Vertaalde roman, novelle

  • Jane Robins boeken
    E-book
    Jane Robins - Witte lichamen

    Haar liefhebbende vriend Felix is bankier, zijzelf een aanstormende filmster: het lijkt alsof Tilda in een perfecte relatie is beland. Maar haar tweelingzus Callie heeft haar bedenkingen. Callie ziet hoe Tilda wegkwijnt onder de overheersende liefde van Felix… (E-book)

    Lees meer...
    11,99
  • Konstantin Paustovski boeken
    E-book
    Konstantin Paustovski - Russische Bibliotheek Het verhaal van mijn leven 2

    Verhaal van een leven is wat Paustovski zelf een 'epische autobiografie' heeft genoemd. Paustovski schreef een memoriaal dat loopt van het einde van de tsarentijd tot aan de hongersnoden die voortkwamen uit de Nieuwe Economische Politiek van de Sovjets. Het is… (E-book)

    Lees meer...
    19,99
  • Samuel Butler boeken
    E-book
    Samuel Butler - De weg van vlees

    De roman neemt een aanvang drie generaties voor de geboorte van de hoofdpersoon Ernest Pontifex, bij overgrootvader John. Diens enige zoon George kan goed leren en wordt op zijn vijftiende ingelijfd bij de religieuze uitgeverij van een oom in Londen, waar hij… (E-book)

    Lees meer...
      9,99
  • Graeme Simsion, Anne Buist boeken
    E-book
    Graeme Simsion, Anne Buist - Camino

    Camino van Graeme Simsion (Het Rosie Project) en Anne Buist is een humoristische feelgoodroman over vriendschap, familie, liefde en de grote uitdagingen van het leven. Wat maakt het leven de moeite waard? En wat is het verschil tussen het leven dat je leeft en… (E-book)

    Lees meer...
    12,99
  • Dorthe Nors boeken
    E-book
    Dorthe Nors - Spiegel spiegel schouder

    Sonja is de veertig voorbij en probeert haar rijbewijs te halen. Ze voelt zich eenzaam in de grote stad, hunkert naar vrijheid en haar leven kan sowieso wel wat richting gebruiken. Haar vriendenkring blijft grotendeels beperkt tot een zweverige… (E-book)

    Lees meer...
      9,99
  • Jane Gardam boeken
    E-book
    Jane Gardam - Laatste vrienden

    Het zou een leven lang duren totdat Edward Feathers en Terry Veneering, als advocaten felle tegenstanders in talloze processen, zich realiseren dat zij net zo goed vrienden hadden kunnen zijn. En toch: het blijft voor Edward een raadsel wat Betty zo… (E-book)

    Lees meer...
      9,99
  • Vigdis Hjorth boeken
    E-book
    Vigdis Hjorth - Zomerhuis

    ‘Zomerhuis’ van Vigdis Hjorth is een aangrijpende roman over schuld en vergeving, die in Noorwegen voor veel controverse zorgde. Er ontstond een fel literair debat rond ‘Zomerhuis’, net zoals bij Knausgård, over de vraag wat waarheid is en wat fictie… (E-book)

    Lees meer...
    12,99
  • Sinclair Lewis boeken
    E-book
    Sinclair Lewis - Babbitt

    De sociale satire Babbitt (1922), waarvoor Sinclair Lewis als eerste Amerikaan in 1930 de Nobelprijs voor de Literatuur ontving, behandelt twee belangrijke thema's. Het stelt vragen over de voor- en nadelen van onze kapitalistische levenshouding en het gaat… (E-book)

    Lees meer...
      9,99
  • E.L. James boeken
    E-book
    E.L. James - Vijftig tinten grijs

    Wereldwijd meer dan 100 miljoen exemplaren verkocht Wanneer literatuurstudente Anastasia Steele de jonge ondernemer Christian Grey moet interviewen, ziet ze een mooie, intelligente en intimiderende man. De onbevangen, onschuldige Ana realiseert zich tot haar… (E-book)

    Lees meer...
      5,99
  • Roberto Saviano boeken
    E-book
    Roberto Saviano - De kinderen in de sleepnetten

    In Napels worden de straten onveilig gemaakt door een nieuwe bende, de 'Paranza', de 'Kindercamorra'. Het zijn groepen van tieners die hun tijd verdelen tussen het checken van hun Facebookaccounts, het spelen van Call of Duty op hun Playstations, het… (E-book)

    Lees meer...
    12,99
  • Audrey Carlan boeken
    E-book
    Audrey Carlan - Wachten op de ware

    Yoga Girl, de nieuwe serie van Audrey Carlan: net zo verslavend als Calendar Girl! Voor lezers van Maya Banks, Jessica Clare, Jennifer Probst, E.L. James, Sylvia Day… Amber St. James heeft een duidelijk doel voor ogen: de beste student Geneeskunde van haar… (E-book)

    Lees meer...
    11,99
  • George R. Stewart boeken
    E-book
    George R. Stewart - De aarde blijft altijd bestaan

    In ‘De aarde blijft altijd bestaan’ van George R. Stewart baant een besmettelijke ziekte van nooit eerder vertoonde proporties zich een weg over de aarde. Dit is het verhaal van een van de weinige overlevenden, Isherwood ‘Ish’ Williams, een… (E-book)

    Lees meer...
    14,99
  • Willy Vlautin boeken
    E-book
    Willy Vlautin - Laat me niet vallen

