Boeken over lifestyle

  • Piet Swimberghe, Jan Verlinde boeken
    Piet Swimberghe, Jan Verlinde - Think New Modern

    EN - Clear lines and sober colors. Architecture that simultaneously exudes power and Zen. That is the essence of Think New Modern: design with a soul. Piet Swimberghe and Jan Verlinde have again made a selection of the most beautiful interiors with an… (Harde kaft)

    Lees meer...
    39,99
  • Claudia Van Avermaet boeken
    Claudia Van Avermaet - Mijn Powerplanner

    Word je eigen powercoach!Ga zelf aan de slag met de succesformule van Powerbody en ontwikkel jouw persoonlijk 7-wekenplan voor een fit, sterk en gezond lichaam.Claudia Van Avermaet helpt je op weg en focust elke dag op een ander aspect:Voeding (een nieuw… (Harde kaft)

    Lees meer...
    18,99
  • Iris De Feijter, Irene Schampaert boeken
    Iris De Feijter, Irene Schampaert - Who's afraid of pink, orange & green?

    Een kleurloos interieur? Nee, dank je. Geef je huis - en je leven - liever wat kleur en vergeet de witte verfkwast. Want kleur geeft persoonlijkheid, warmte en sfeer aan je interieur. Dat kleur koning is, bewijzen de twintig internationale binnenkijkreportages… (Harde kaft)

    Lees meer...
    39,99
  • Sofie Valkiers boeken
    Sofie Valkiers - Little Black Book for moms

    Sofie Valkiers, mama van de 1-jarige Gabriel, bewijst dat het kan. Vanaf het begin van je zwangerschap tot het eerste jaar na je bevalling: je krijgt voor iedere periode handige styling tips; niet alleen voor jou, maar ook voor je kleintje (yes, inclusief tips… (Harde kaft)

    Lees meer...
    25,99
  • Nadine De Deken boeken
    Nadine De Deken - Kleur

    Een handboek 'kleur & stijl' voor je unieke zelfMet een karakterbeschrijving van elk type en een kleurenwaaier voor elk typeVoor dames én herenVerzorging, uiterlijk en kleding spelen een belangrijke rol bij een eerste kennismaking. Dit boek helpt je hierbij.… (Harde kaft)

    Lees meer...
    19,99
  • Marie Masureel boeken
    Marie Masureel - Sfeervol wonen op het ritme van de natuur

    In dit boek zijn we een jaar lang te gast bij interieurstyliste Marie Masureel. Ze haalt haar inspiratie uit de veranderingen in de seizoenen. Want net zoals de natuur constant evolueert, kan het interieur mee veranderen. Zo dompelt ze haar woning onder in… (Harde kaft)

    Lees meer...
    32,50
  • Bob Manders boeken
    Bob Manders - Personal Diversity

    EN - Bob Manders combines insight into architectural principles of the past with a passion for innovation, considering light and its impact, context, flexibility and versatility. His innovative treatment of space draws on his Dutch heritage, with a respect for… (Harde kaft)

    Lees meer...
    61,99
  • Maartje Willems boeken
    Maartje Willems - Vanaf nu wordt alles beter

    Sinds Oprah stopte met haar show, wist Maartje niet meer waar ze terecht kon voor goed advies; ze besloot zelf een boek te schrijven Eerlijk, grappig en ontwapenend, voor de liefhebbers van Georgina Verbaan en Japke D. Bouma Waarom verstop je eten voor jezelf?… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    19,99
  • Joshua Fields Millburn, Ryan Nicodemus boeken
    Joshua Fields Millburn, Ryan Nicodemus - Minimalisme

    Minimalisme is een inspirerend boek dat helpt om je te bevrijden van ballast, en ruimte te maken in je leven voor wat echt belangrijk is – want ons geluksgevoel wordt door andere dingen bepaald dan de economie. Minimalisme is een inspirerend boek dat helpt… (Harde kaft)

    Lees meer...
    16,99
  • Hester de Goede, Marika Wilmes boeken
    Hester de Goede, Marika Wilmes - Groene beauty

    Maak je eigen beautyproducten met de kracht van de natuur! In 'Groene beauty' staan 60 recepten van zelfgemaakte dagcrème, lippenbalsem en lichaamsscrub tot haar- en gezichtsmaskers en tandpasta. Je gebruikt alleen natuurlijke ingrediënten, zoals… (Harde kaft)

    Lees meer...
    13,99
  • Sophie Matthys boeken
    Sophie Matthys - De groene keuken

    Wat minder of helemaal geen vlees of vis meer op het menu: een slimme keuze voor je gezondheid, het milieu én je portemonnee. En niette vergeten: je smaakpapillen! Want vegetarisch of veganistisch koken is eenvoudig en superlekker. Stap binnen in een wereld… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    10,00
  • Olga Lincautan, Tasja Van Rymenant boeken
    Olga Lincautan, Tasja Van Rymenant - Ja, ik wil

    Verliefd, verloofd of 20 jaar getrouwd? Dat mag gevierd worden! Het is een mooie gelegenheid om jullie liefde aan elkaar te bevestigen. Sommige mensen durven het wel eens te vergeten, maar het jawoord is het belangrijkste ritueel van de dag, belangrijker dan… (Harde kaft)

    Lees meer...
    24,99
  • Pascalle Koldenhof boeken
    Pascalle Koldenhof - Jouw stijl

