Vertaalde roman, novelle

  • Alice Hoffman boeken
    E-book
    Alice Hoffman - De verbintenis van tegenpolen

    Op het tropische eiland Saint Thomas in het begin van de 19e eeuw droomt de Creoolse Rachel van een leven in het verre Parijs. Rachels moeder, een toonaangevende vrouw binnen de Joodse gemeenschap die is ontsnapt aan de Inquisitie, huwelijkt haar dochter… (E-book)

    Lees meer...
      9,99
  • Didier Decoin boeken
    E-book
    Didier Decoin - Vissen voor de keizer

    Bijzondere poëtische avonturenroman die zich afspeelt in Japan, alle zintuigen worden geprikkeld door de exotische beschrijvingen van geuren en kleuren Origineel meesterwerk van een gevierd schrijver in Frankrijk, winnaar van de Prix Goncourt Japan, rond het… (E-book)

    Lees meer...
    12,99
  • Virginie Grimaldi boeken
    E-book
    Virginie Grimaldi - Weet je nog

    'Ik hou niet meer van je.' Met deze zes woorden wordt het leven van Pauline compleet op zijn kop gezet. Samen met haar zoontje gaat ze bij haar ouders wonen. Pauline voelt zich doodongelukkig en hoopt iedere dag dat Ben zich bedenkt. Dan besluit ze het heft in… (E-book)

    Lees meer...
      9,99
  • Jane Robins boeken
    E-book
    Jane Robins - Witte lichamen

    Haar liefhebbende vriend Felix is bankier, zijzelf een aanstormende filmster: het lijkt alsof Tilda in een perfecte relatie is beland. Maar haar tweelingzus Callie heeft haar bedenkingen. Callie ziet hoe Tilda wegkwijnt onder de overheersende liefde van Felix… (E-book)

    Lees meer...
    11,99
  • Dorthe Nors boeken
    E-book
    Dorthe Nors - Spiegel spiegel schouder

    Sonja is de veertig voorbij en probeert haar rijbewijs te halen. Ze voelt zich eenzaam in de grote stad, hunkert naar vrijheid en haar leven kan sowieso wel wat richting gebruiken. Haar vriendenkring blijft grotendeels beperkt tot een zweverige… (E-book)

    Lees meer...
      9,99
  • Jane Gardam boeken
    E-book
    Jane Gardam - Laatste vrienden

    Het zou een leven lang duren totdat Edward Feathers en Terry Veneering, als advocaten felle tegenstanders in talloze processen, zich realiseren dat zij net zo goed vrienden hadden kunnen zijn. En toch: het blijft voor Edward een raadsel wat Betty zo… (E-book)

    Lees meer...
      9,99
  • Sinclair Lewis boeken
    E-book
    Sinclair Lewis - Babbitt

    De sociale satire Babbitt (1922), waarvoor Sinclair Lewis als eerste Amerikaan in 1930 de Nobelprijs voor de Literatuur ontving, behandelt twee belangrijke thema's. Het stelt vragen over de voor- en nadelen van onze kapitalistische levenshouding en het gaat… (E-book)

    Lees meer...
      9,99
  • E.L. James boeken
    E-book
    E.L. James - Vijftig tinten grijs

    Wereldwijd meer dan 100 miljoen exemplaren verkocht Wanneer literatuurstudente Anastasia Steele de jonge ondernemer Christian Grey moet interviewen, ziet ze een mooie, intelligente en intimiderende man. De onbevangen, onschuldige Ana realiseert zich tot haar… (E-book)

    Lees meer...
      5,99
  • Erich Maria Remarque boeken
    E-book
    Erich Maria Remarque - Arc de Triomphe

    'Arc de Triomphe' vertelt het verhaal van de vrouwenarts Ravic die in 1941 uit de Gestapo-gevangenis is ontsnapt en in Parijs in schamele hotels en dubieuze nachtclubs is ondergedoken. Een gewetenloze Franse arts laat de moeilijkere operaties van rijke dames… (E-book)

    Lees meer...
      9,99
  • Arthur Miller boeken
    E-book
    Arthur Miller - Focus

    Wanneer de Tweede Wereldoorlog zijn einde nadert, is antisemitisme aan de orde van de dag in Brooklyn, New York. Newman, een Amerikaan van Engelse afkomst, leeft in een wereld met diverse bevolkingsgroepen. Racisme laat hem koud. Althans, tot hij een bril… (E-book)

    Lees meer...
      9,99
  • Junpei Gomikawa boeken
    E-book
    Junpei Gomikawa - Menselijke voorwaarden

    Menselijke voorwaarden is in alle opzichten een buitengewoon boek. Het is voor het eerst dat van dit unieke oorlogsverhaal een vertaling verschijnt in ruim zestig jaar, hoewel het in Japan onmiddellijk een bestseller werd. Menselijke voorwaarden gaat over een… (E-book)

    Lees meer...
    24,99
  • Luke Allnutt boeken
    E-book
    Luke Allnutt - Alleen voor jou

    Een onweerstaanbaar verhaal over liefde, verlies en hoop; voor de lezers van Nicholas Sparks en David Nicholls Rob Coates kan zijn geluk niet op. Hij deelt zijn leven met Anna, zijn dierbare vrouw, ze wonen in een prachtig huis in Londen, en dan is er nog het… (E-book)

    Lees meer...
    11,99
  • Abbi Glines boeken
    E-book
    Abbi Glines - Alleen voor nu

