Waargebeurde verhalen

  • Robert van de Rhee boeken
    Robert van de Rhee - Ontvoerd door John van den Heuvel

    Op 7 mei 2014 loopt de 63 jarige Nederlander Robert van de Rhee niets vermoedend een supermarkt in Marbella uit als hij wordt besprongen door een ploeg van vijf zich als politie legitimerende mannen en een vrouw. De vrouw blijkt de Officier van Justitie.… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    19,95
  • Annemiek van Kessel boeken
    Annemiek van Kessel - Rijden jullie ook voor duiven?

    Spannende, droevige en humoristische verhalen over dier én mens Mensen houden van dieren. De medewerkers van de dierenambulance - veelal vrijwilligers - zetten zich 24/7 onvermoeibaar in voor dieren in nood. Eendjes op de snelweg, een verdwaalde vos in de… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    16,50
  • Dianne Lake boeken
    Dianne Lake - Mijn leven met Charles Manson

    ‘Natuurlijk maakte Charlie misbruik van me. Maar ik was naïef, eenzaam en wanhopig op zoek naar liefde.’ Eind 1967 sluit de veertienjarige Dianne Lake zich aan bij de commune van Charles Manson met niet veel meer bij zich dan een briefje met daarop de… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    19,99
  • Rick de Leeuw, Rombout Nijssen boeken
    Rick de Leeuw, Rombout Nijssen - Verbeter de wereld

    Over de persoon Phil Bosmans, zijn leven en zijn werk is al veel gezegd en geschreven.Het stempel dat hij op zijn tijd heeft gedrukt is een blijvende en dierbare herinnering.Maar wat betekent het gedachtengoed van Phil Bosmans voor onze wereld van vandaag?Om… (Harde kaft)

    Lees meer...
    25,00
  • Molly Bloom boeken
    Molly Bloom - Molly's Game

    Nu verfilmd met Idris Elba, Kevin Costner en Jessica Chastain, onder regie van Aaron SorkinVoor de liefhebbers van The Wolf of Wall Street en Catch Me If You CanGenomineerd voor de Academy Awards 2018 voor Aaron Sorkin: Best Writing (Adapted Screenplay)… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    15,00
  • Marianne van Buitenen boeken
    Marianne van Buitenen - Vrouwen & Honden

    In zestien verhalen, vertellen zestien vrouwen over de bijzondere voorvallen en verbazingwekkende gebeurtenissen die zij hebben meegemaakt met honden. Het zijn stuk voor stuk verhalen die de mooie relatie tussen mens en hond benadrukken. Wat de beschreven… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    14,80
  • B.A. Ramsbottom boeken
    B.A. Ramsbottom - Gevonden door de Opperherder

    In Gevonden door de Opperherder wordt beschreven hoe God drie mannen, een ongeletterde schoenlapper, een Poolse Jood en een Engelse herdersjongen, op wonderlijke wijze uitstoot tot werk in Zijn koninkrijk. De stichtelijke levensgeschiedenissen zijn uiterst… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    14,95
  • Marlene Alieke Bel boeken
    Marlene Alieke Bel - Grond, Geloof en Genen

    Alieke Bel groeide op te midden van de boomgaarden langs de mooiste rivier van Nederland. Een gebied dat lang door het water geïsoleerd is gebleven en waar haar voorouders naar toe trokken toen het aan het begin van de vorige eeuw langzaam ontsloten werd.… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    17,95
  • Mascha Gesthuizen boeken
    Mascha Gesthuizen - Halverwege het einde

    Ubele is een huisarts van 44 jaar. In haar drukke leven is er nauwelijks tijd en ruimte voor haarzelf. Op een dag komt een vrouw met depressieve klachten op haar spreekuur en wordt ze geconfronteerd met haar eigen symptomen. Haar hele leven heeft ze het idee… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    18,95
  • Sylvia Veld, Robert Vinkenborg boeken
    Sylvia Veld, Robert Vinkenborg - De jacht op mijn verkrachter

    'Aanrander in de val gelokt'. Met dit spectaculaire voorpaginanieuws opent De Telegraaf van 7 juni 2017. In drie krantenpagina's vertelt een 28-jarige vrouw uit Hoorn hoe ze zelf met een list haar verkrachter, Mohammed M., weet op te sporen. De politie… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    17,99
  • Petra Ferwerda boeken
    Petra Ferwerda - Dat zal ik jullie nooit aandoen

    Dat zal ik jullie nooit aandoen, waren de woorden die Petra's man in de weken voor zijn overlijden tegen haar had gezegd. Woorden die ze graag wilde geloven en die een houvast voor haar waren. Haar man heeft zich niet aan deze belofte kunnen houden en maakte… (Harde kaft)

    Lees meer...
    17,95
  • Derk Boswijk boeken
    Derk Boswijk - Waarom ik vertrok

    December 1913. Veehandelaar P.V. uit Ter Aar is zonder dat iemand daarvan wist naar Amerika vertrokken, zonder orde op zaken te stellen en achterlatende vrouw en 9 kinderen. Menig landbouwer in de gemeente is hiervan de dupe. Met dit korte krantenartikel… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    17,95
  • Jos Rombouts boeken
    Jos Rombouts - Hoe krijg ik een stereo-tactische operatie in mijn eigenzinnige brein.

