Boeken over fictie 15+

  • Hilde Van Cauteren boeken
    Hilde Van Cauteren - De pigmentroute

    Cobi Aditi wil cartograaf worden, net als haar voorvaderen. Maar op haar veertiende verlaat ze het ouderlijke huis. Ze heeft geen keuze: op haar voeten verschijnt een route in pigmentvlekken, die haar elke dag verder dwingt. Onderweg krijgt Cobi het gezelschap… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    17,50
  • Elizabeth Laban boeken
    Elizabeth Laban - Albino

    Wat betekenen vriendschap en liefde als je een albino bent?Elk jaar laten de vertrekkende studenten van de Irving School een verrassing achter voor de volgende student die in hun kamer komt wonen. Duncan krijgt iets heel bijzonders: in zijn kamer treft hij… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    17,99
  • W. Spillebeen boeken
    W. Spillebeen - De muur

    Na de Tweede Wereldoorlog verdelen de geallieerden berlijn in twee delen: Oost en West. Voor Werther verandert er niet veel. Hij woont met zijn gezin in het communistische OostBerlijn en trekt dagelijks met zijn vrienden Carlo en Luigi naar de kunstacademie in… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    15,95
  • Mireille Geus boeken
    Mireille Geus - Joe en ik

    Cover als brondocument gebruiktHet is de laatste magistrale zet van Joe, als hij weet dat hij ten dode is opgeschreven: met zijn zoon Woelie op reis gaan. Om elkaar te leren kennen. Om Woelie op eigen benen te zetten. Om afscheid te nemen.Maanden later… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    17,95
  • Jennefer Mellink boeken
    Jennefer Mellink - Gebroken

    Anna's zestiende verjaardag loopt uit op een ramp. Tijdens haar feest wordt ze verkracht. Ze probeert de dader te vinden, maar iedereen in haar omgeving lijkt verdacht. Zodra ze een spoor heeft gevonden, wordt ze overmeesterd en ontvoerd. Maandenlang zit ze… (Harde kaft)

    Lees meer...
    17,95
  • Khalid Boudou boeken
    Khalid Boudou - Alles of niets

    Het leven van de zeventienjarige Melle verandert volledig wanneer zijn ouders voor vijf weken vertrekken naar Hongarije om een bed & breakfast te beginnen. Melles oom Walter biedt aan om die tijd bij Melle te komen logeren.Wanneer oom Walter ontdekt dat Melle… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    17,50
  • Lauren Kate boeken
    Lauren Kate - Engelen in het donker

    Een verzameling intense momenten en verbazingwekkende inzichten uit de wereld van de Fallen-serie.Een feest dat volledig uit de hand loopt. Daniel laverend door de straten van L.A.. Miles die op het randje van de duisternis balanceert. Een ongemakkelijke… (Harde kaft)

    Lees meer...
      8,99
  • Jennifer Donnelly boeken
    Jennifer Donnelly - Deep blue

    Diep in de oceaan leven de zeemeerminnen. Op de ochtend van haar verloving ontwaakt Serafina, een zeemeermin van de Middellandse Zee, met vreemde dromen in haar hoofd. Die voorspellen de terugkeer van een eeuwenoud kwaad.Wanneer de pijl van een moordenaar… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    18,99
  • Kiera Cass boeken
    Kiera Cass - De selectie

    Voor 35 meisjes is de selectie dé kans op een beter leven. Zo kunnen ze ontsnappen aan een armoedig caste-leven en opgenomen worden in een wereld vol glamour. De selectie biedt de mogelijkheid om in het paleis te wonen en te strijden om het hart van prins… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    15,00
  • Helen Vreeswijk boeken
    Helen Vreeswijk - Overdosis

    Overdosis is het verhaal van een hechte vriendengroep die langzaam uit elkaar valt door het gebruik van partydrugs. Het begint allemaal heel onschuldig. Elk weekend trekken de vrienden samen op, ze gaan stappen, feesten en dansen. Af en toe wordt er… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    17,99
  • Kerstin Gier boeken
    Kerstin Gier - Robijnrood. Eindeloos verliefd

    Waarom is niemand in haar familie normaal!?! Gek wordt de zestienjarige Gwendolyn soms van haar strenge oma lady Arista, haar bemoeizuchtige tante Glenda en zeker haar arrogante nichtje Charlotte. Maar vooral van alle geheimen in haar eigenaardige familie...… (Harde kaft)

    Lees meer...
    14,95
  • Jessica Khoury boeken
    Jessica Khoury - Vitro

    Wat als wetenschap te ver gaat?Op een afgelegen eiland in de Stille Oceaan hebben wetenschappers het leven gegeven aan embryo's. Deze wezens - de Vitro's - beschikken over capaciteiten waar de meeste mensen alleen maar van kunnen dromen. Maar ze hebben ook een… (Harde kaft)

    Lees meer...
    19,95
  • Julie Kagawa boeken
    Julie Kagawa - Bloedband

    De uitgever heeft voor deze uitgave geen omschrijving aangeleverd. Wij tonen daarom de omschrijving van een andere uitgave van het boek (E-book, ISBN 9789402502176):Nu ze Zeke, de jongen op wie ze verliefd is, heeft moeten achterlaten in Eden, heeft Allie nog… (Zachte kaft)