    Een intense roman die zich afspeelt in het desolate Nevada en het gewelddadige Mexico Is het altijd goed om jeugddromen na te jagen? Horace Hopper is een gevoelige jongen die op de Little Reese Ranch woont, kilometers van de bewoonde ­wereld. Als tiener werd… (E-book)

    Lees meer...
    12,99
  • Elvis Peeters boeken
    E-book
    Elvis Peeters - Brood

    In Brood verplaatst Elvis Peeters zich in een jongen die niet anders kan dan zijn door oorlog geteisterde land ontvluchten. Na een barre overlevingstocht begint hij aan zijn leven in een nieuwe samenleving. Maar voor hij het weet loopt het uit de hand.Brood is… (E-book)

    Lees meer...
      9,99
  • Lucinda Riley boeken
    E-book
    Lucinda Riley - De zeven zussen - Storm

    Ally D'Aplièses zeilvakantie is bijna ten einde als ze bericht krijgt over de plotselinge dood van haar vader. Zo snel ze kan vliegt ze naar huis om samen met haar zussen hun vaders testament te openen. Voor ieder van hen is er een brief met een mysterieuze… (E-book)

    Lees meer...
      9,99
  • Dave Eggers boeken
    E-book
    Dave Eggers - De monnik van Mokka

    De monnik van Mokka is het waargebeurde, meeslepende verhaal over een jonge man die zijn eigen Amerikaanse droom najaagt, over de wonderlijke geschiedenis van koffie en over de worstelingen van Jemenitische burgers die zich staande proberen te houden in de… (E-book)

    Lees meer...
    11,99
  • Nella Larsen boeken
    E-book
    Nella Larsen - Drijfzand & Schutkleur

    Drijfzand is het tragische, deels autobiografische verhaal van een rusteloze Deens-Afro-Amerikaanse onderwijzeres die in het gesegregeerde Amerika van de jaren ’20 op zoek is naar haar plaats in de wereld. Schutkleur gaat over twee vriendinnen van gemengd… (E-book)

    Lees meer...
    11,99
  • Michael Kumpfmüller boeken
    E-book
    Michael Kumpfmüller - Leerschool der liefde

    De jonge muziekdocent en latere componist Georg krijgt tijdens een werkcollege Julika in het vizier. Ze is helemaal zijn type, slechts een paar jaar jonger dan hij, en beantwoordt zijn blikken op een tegelijkertijd uitdagende en afwijzende manier. Georg heeft… (E-book)

    Lees meer...
    14,99
  • Isabel Allende boeken
    E-book
    Isabel Allende - De winter voorbij

    Een verhaal vol onverwachte liefde waarin drie mensen in een bizarre tocht zich moeten ontdoen van een lijk, een pistool en een auto. Een onweerstaanbare pageturner van Isabel Allende.New York, december 2015. De stad wordt geteisterd door een vreselijke… (E-book)

    Lees meer...
    11,99
  • Nora Roberts boeken
    E-book
    Nora Roberts - Sleutel tot de wijsheid - Sleutel-trilogie 2

    Malory, Dana en Zoe. Drie jonge vrouwen die elkaar op een stormachtige avond ontmoeten in een indrukwekkend landhuis, waar ze een aanbod krijgen dat hun levens voorgoed verandert... Dana kan nog steeds niet geloven in wat voor situatie ze is beland, maar ze… (E-book)

    Lees meer...
      9,99
  • Karen Kingsbury boeken
    E-book
    Karen Kingsbury - Met open armen

    Karen Kingsbury baseerde haar hoopvolle roman ‘Met open armen’ op een waargebeurd verhaal over geloofsvertrouwen en vriendschap. Jeugdvrienden Faith en Jordan groeien samen op. Faiths leven verloopt gladjes, terwijl Jordan veel pech heeft. Na het verlies… (E-book)

    Lees meer...
      9,99
  • Simon Sebag Montefiore boeken
    E-book
    Simon Sebag Montefiore - De rode dageraad

    Meesterlijk geschreven roman van de hand van een gelauwerd historicus, voor de lezers van Sebastian Faulks en Hilary Mantel De geschiedenis komt tot leven in het schitterende drieluik Sashenka, Een koude winternacht en nu De rode dageraad De zwarte aarde… (E-book)

    Lees meer...
    12,99
  • Sara Flannery Murphy boeken
    E-book
    Sara Flannery Murphy - Onder de huid

    ‘Onder de huid’ (The Possessions)van Sara Flannery Murphy is een schitterende roman over liefde, verlangen en obsessieEdie heeft een ongebruikelijke baan: ze werkt als ‘body’ in het Elysische instituut. Dankzij een drug kan een body korte tijd de… (E-book)

    Lees meer...
      9,99
  • María Gainza boeken
    E-book
    María Gainza - Oogzenuw

    Mijn overlevingsinstinct leidt me altijd naar musea, zoals mensen in de oorlog schuilkelders in vluchten. In Oogzenuw verweeft de Argentijnse María Gainza fictie en bespiegelingen over kunst op virtuoze wijze. Vol ontroerende melancholie, indringende beelden… (E-book)

    Lees meer...
      9,99
  • Nora Roberts boeken
    E-book
    Nora Roberts - Drie dochters

    Prachtige, romantische familie-omnibus van bestsellerauteur Nora Roberts De Ierse Concannon-familie bracht drie zeer verschillende dochters voort: Maggie, de temperamentvolle kunstenares die wel wat hulp kan gebruiken als ze ooit succesvol wil worden; Brie,… (E-book)

    Lees meer...
    11,99