    Dit boek is een autobiografisch werk van de auteur die zelf Parkinsonpatiënt is. Lees zijn ervaring met valkuilen, onbegrip, desinteresse, kortom de hele levenswandel wat hij op zijn weg tegen kwam om een DBS operatie voor elkaar te krijgen in zijn hersenen.… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    16,95
  • Esther Bohte-de Wilde boeken
    Esther Bohte-de Wilde - Troost is voor iedereen anders

    Iedereen krijgt in zijn of haar leven te maken met verlies. Het is een onderdeel van het leven. Verlies van gezondheid, zelfvertrouwen, vanzelfsprekendheid, een baan, een dierbare, verlies van dat wat niet meer is of wat je niet meer kunt. Wat biedt troost op… (Harde kaft)

    Lees meer...
    18,95
  • Chermaine van Weelderen boeken
    Chermaine van Weelderen - Ongeneeslijk Positief

    Het indrukwekkende verhaal van een jonge vrouw die midden in het leven­ staat. Vrolijk en onbevangen leeft ze haar leven, ondanks dat ze ongeneeslijk ziek is. Door de zeldzaamheid en progressieve aard van de ziekte­ komt haar dood steeds dichterbij. Als ze… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    19,95
  • Heidje Martens boeken
    Heidje Martens - Geen kind of een vreemd kind?

    'Aldoor die sluimerende angst. Het ging niet langer enkel om ons. Na al die jaren dat we onszelf in het middelpunt hadden geplaatst, kwam plots, uit het niets, een beeld van een kind naar voren. Niet óns kind, wel 'een' kind. Zo vreemd, zo veraf, zo… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    20,00
  • Gerdien Breimer boeken
    Gerdien Breimer - Patat & Pavlov

    BOEKOMSCHRIJVING In Patat & Pavlov neemt Gerdien Breimer (1961) je mee in het leven van haar dementerende moeder Roelien (1924). Die woont sinds maart 2015 op De Beuk, een gesloten psychogeriatrische afdeling. Terwijl je leest, krijg je het gevoel dat je in de… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    15,00
  • Ellen Kusters boeken
    Ellen Kusters - Er was eens... een juf!

    Er was eens een meisje, dat later graag juf wilde worden. Met haar diploma op zak startte zij vol enthousiasme haar loopbaan. De eerste jaren genoot zij volop van haar werk. De combinatie werk en gezin bleek na verloop van tijd echter lastig. Ze zag dat het… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    18,95
  • Rosalind Goforth boeken
    Rosalind Goforth - Verhoorde gebeden

    ‘Niets is te groot voor Gods macht en niets is te klein voor Zijn liefde.’ De zendelingen Jonathan en Rosalind Goforth wonen met hun opgroeiende kinderen in de Chinese provincie Henan (1888-1934). De moeitevolle levensomstandigheden waarin ze zich… (Harde kaft)

    Lees meer...
    12,95
  • Brenda van Es boeken
    Brenda van Es - In Spanje schijnt altijd de zon

    Wil je een boek lezen over carrières en sleur? Lees dit boek niet! Want in dit boek gaat het leven op z’n kop. Albert en Brenda rijden met hun volgepropte Volkswagen mét dakkoffer naar Andalusië. Ze verruilen regen voor zon, schoenen voor slippers.… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    24,95
  • Annemarie Kelly boeken
    Annemarie Kelly - Ik, Annamaria

    Lerares, een vak dat veel meer inhoudt dan alleen lesgeven... Annamaria verliet in de jaren zeventig Suriname om in Nederland te studeren. Ze startte haar carrière op witte scholen' en werkte vervolgens in een Haagse aandachtswijk, waar in een rap tempo het… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    29,95
  • Herman Smith boeken
    Herman Smith - Viooltjeshemel

    De foto van oom Kees stond op de schoorsteenmantel bij mijn opa en oma in Groningen, waar we elke kerst gingen logeren. De donkere ogen van Kees keken mij niet aan. Ze konden me dus niet volgen in het nameloos verwijt dat de oorlog zinloos was geweest. De… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    24,50
  • Vergelijkbaar leed, verschillende verhalen

    In deze verhalenbundel 2017 zijn ervaringenen opgenomen over een suïcide(-poging). Deze verhalen laten zien dat de zorg vanuit de GGZ in deze gevallen niet afgestemd was op wat mensen met suïcidaal gedrag en hun naasten nodig hebben. Nabestaanden vertellen… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    14,00
  • Sharon Reuleaux boeken
    Sharon Reuleaux - Grote boze wolf

    Grote Boze Wolf, een waargebeurd verhaal gebaseerd op ervaringen van de schrijfster zelf. De titel van dit boek is de bijnaam van haar hond. Wat zij echter gaandeweg het boek duidelijk probeert te maken is dat de echte Grote Boze Wolf zich verhult in… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    15,95
  • Wendy Geuverink boeken
    Wendy Geuverink - Hoelang mag ik blijven?

    'Hoelang mag ik blijven?' van Wendy Geuverink is een waargebeurd verhaal over aanpassen, volhouden en verzetTruus van Zuiden is zestien jaar als ze in de oorlog moet onderduiken omdat ze Joods is. In tweeënhalf jaar tijd verblijft ze op dertien verschillende… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    18,99