vader en ander proza uit de nalatenschap

    ‘Mijn schrijven ging over jou,’ luidt Kafka’s oordeel over zijn eigen literaire werk in ‘Brief aan mijn vader’. Veel van de teksten in deze verzameling (zoals de beroemde verhalen ‘Onderzoekingen van een hond’, ‘Het hol’ en… (Harde kaft)

    Lees meer...
    27,50
  • Christina Lauren boeken
    Christina Lauren - Ik weet niet of ik van je houd

    Leidt een toevallige ontmoeting tot ware liefde? Holland heeft een heimelijke crush op de aantrekkelijke straatmuzikant Calvin. Ze helpt hem met een auditie voor een musical en mooie kansen liggen voor hem in het verschiet. Maar dan blijkt dat zijn… (Zachte kaft)

    Lees meer...
      7,99
  • Santa Montefiore boeken
    Santa Montefiore - Laatste roos van de zomer

    Het magistrale drieluik over de Deverills van Santa Montefiore is nu compleet! Ondanks alles wat ze in het verleden hebben gedeeld, botsen de drie vrouwen van Deverill telkens weer als het gaat over de toekomst van hun geliefde kasteel. Intussen wordt Kitty's… (Harde kaft)

    Lees meer...
    56,00
  • Maja Haderlap boeken
    Maja Haderlap - De engel van het vergeten

    Het is een opvallend fenomeen: vele internationale, bijzonder gewaardeerde en om hun taalgebruik geprezen schrijvers komen uit een meertalige regio. Denk aan Franz Kafka, Günter Grass of Herta Müller. Zonder twijfel valt met De engel van het vergeten een… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    21,99
  • Natasha Madison boeken
    Natasha Madison - Onafwendbaar

    Het moment waarop alles veranderde, gebeurde echt niet op zo'n clichématige'en toen barstte de bom'-manier. Het leek meer op een nachtmerrie.Ik was alleen klaarwakker toen ik mijn man - de vader van mijn kinderen,de liefde van mijn leven, al sinds toen we op… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    18,50
  • Elizabeth Gilbert boeken
    Elizabeth Gilbert - Stad van meisjes

    New York, 1940. De negentienjarige Vivian Morris heeft het eerste jaar van de universiteit niet gehaald, en haar ouders besluiten dat ze bij haar tante in New York moet gaan wonen. Haar tante is de eigenaar van de Lily Playhouse, een roemrucht maar vervallen… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    24,99
  • Lisa Genova boeken
    Lisa Genova - Ik mis mezelf

    Alice is bijna vijftig en leidt een druk leven als wetenschapper wanneer ze de diagnose vroege alzheimer krijgt. Haar leven verandert drastisch: ze verliest haar baan en de regie over haar eigen wereld. Haar plan om haar man en kinderen niet tot last te zijn… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    19,99
  • Mareike Fallwickl boeken
    Mareike Fallwickl - Donkergroen bijna zwart

    Raffael, zelfverzekerd en charismatisch, en Moritz, gevoelig en loyaal. Sinds hun eerste ontmoeting als jonge kinderen zijn de jongens onafscheidelijk. Moritz en zijn moeder Marie zijn nieuw in het eenzame bergdorp en Marie zou blij moeten zijn met de… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    24,99
  • David Szalay boeken
    David Szalay - Turbulentie

    Twaalf mensen, onderweg, de hele aarde rond. Allen hebben ze een roerig bestaan en hun levens raken elkaar, onderweg. In deze fijnzinnige en aangrijpende schakelvertelling laat Szalay zijn twaalf personages de hele wereld omvatten. In twaalf vliegreizen, van… (Harde kaft)

    Lees meer...
    16,50
  • Lesley Nneka Arimah boeken
    Lesley Nneka Arimah - Wat het betekent wanneer er een man uit de lucht valt

    ‘Wat het betekent wanneer er een man uit de lucht valt’ is het debuut van de Nigeriaanse schrijfster Lesley Nneka Arimah. Het boek werd bekroond met een hele rits aan prijzen, waaronder de Kirkus Review Prize. Een vrouw wendt zich tot riskante magie om… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    21,95