    Lees meer...
      9,95
  • Julie Kagawa boeken
    Julie Kagawa - De verloren prins

    Mijn naam is Ethan Chase. En of ik ooit mijn achttiende verjaardag zal halen, is nog maar de vraag. Want ik zit dik in de problemen. Toen ik nog maar een kleuter was, werd ik ontvoerd door de fae en meegenomen naar hun magische wereld vol vreemde en wrede… (Zachte kaft)

    Lees meer...
      9,95
  • Ally Condie boeken
    Ally Condie - Reached

    Drie stemmen - die van Cassia, Ky en Xander - vertellen in een wervelwind van verwikkelingen het laatste deel van hun strijd tegen de Unie. We lieten Cassia achter in Crossed nadat ze op haar vlucht ravijnen had doorkruist, ontberingen had doorstaan en Ky had… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    17,95
  • Madeleine Roux boeken
    Madeleine Roux - Het gesticht

    De zestienjarige Dan Crawford moet voor straf naar een speciale zomerschool om zijn eindexamen te kunnen halen. Toch heeft Dan er best zin in: op zijn eigen school heeft hij geen vrienden en wie weet wat voor mensen hij nu gaat ontmoeten. Al snel ontdekt hij… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    19,90
  • L.A. Dawn boeken
    L.A. Dawn - De bron van drie en de codex Vetus - dyslexieuitgave

    William en zijn twee buurmeisjes raken via de kruipruimte van hun huis verzeild in een onbekende wereld. Als William een geheimzinnige glazen bol vindt, raakt hij bezeten door een kwaadaardige macht, op zoek naar het Boek der Schepping waarin spreuken staan om… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    18,95
  • Simon Stranger boeken
    Simon Stranger - De wereldredders

    Het leven van de zeventienjarige Emilie verandert compleet als ze bij H&M Antonio ontmoet. Hij is lid van de Wereldredders. Hij plakt provocerende stickers op kleding, over de erbarmelijke omstandigheden van de kinderen die de kleding maken. Emilie raakt… (Harde kaft)

    Lees meer...
    15,99
  • Rainbow Rowell boeken
    Rainbow Rowell - Fangirl

    Cath is fan van Simon Snow, maar zo zijn er wel meer. Het enige verschil is dat een Simon Snow-fan zijn voor Cath net zo veel betekent als kunnen ademen voor de rest van de mensheid. Als Cath niet over Simon Snow leest, in boeken waarin hij de hoofdpersoon is… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    18,99
  • Joelle Charbonneau boeken
    Joelle Charbonneau - Het examen

    De uitgever heeft voor deze uitgave geen omschrijving aangeleverd. Wij tonen daarom de omschrijving van een andere uitgave van het boek (E-book, ISBN 9789045207261):Het examen is het derde deel van De Test-trilogie Voor fans van De Hongerspelen en Inwijding!… (Harde kaft)

    Lees meer...
    19,95
  • Salla Simukka boeken
    Salla Simukka - Wit als sneeuw

    Tijdens een trip naar Praag, ontmoet Lumikki Andersson een meisje dat beweert haar halfzus te zijn. Ze raakt nieuwsgierig, want haar ouders lijken inderdaad een familiegeheim te bewaren. Als Lumikki het meisje volgt, belandt ze in een religieuze sekte. Maar is… (Harde kaft)

    Lees meer...
    17,95
  • Endre Lund Eriksen boeken
    Endre Lund Eriksen - De zomer waarin mijn vader homo werd

    De dertienjarige Arvid is met zijn vader op vakantie in een gehucht. De enige andere gasten zijn Indiane en haar macho homo-vader. Arvid houdt een dagboek bij als uitlaatklep voor het noodlot dat hem dreigt te treffen: dat zijn vader een stel lijkt te worden… (Harde kaft)

    Lees meer...
    16,99
  • Esmee de Haan boeken
    Esmee de Haan - Verraad

    Sylvia is vijfentwintig jaar en haar leven is perfect. Ze werkt op het politiebureau en eindelijk krijgt ze een grote missie. Ook krijgt ze verkering met de man waar ze al zo lang verliefd op is. Ze heeft rijke ouders, een supergoede vriendin en op haar werk… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    10,00
  • Leigh Bardugo boeken
    Leigh Bardugo - Schim en schaduw

    De Grisha-trilogie is fantastisch. Het speelt zich af in een soort magisch oud-Rusland, het is enorm spannend, de hoofdpersoon (Alina) is kick ass, haar beste vriend Mal is swoonworthy en uiteraard zitten er ook de nodige kwaadaardige mannen, donkere krachten… (Harde kaft)

    Lees meer...
    16,95
  • Helen Vreeswijk boeken
    Helen Vreeswijk - De kick

    Geïnspireerd door actiehelden besluit een groep ‘vrienden’ om een wraakexpeditie op touw te zetten. De vijf leden kiezen om de beurt een slachtoffer. Vijf vergeldingsacties, meer niet…Ze proberen elkaar te imponeren met hun opdracht. Maar na de laatste… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    17,99