    Nieuw (4e) deel in de populaire Sea Breeze-serie! Een onuitputtelijke aantrekkingskracht bereikt zijn kookpunt. Preston is geen goede jongen. Maar ondanks dat is Amanda al een eeuwigheid verliefd op hem. Als ze eindelijk de moed heeft verzameld hem te… (E-book)

    Lees meer...
      5,99
  • Renita de Silva boeken
    E-book
    Renita de Silva - Het geheim van een moeder

    Met haar levensechte beschrijvingen neemt Renita de Silva je mee naar India – ontroerend verhaal over de relatie tussen een moeder en haar dochter Als de zwangere Jaya haar moeder verliest en kort daarna haar pasgeboren zoontje een tragische wiegendood… (E-book)

    Lees meer...
    11,99
  • Lawrence Osborne boeken
    E-book
    Lawrence Osborne - Schitterende dieren

    Naomi, een Britse rijkeluisdochter, en Samantha, een Amerikaanse uit een eenvoudig gezin, ontmoeten elkaar in de zomer op het sprookjesachtige Griekse eiland Hydra. Tijdens een wandeling stuiten ze op een armoedig geklede, slapende jongeman, Faoud, een… (E-book)

    Lees meer...
    11,99
  • Emily Koch boeken
    E-book
    Emily Koch - Als ik doodga voor ik opsta

    Iedereen denkt dat Alex in coma ligt en nooit meer wakker zal worden. Maar hij hoort alles wat er rondom zijn ziekenhuisbed wordt gezegd. Hij hoort dat er op zijn vriendin wordt ingepraat - ze moet hem vergeten en verder leven. Hij hoort zijn familieleden… (E-book)

    Lees meer...
    11,99
  • Torgny Lindgren boeken
    E-book
    Torgny Lindgren - De weg van de slang

    Deze meesterlijke roman van de Zweedse schrijver Lindgren is een wonder van oorspronkelijke vertelkunst en behelst een levensverhaal van onrecht, uitbuiting, liefde, opstandigheid en godsvertrouwen. Een onvergetelijk Jobsverhaal, in de mond gelegd van een… (E-book)

    Lees meer...
      7,99
  • Ali Smith boeken
    E-book
    Ali Smith - Herfst

    Shortlist Man Booker Prize 2017 'De eerste serieuze Brexit-roman.' THE FINANCIAL TIMES De 101-jarige Daniel Gluck en de 32-jarige Elisabeth hebben een bijzondere vriendschap. Elisabeth leerde Daniel kennen toen ze acht was. Hij was haar buurman, en deze… (E-book)

    Lees meer...
    11,99
  • Hideo Yokoyama boeken
    E-book
    Hideo Yokoyama - Japan Airlines nr. 123

    Kazumasa Yuuki werkt al jaren als verslaggever bij de North Kanto Times. Hij is een einzelgänger en bemoeit zich liever niet met de kantoorpolitiek van de krant. Maar als er honderd kilometer van Tokio een Boeing van Japan Airlines neerstort, een… (E-book)

    Lees meer...
      9,99
  • Karen Kingsbury boeken
    E-book
    Karen Kingsbury - Met open armen

    Karen Kingsbury baseerde haar hoopvolle roman ‘Met open armen’ op een waargebeurd verhaal over geloofsvertrouwen en vriendschap. Jeugdvrienden Faith en Jordan groeien samen op. Faiths leven verloopt gladjes, terwijl Jordan veel pech heeft. Na het verlies… (E-book)

    Lees meer...
      9,99
  • Simon Sebag Montefiore boeken
    E-book
    Simon Sebag Montefiore - De rode dageraad

    Meesterlijk geschreven roman van de hand van een gelauwerd historicus, voor de lezers van Sebastian Faulks en Hilary Mantel De geschiedenis komt tot leven in het schitterende drieluik Sashenka, Een koude winternacht en nu De rode dageraad De zwarte aarde… (E-book)

    Lees meer...
    12,99
  • Sara Flannery Murphy boeken
    E-book
    Sara Flannery Murphy - Onder de huid

    ‘Onder de huid’ (The Possessions)van Sara Flannery Murphy is een schitterende roman over liefde, verlangen en obsessieEdie heeft een ongebruikelijke baan: ze werkt als ‘body’ in het Elysische instituut. Dankzij een drug kan een body korte tijd de… (E-book)

    Lees meer...
      9,99
  • Nora Roberts boeken
    E-book
    Nora Roberts - Drie dochters

    Prachtige, romantische familie-omnibus van bestsellerauteur Nora Roberts De Ierse Concannon-familie bracht drie zeer verschillende dochters voort: Maggie, de temperamentvolle kunstenares die wel wat hulp kan gebruiken als ze ooit succesvol wil worden; Brie,… (E-book)

    Lees meer...
    11,99
  • Nora Roberts boeken
    E-book
    Nora Roberts - Dromen

    Prachtige, romantische familie-omnibus van bestsellerauteur Nora Roberts In Templeton House in Californië groeien drie meisjes op. Ze voelen zich zusjes, maar de naam Templeton betekent voor elk van hen iets anders: voor Laura staat het voor haar ouderlijk… (E-book)

    Lees meer...
    11,99
  • Elvis Peeters boeken
    E-book
    Elvis Peeters - Brood

    In Brood verplaatst Elvis Peeters zich in een jongen die niet anders kan dan zijn door oorlog geteisterde land ontvluchten. Na een barre overlevingstocht begint hij aan zijn leven in een nieuwe samenleving. Maar voor hij het weet loopt het uit de hand.Brood is… (E-book)

    Lees meer...
      9,99