Diney Costeloe - Familie op de vlucht

'Familie op de vlucht' is opnieuw een hartverscheurend verhaal van Diney Costeloe, de bestsellerauteur van 'De verloren kinderen' en 'Het meisje zonder naam'.

Duitsland, 1937. Naarmate de nazi's het land verder in hun greep krijgen, wordt Joden het leven steeds moeilijker gemaakt. Er komen wetten die hen verbieden op bepaalde plekken te komen, niet-Joden in dienst te nemen, en bepaalde beroepen uit te oefenen. Ruth en Kurt moeten toekijken hoe hun vier kinderen, Laura, Inge en de tweeling Peter en Hans, getreiterd en vernederd worden.

Als Kurt wordt opgepakt en hun winkel in brand wordt gestoken, ziet Ruth geen andere mogelijkheid dan met de kinderen aan de hand te vluchten. Maar waar kunnen ze heen, waar zijn ze nog veilig? Wat volgt is een wanhopige zwerftocht door een land waarin helden en verraders er precies hetzelfde uitzien...

'Spannend en invoelend. Emotionele rollercoaster die je bij de keel grijpt.' Hebban.nl

'Spannend, met actie op iedere bladzijde. Een ode aan de mens in opstand tegen grof onrecht.' NBD Biblion

Een hartverscheurende en fascinerende roman voor fans van Lucinda Riley, Santa Montefiore en Sarah Lark.


Het boek familie op de vlucht van Diney Costeloe is op dit moment op voorraad in ons magazijn. De prijs is € 19,99 incl. gratis bezorging thuis of op het werk.


Diney Costeloe boeken - Familie op de vlucht
ISBN 9789026148071
PAGINA’S 368
VERSCHENEN 05-03-2019
DRUK 1e druk
UITVOERING Zachte kaft
Ook verkrijgbaar: e-book.
TAAL Nederlands
UITGEVER De Fontein Romans & Spanning
Vandaag voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
Meer informatie
19,99
Bestel

Andere boeken van Diney Costeloe

  • Diney Costeloe - De verloren kinderen
    Diney Costeloe - De verloren kinderen

    dwarsligger 585 Diney Costeloe De verloren kinderen Voor de lezers van Het familieportret van Jenna Blum Hartverscheurende roman over het tragische lot van oorlogswezen en ongewenste kinderen Engeland, 1948. Rita en Rosie Stevens zijn pas negen en vijf jaar oud als hun moeder…

    Lees meer...
    13,99
  • Diney Costeloe - Het meisje zonder naam
    Diney Costeloe - Het meisje zonder naam

    Diney Costeloe verovert lezersharten over de hele wereld. Haar nieuwe roman ‘Het meisje zonder naam’ (‘The Girl With No Name’) is net als de wereldhit ‘De verloren kinderen’ (‘The Throwaway Children’) een aangrijpend relaas, gebaseerd op historische feiten.1939.…

    Lees meer...
    19,99
  • Diney Costeloe - De verloren kinderen
    Diney Costeloe - De verloren kinderen

    ‘De verloren kinderen’ van Diney Costeloe (The Throwaway Children) is het ontroerende en aangrijpende verhaal van kinderen die na de Tweede Wereldoorlog naar Australië werden vervoerd. Dit boek heeft de harten van lezers en boekhandelaren in heel Nederland en België voor…

    Lees meer...
    12,50
  • Diney Costeloe - De verloren kinderen
    Diney Costeloe - De verloren kinderen

    ‘De verloren kinderen’ van Diney Costeloe (The Throwaway Children) is het ontroerende en aangrijpende verhaal van kinderen die na de Tweede Wereldoorlog naar Australië werden vervoerd.Engeland, 1948. Rita en Rosie Stevens zijn pas negen en vijf jaar oud als hun moeder Mavis,…

    Lees meer...
    20,99
  • Diney Costeloe - Familie op de vlucht
    Diney Costeloe - Familie op de vlucht

    ‘Familie op de vlucht’ is opnieuw een hartverscheurend verhaal van Diney Costeloe, de bestsellerauteur van ‘De verloren kinderen’ en ‘Het meisje zonder naam’. Duitsland, 1937. Naarmate de nazi’s het land verder in hun greep krijgen, wordt Joden het leven steeds…

    Lees meer...
    12,99
  • Diney Costeloe - Het meisje zonder naam
    Diney Costeloe - Het meisje zonder naam

    Diney Costeloe verovert lezersharten over de hele wereld. Haar nieuwe roman ‘Het meisje zonder naam’ (‘The Girl With No Name’) is net als de wereldhit ‘De verloren kinderen’ (‘The Throwaway Children’) een aangrijpend relaas, gebaseerd op historische feiten.1939.…

    Lees meer...
    12,99
  • Diney Costeloe - De verloren kinderen
    Diney Costeloe - De verloren kinderen

    ‘De verloren kinderen’ van Diney Costeloe (The Throwaway Children) is het ontroerende en aangrijpende verhaal van kinderen die na de Tweede Wereldoorlog naar Australië werden vervoerd.Engeland, 1948. Rita en Rosie Stevens zijn pas negen en vijf jaar oud als hun moeder Mavis,…

    Lees meer...
      4,99