    In Jouw stijl geeft topstylist Pascalle Koldenhof jou advies bij het vinden of verfijnen van jouw eigen stijl. Pascalle Koldenhof is de styliste van onder andere Carice van Houten, Halina Reijn, Angela Schijf, Claudia de Breij en Loes Haverkort. Haar toon is… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    25,00
  • Mariska Blommaert boeken
    Mariska Blommaert - Maak elk moment buitengewoon

    Maak elk moment buitengewoon, geef het extra glans dankzij de meer dan 100 creatieve ideeën van blogster Mariska Blommaert. Ga zelf aan de slag en maak cadeautjes, party's en trips echt origineel. De codewoorden zijn DIY, GIY, LIY, TIY en PIY. Bovendien zijn… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    22,50
  • Reinildis van Ditzhuyzen boeken
    Reinildis van Ditzhuyzen - De Dikke Ditz Hoe hoort het eigenlijk?

    Veel mensen denken dat etiquette iets is voor de elite – of dat het hoogstens van belang is bij officiële gelegenheden. Niets is echter minder waar! De door Reinildis van Ditzhuyzen geheel herschreven editie van Hoe hoort het eigenlijk? is nog steeds het… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    15,00
  • James Wong, Jane Phillimore boeken
    James Wong, Jane Phillimore - Grow your own drugs

    'De nieuwe Jamie Oliver is opgestaan'- BBC* Na The Naked Chef heeft de BBC opnieuw een gat in de markt gevonden met het BBC-programma Grow your own drugs. * De serie is inmiddels aangekocht door RTL en zal op korte termijn op de Nederlandse te zien zijn. Bij… (Harde kaft)

    Lees meer...
    15,99
  • de Vrek boeken
    de Vrek - Bespaartips

    Op meer zaken dan je denkt kun je bezuinigen. De Vrek leert je hoe je dagelijks veel geld kunt besparen. Bespaar honderden euro's per jaar zonder dat je kwaliteit van leven er minder van wordt. Dit boek bevat praktische tips hoe je kunt besparen op… (Zachte kaft)

    Lees meer...
      8,95
  • Charlotte Sinclair boeken
    Charlotte Sinclair - Vogue over Christian Dior

    In 1947 bracht Christian Dior met de 'New Look'een wereldwijde stijlrevolutie teweeg. In de tien jaar die volgden, zouden zijn collecties keer op keer de modewereld op haar grondvesten doen schudden. 'Vogue over Christian Dior'geeft een unieke kijk op Diors… (Harde kaft)

    Lees meer...
    17,95
  • Judith Watt boeken
    Judith Watt - Vogue over Elsa Schiaparelli

    Vogue noemde Elsa Schiaparelli een genie,'gekker en origineler'dan haar tijdgenoten, en promootte en illustreerde haar ontwerpen vanaf de allereerste foto van de revolutionaire 'Halsstrik'-trui in 1927 tot de surrealistische 'Tranen-jurk'en 'Schoenen-hoed'van… (Harde kaft)

    Lees meer...
    17,95
  • John de Greef boeken
    John de Greef - Sieraden & horloges

    Stijl - ABC sieraden & horloges - 9789068829686 Wat betekent karaat eigenlijk, hoe weet je of parels echt zijn en moet je horloge gerepareerd worden als het complicaties heeft? Deze stijlgids geeft via een handig ABC antwoorden op veelgestelde vragen over alle… (Zachte kaft)

    Lees meer...
      8,95
  • Martine Prenen boeken
    Martine Prenen - Live, love and laugh

    Televisiepresentatrice Martine Prenen is weer helemaal terug. En hoe! Zelfbewuster, doortastender en gezonder dan ooit. Na een vier jaar durende opleiding aan de Levensschool in Tongerlo, mag zij zich trots gezondheidscoach noemen. "Wat ik daar allemaal… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    17,50
  • José Teunissen, Hanka van der Voet boeken
    José Teunissen, Hanka van der Voet - Modez

    This book offers a glimpse into all the rooms and reception areas in the Modez Hotel of fashion and design in Arnhem. By means of words and pictures it explores the ideas behind the creation of each room as well as the design process and the designing of Piet… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    18,00
  • Hanka van der Voet boeken
    Hanka van der Voet - Piet Paris

    An esteemed Dutch fashion illustrator, Piet Paris has been active in the international fashion world for more than two decades. His impressive client list includes Saks Fifth Avenue, 'Vogue', 'ELLE' and many other magazines. His style of bright colours,… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    25,60
  • Sandra Sprott, Janice Deul boeken
    Sandra Sprott, Janice Deul - Little black hair book

    Little Black Hair Book Kroeshaarverhalen en -geheimen Natural black hair, de gangbare term voor kroeshaar in de natuurlijke staat, is hot. Met dank aan BN'ers als Sylvana Simons en Hollywood-vips zoals Solange Knowles en Lupita Nyong'o. Tegelijkertijd wordt… (Harde kaft)

    Lees meer...
    23,95
  • Hans Appenzeller, Jeroen van den Eijnde, Ivo Weyel boeken
    Hans Appenzeller, Jeroen van den Eijnde, Ivo Weyel - Hans Appenzeller

    Hans Appenzeller (1949) is een van de vernieuwende sieraadontwerpers van de twintigste eeuw. Vanaf de jaren zestig maakt hij sieraden van tot dan toe ongebruikelijke materialen als aluminium en rubber. De constructie en de sluiting zijn daarbij net zo… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    30,35